muzomaniaczka 12.06.07, 18:14 Piszcie jakie wrażenia, wystrój i asortyment. Ja się wybieram jutro będę się odstresowywać przed kolejnym egzaminem :p Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
basiek13 Re: Lublin Plaza-otwarcie 12.06.07, 20:07 o kurcze to już dziś!!!!! a na forum pusto, lublinianki wybyły na łowy:) koniecznie dajcie znać co tam ciekawego się dzieje Odpowiedz Link Zgłoś
lilivampire Re: Lublin Plaza-otwarcie 12.06.07, 23:49 Przede wszystkim straszne tłumy. Pod H&M o 17 był największy tłum i gdy nastąpiło otwarcie wrót szanownego sklepu tłum wtoczył się do środka. Weszłam tam dopiero ok. 21, a i tak w kolejce do przymierzalni stałam kwadrans. Ogólnie podoba mi się w środku w Plazie, bardzo przyjemna atmosfera, ciekawe sklepy, jakich w Wawie nie widziałam, np. sklep z butami Wawa, w którym kupiłam sobie świetne butki na płaskim obcasie. Wydałam kupę kasy, aż się boję zajrzeć na konto:/ Najbardziej jestem zadowolona z Nine West, Aldo, H&M, Wawa, Cubus - tam dzisiaj zrobiłam zakupy. W niektórych sklepach były zniżki, dzięki nim kupiłam bardzo tanio obuwie trekkingowe do chodzenia po górach:D I tak zakończyłam swój zakupowy szał, od jutra oszczędzam:) Odpowiedz Link Zgłoś
e.m.i1 Re: Lublin Plaza-otwarcie 13.06.07, 01:55 Przejezdzalam obok, tlumy straaszne, a w okolicach tez tlumy tylko chodzace ze smiesznymi balonikami reklamowymi:) Na okolicznych przystankach tez tylko gadki o Plazie slychac. Wiekszych wrazen brak, bo pojde dopiero jak sie tlum przerzedzi;) Odpowiedz Link Zgłoś
aniamorsa Re: Lublin Plaza-otwarcie 14.06.07, 12:51 Straszne tłumy - na razie odradzam zakupy. Mam nadzieję że po jakimś czasie nie będzie tylu osób bo na razi ejest tragedia. nic nie kupiłam, bo nie miałam czasu na takie kolejki jakie były w sieciówkach. Najbardziej podobały mi się ubranka w MEXXIE, Promodzie, Cubusie. H&M średnio a oblężenie jak pod częstochową w Potopie. Nie byłam w żadnym obuwniczym. Jest sporo sklepów z bielizną, dwa dziecięce (Smyk i H&M). Oczywiście Sephora, różne jedzonko- kafejki, usługi no i kina. Wnętrze w porządku. Myślę że polubię to miejsce, o ile nie zostanie zalane znowu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
aniamorsa Re: Lublin Plaza-otwarcie 14.06.07, 12:52 Aha, szkoda że reserved jeszcze nie działa Odpowiedz Link Zgłoś
lilivampire Re: Lublin Plaza-otwarcie 14.06.07, 14:26 a po co Ci reserved? przecież jest w orkana Odpowiedz Link Zgłoś
aniamorsa Do lilli - odp 14.06.07, 14:34 Jest, ale pracuję i mam malutkie dzieko, więc nie mam czasu zbyt czesto jeździć na zakupy, a tak było by na miejscu. No i jak mawiają niektórzy; człowiek jest z natury leniwy........:) Odpowiedz Link Zgłoś
basiek13 Re: Lublin Plaza-otwarcie 14.06.07, 20:03 łał, chyba się jednak tam wybiorę, chociaż czasu mało i kasy też to wyczuwam jakieś pole magnetyczne na Lipowej:) Odpowiedz Link Zgłoś
ola7778 Re: Lublin Plaza-otwarcie 14.06.07, 20:22 Ja też tam byłam kupiłam mnostwo rzeczy nie wiem jak zapłace za rachunki ale trudno:):):)H&M jak zwykle nr.1!!! Odpowiedz Link Zgłoś