Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    taki top - fajny?

    17.03.07, 12:24
    images20.fotosik.pl/135/85dbd4c0aef284c0.jpg
    images22.fotosik.pl/53/3b8bf18f727a77e6.jpg
    Na pewno jest modny - kolor i fason, ale czy ładny?
    Macie coś w takim kolorze? Ja chyba nigdy nie miałam takiego niebieskiego. Z
    czym to łączyć (kolory)?
    Obserwuj wątek
      • pinkpanther Re: taki top - fajny? 17.03.07, 12:27
        fajny. myslę że świetnie zestawienie stworzyłby z szarością.
        • ciak1 Re: taki top - fajny? 17.03.07, 12:28
          o to super, bo mam dużo szarych ciuchów:) a jakieś żywe kolory (w dodatkach)
          pasują?
          • pinkpanther Re: taki top - fajny? 17.03.07, 12:33
            myślę że żółty - np korali i kolczyki albo torebka. Ważne, żeby w umiarkowanej
            ilości.
          • hazel_dobkins Re: taki top - fajny? 17.03.07, 12:34
            srebro..może..zółty..
      • hazel_dobkins Re: taki top - fajny? 17.03.07, 12:30
        Mnie z tego topu podoba się linia i bufki..dekold i to zapięcie z tyłu -
        nie..dlatego szukałabym czegoś innego z podobnych fasonów..Kolor, bardzo
        modny.. ale trzeba uważać, bo nie na każdym typie urody dobrze wygląda..
        łączyłabym z czarnym..
      • aliennis Re: taki top - fajny? 17.03.07, 12:31
        nie podoba mi się ,zwłaszcza te guziczki.
      • cledomro Re: taki top - fajny? 17.03.07, 12:34
        nie podoba mi się. ale łączyłabym z innymi mocnymi kolorami - zielonym,
        czerwonym. ale ja lubię mocne zestawienia kolorystyczne, nie znoszę szarości i
        burych kolorów, ale to też pewnie wynika z tego, że w "żywych" mi lepiej.
      • alex_koz Re: taki top - fajny? 17.03.07, 13:18
        fajny.
        do szarego i granatowego
        • sol_18 fajny do żółtego i szarego n/t 17.03.07, 13:32
          • panigazeta szary i zolty beda sie dobrze komponowac n/t 17.03.07, 13:45
          • panigazeta szary i zolty beda sie dobrze komponowac n/t 17.03.07, 13:45
            • pinkpanther Re: szary i zolty beda sie dobrze komponowac n/t 17.03.07, 13:49
              na próbę "przebrałam" ten top w Paincie ;)
              img148.imageshack.us/img148/1875/zzoltymsp0.jpg
              • elka116 Re: szary i zolty beda sie dobrze komponowac n/t 17.03.07, 13:52
                ja mam podobnego koloru bluzke i zakladam pod nia szara dluga koszulke i czerwone buty, w takim polaczeniu wyglada super:)
              • ciak1 Re: szary i zolty beda sie dobrze komponowac n/t 17.03.07, 13:52
                dzięki za pomoc, ale pisząc "dodatki" miałam na myśli torebkę, buty i
                ewentualnie pasek, bo biżuterii nie noszę:)
                • pinkpanther Re: szary i zolty beda sie dobrze komponowac n/t 17.03.07, 14:00
                  proszę bardzo - zrobiłam dla ciebie torebkę i pasek ;)
                  img155.imageshack.us/img155/7070/torebkaipaseknm9.jpg
                  • sztuka_konwersacji Re: szary i zolty beda sie dobrze komponowac n/t 17.03.07, 14:02
                    ;)))))))
                    Pomyslowy Dobromir ;)
                  • ciak1 Re: szary i zolty beda sie dobrze komponowac n/t 17.03.07, 14:05
                    :DDDDD dzięki - jesteś kochana i naprawdę uzdolniona plastycznie :DDD
                    • pinkpanther Re: szary i zolty beda sie dobrze komponowac n/t 17.03.07, 14:14
                      ciak1 napisała:

                      > :DDDDD dzięki - jesteś kochana i naprawdę uzdolniona plastycznie :DDD
                      hihi nie ma za co
                      a co do mojego rzekomego uzdolnienia plastycznego to szczerze mówiąc jestem pod
                      tym względem strasznym beztalenciem...
                      • hazel_dobkins ja jednak z żółtego się wycofuję.. 17.03.07, 14:20
                        ..moim zdaniem nie wygląda to dobrze..pstrokato i kojarzy mi się z Pocztą
                        Polską :/..zostaję przy czerni, szarości i srebrze ..

                        www.glamourmagazine.co.uk/fashion/fashionfinder/Details/Default.aspx?Product=Tops&Trend=&SearchDescription=&SearchTerm=&Page=34
                        • pinkpanther Re: ja jednak z żółtego się wycofuję.. 17.03.07, 14:23
                          hehe może to wina painta...
                          podałam to jako propozycję kolorową bo pytała o nią założycielka wątku
                          a połączenie z linkia jest piękne...
                          • ciak1 Re: ja jednak z żółtego się wycofuję.. 17.03.07, 14:25
                            no właśnie ten żółty z niebieskim mi się źle kojarzy, ale oprócz czerni i
                            szarości jakiś jeden czerwony akcent chyba byłby ok... czy nie?;)
                            • hazel_dobkins ja zaryzykowałabym.. 17.03.07, 14:27
                              ..czerwony but ;) w połączeniu z czernią (rajstopy i np spódnica) i tym chabrem
                              • pinkpanther Re: ja zaryzykowałabym.. 17.03.07, 14:29
                                moi8m zdaniem lepszy od czerwonego byłby malinowy
                          • hazel_dobkins Re: ja jednak z żółtego się wycofuję.. 17.03.07, 14:25
                            być może choć nie sądzę ;) dwa zdecydowane kolory w bliskim sąsiedztwie
                            (korale, etc) się gryzą, wg mnie..i jeszcze ta Poczta ;)
            • ciak1 niebieski i żółty - wątpliwości: 17.03.07, 13:50
              Bardzo lubię żółty, ale połączenie niebiesko-żółte kojarzy mi się troche z
              latami dziewięćdziesiątymi i przedstawicielami handlowymi w niebieskich
              koszulach z krótkim rękawem i żółtych krawatach, więc mam opory przed łączeniem
              tych kolorów.
      • pinkpanther Re: taki top - fajny? 17.03.07, 13:51
        a tak w ogóle to skąd jest ten top?
        • ciak1 Re: taki top - fajny? 17.03.07, 13:54
          w oryginale z topshopu, ale ja na niego poluję na ebayu (już pisałam o tym, ze
          mnie wkręciło i nie mogę przestać;))
      • sztuka_konwersacji Re: taki top - fajny? 17.03.07, 13:54
        Jakis taki......przekombinowany.
        Kolor ładny.
      • pinkpanther do ciak 17.03.07, 18:25
        ktoś go zalicytował więc się zainteresuj
        • ciak1 Re: do ciak 17.03.07, 18:38
          dzięki, ale chyba go odpuszczę, bo znalazłam inny, który mi się bardziej
          podoba, a nie mogę co chwilę czegoś kupować:) już listonosz się dziwnie na mnie
          patrzy:)
      • mroofka2 Re: taki top - fajny? 17.03.07, 18:34
        mnie się nie podoba:/
      • cioccolato_bianco Re: taki top - fajny? 17.03.07, 19:03
        bardzo fajny
        • bridget_07 Re: taki top - fajny? 17.03.07, 19:09
          superowy ten top, bardzo mi sie podoba:)
      • d.blue Re: taki top - fajny? 17.03.07, 19:31
        dla mnie tragedia
      • nadinka_nadinka Re: taki top - fajny? 17.03.07, 21:48
        mnie sie nie podoba.
      • klarafr Re: taki top - fajny? 17.03.07, 22:20
        podoba mi sie, tylko ze ja osobiscie bym nie kupila takiego koloru.Ja napewno
        nie wygladam dobrze w chabrowym i chyba wogole jest to dosc wymagajacy kolor

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka