Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Lublin Plaza-otwarcie

    12.06.07, 18:14
    Piszcie jakie wrażenia, wystrój i asortyment. Ja się wybieram jutro będę się
    odstresowywać przed kolejnym egzaminem :p
    Obserwuj wątek
      • basiek13 Re: Lublin Plaza-otwarcie 12.06.07, 20:07
        o kurcze to już dziś!!!!!
        a na forum pusto, lublinianki wybyły na łowy:)
        koniecznie dajcie znać co tam ciekawego się dzieje
        • lilivampire Re: Lublin Plaza-otwarcie 12.06.07, 23:49
          Przede wszystkim straszne tłumy.
          Pod H&M o 17 był największy tłum i gdy nastąpiło otwarcie wrót szanownego sklepu tłum wtoczył się do środka.
          Weszłam tam dopiero ok. 21, a i tak w kolejce do przymierzalni stałam kwadrans.
          Ogólnie podoba mi się w środku w Plazie, bardzo przyjemna atmosfera, ciekawe sklepy, jakich w Wawie nie widziałam, np. sklep z butami Wawa, w którym kupiłam sobie świetne butki na płaskim obcasie.
          Wydałam kupę kasy, aż się boję zajrzeć na konto:/
          Najbardziej jestem zadowolona z Nine West, Aldo, H&M, Wawa, Cubus - tam dzisiaj zrobiłam zakupy. W niektórych sklepach były zniżki, dzięki nim kupiłam bardzo tanio obuwie trekkingowe do chodzenia po górach:D
          I tak zakończyłam swój zakupowy szał, od jutra oszczędzam:)
      • e.m.i1 Re: Lublin Plaza-otwarcie 13.06.07, 01:55
        Przejezdzalam obok, tlumy straaszne, a w okolicach tez tlumy tylko chodzace ze
        smiesznymi balonikami reklamowymi:) Na okolicznych przystankach tez tylko gadki
        o Plazie slychac. Wiekszych wrazen brak, bo pojde dopiero jak sie tlum
        przerzedzi;)
      • aniamorsa Re: Lublin Plaza-otwarcie 14.06.07, 12:51
        Straszne tłumy - na razie odradzam zakupy. Mam nadzieję że po jakimś czasie nie
        będzie tylu osób bo na razi ejest tragedia. nic nie kupiłam, bo nie miałam
        czasu na takie kolejki jakie były w sieciówkach. Najbardziej podobały mi się
        ubranka w MEXXIE, Promodzie, Cubusie. H&M średnio a oblężenie jak pod
        częstochową w Potopie. Nie byłam w żadnym obuwniczym. Jest sporo sklepów z
        bielizną, dwa dziecięce (Smyk i H&M). Oczywiście Sephora, różne jedzonko-
        kafejki, usługi no i kina. Wnętrze w porządku. Myślę że polubię to miejsce, o
        ile nie zostanie zalane znowu ;)
        • aniamorsa Re: Lublin Plaza-otwarcie 14.06.07, 12:52
          Aha, szkoda że reserved jeszcze nie działa
          • lilivampire Re: Lublin Plaza-otwarcie 14.06.07, 14:26
            a po co Ci reserved? przecież jest w orkana
            • aniamorsa Do lilli - odp 14.06.07, 14:34
              Jest, ale pracuję i mam malutkie dzieko, więc nie mam czasu zbyt czesto jeździć
              na zakupy, a tak było by na miejscu. No i jak mawiają niektórzy; człowiek jest
              z natury leniwy........:)
              • lilivampire Re: Do lilli - odp 14.06.07, 14:52
                aha:) no to rozumiem:))
      • basiek13 Re: Lublin Plaza-otwarcie 14.06.07, 20:03
        łał, chyba się jednak tam wybiorę, chociaż czasu mało i kasy też to wyczuwam
        jakieś pole magnetyczne na Lipowej:)
        • ola7778 Re: Lublin Plaza-otwarcie 14.06.07, 20:22
          Ja też tam byłam kupiłam mnostwo rzeczy nie wiem jak zapłace za rachunki ale
          trudno:):):)H&M jak zwykle nr.1!!!
          • lilivampire Re: Lublin Plaza-otwarcie 15.06.07, 00:16
            oj tak tak...:)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka