Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Co macie na sobie - cz.4

      • houhou Re: czwartek 30.08.07, 10:05
        Przed wyjściem do pracy:
        www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a971a2ed47ce2f28.html
        w butach upolowanych w Aldo po śmieszniej cenie:)
        • tralalumpek Re: czwartek 30.08.07, 10:08
          jak dla mojego oka to psek na tym grubym swterze i buty mi nie leza
          zalozylabym botki malinowe albo czarne i zrezygnowala z paska
          jakies dodatki moga byc
          • gabi1234 Re: czwartek 30.08.07, 10:16
            a ja pasek bym zostawila ale buty faktycznie dalabym w kolorze
            swetra (bo ja generalnie uwielbiam kolorowe buty :DDD)
            • tralalumpek Re: czwartek 30.08.07, 10:27
              to nie tylko kolor, moim zdaniem ten 'wystajacy kolor nogi' zaburza
              obrazek dlatego pelne buty (botki) moim zdaniem beda lepsze
            • houhou Re: czwartek 30.08.07, 10:35
              Na malinowe buty do czarnych spodni nie namówicie mnie na pewno:)
              Mam krótkie nogi, a taki kolorowy akcent tuż nad ziemią skróciłby
              mnie jeszcze bardziej.
              Wersja z botkami pojawi się na 100%, ale dziś za ciepło jeszcze no i
              musiałam przespacerować nowy nabytek:) A sweter jest cienki i
              przewiewny, tylko puchaty.
              • tralalumpek Re: czwartek 30.08.07, 10:48
                niekoniecznie skracaja
                ja wprawdzie nie mam malinowych swetrow bo to zupelnie nie moj
                kolor, wygladam w nim bardzo niekorzystnie ale rozowe buty kiedys w
                mojej szafie wyladowaly i musze powiedziec ze nawet do sportowego
                kostiumu (marynarka, spodnie) wygladaly dobrze bo nadawaly mu
                jeszcze wiecej luzu
                buty pokazywalam kiedys w pierwszym 'watku dla odwaznych'
                • gabi1234 Re: czwartek 30.08.07, 11:07
                  tral, ja wlasnie niedawmo kupilam "wstretnie" rozowe buty i musze
                  przyznac ze swietnie nadaj charakter calemu outfitowi :) a tak balam
                  sie kupic :))))
        • asik12 Re: czwartek 30.08.07, 10:42
          Bardzo mi się podoba, ale rzeczywiście lepiej by wyglądały pełne
          buty, bo sweterek wydaje się dosyć ciepły.
          Ale buty chętnie zobaczę w zbliżeniu :)
        • laurka112 Re: czwartek 30.08.07, 13:38
          wszystko bardzo mi się podoba oprócz koloru swetra,który w rzeczywistości pewnie
          ma ładniejszy odcień,ale na moim kompie jest barbie rose:/
      • magdaksp czwartek 30.08.07, 10:37
        obrazilam sie na moj aparat wiec przepraszam za jakosc:
        fotoforum.gazeta.pl/3,0,832484,2,1.html
        • mmkl Re: czwartek 30.08.07, 11:04
          w tych spodniach wyglądasz super i torebka też mi się bardzo podoba i naszyjnik
          oraz lubię połączenie czarnego z żółtym.
          tylko top chyba troszkę się zsuwa, czy to tylko złudzenie?
          pozdrawiam
        • lady_devil Re: czwartek 30.08.07, 11:06
          Ciekawa torba, lubie ten kolor.. co do reszty.. nie komentuje, gdyz nie za wiele
          widac;)
        • trifti Re: czwartek 30.08.07, 11:59
          super! swietnie wygladasz z tymi odslonietymi ramionami! Nos
          czesciej! Top + spodnie bardzo zgrane, ale buty mi jakos nie
          pasuja...
        • ryfka81 Re: czwartek 30.08.07, 12:01
          Bardzo fajnie to wygląda :)

          PS
          Wnoszę o rozpoczęcie nowego wątku!
          • ciak1 Re: czwartek 30.08.07, 12:06
            ryfka81 napisała:
            >
            > PS
            > Wnoszę o rozpoczęcie nowego wątku!

            popieram Ryfkę!

            a co do Magdy, to dzisiaj chyba najbardziej mi sie podobasz, bo
            dzięki dodatkom udało Ci się zachować swój styl, ale te spodnie, top
            i torbę sama bym chętnie założyła :)
            • mmkl po Waszych uwagach 30.08.07, 12:20
              a ja tylko na koniec wkleję fotkę zrobioną po uwagach Dziewczyn:

              fotoforum.gazeta.pl/3,0,832733,2,1.html
              czarno-biała bo buty mają turkusowe elementy, co by się chyba nie spodobało:)
              • nie-niebieska Re: po Waszych uwagach 30.08.07, 12:27
                bardzo elegancko i wieczorowo
                fajnie wygladasz
              • tralalumpek Re: po Waszych uwagach 30.08.07, 12:30
                zaokraglony nosek i wyzszy obcas beda ci lepiej pasowac, nie dlatego
                ze nie lubie szpica, wprost przeciwnie ale dlatego ze te buty maja
                chyba niewysoki obcach bo robia ci ze stopy cizemke
                • mmkl Re: po Waszych uwagach 30.08.07, 12:56
                  mam zamiar poszukać takich butów - czarnych na słupku z łagodnym noskiem. ale to
                  po egzaminach.
                  posiadam czarne wyższe szpilki, ale w szpic no i zapinane na kostce...
                  pozdrawiam
            • foamclene Re: czwartek 30.08.07, 12:55
              ja tak jak ciak
              wyjatkowo mi sie dzisiaj podobasz...


              ps.ciak napidsalam miala w sparwie torby ale poczta niedomaga
              powiedz mi gdzie ja kupic\obszukalam allegro ebaya i sklep
              inetrnetowy next i nic
              • ciak1 Re: czwartek 30.08.07, 13:06
                Sorry, ja nie sprawdzam gazetowej poczty. Swoją kupiłam na ebayu
                (que sorpresa;)). Była na stronie w kolekcji letniej, ale w polskim
                next jej nie widziałam. Teraz już jest zimowa kolekcja, więc w
                sklepie on line może już jej nie być :( Moja jest kremowa, ale była
                też oliwkowa (kolor taki, jak tego portfela na zdjęciu)

                fotoforum.gazeta.pl/3,0,832809,2,1.html
                Może jeszcze upolujesz ją na ebayu. A tak swoją drogą, to ta mi się
                strasznie podoba (może będzie w Polsce):

                www.next.co.uk/shopping/women/accessories/1/4
                • foamclene Re: czwartek 30.08.07, 13:58
                  ech pewie juz za pozno
                  nie mam szczescia do toreb
                  • ciak1 Re: czwartek 30.08.07, 14:03
                    ale taka jasna, to chyba i tak nie za bardzo na zimę... ja już
                    zupełnie nie mam szczęścia do toreb - od dawna poluję na dużą szarą,
                    ostatnio na fioletową, przydałaby mi się też jakaś elegancka czarna
                    i nic... potem łażę jak obwieś codziennie z tą samą :)
                    • foamclene Re: czwartek 30.08.07, 14:08
                      ja tez :)
                      wieka szara znalazlam ob=gromniaste cos: marszczone ale to jakby
                      plecak wieki jak turystyczny
                      fioletowa tez bym chciala
                      czranej tez nie mam

                      ale te Twoja nosilabym zima :) a co tam
                      • ciak1 Re: czwartek 30.08.07, 14:11
                        gdzie znalazłaś szarą??? wklej zdjęcie, bardzo ładnie proszę :) jak
                        jest miękka i marszczona, to na pewno sie w niej zakocham ;)
                        • foamclene Re: czwartek 30.08.07, 14:34
                          jest miekkie i marszczone i ogromne 4 x takie jak ta Twoja ;)
                          ma jedno ramia z mozliwoscia rozszczepienia na dwa jak plecak
                          znalazlam to w sklepie u mnie na wsi gdzie babka perzywozi koncowki
                          z angli
                          czasami miewa tez torby nexta
                          • foamclene Re: czwartek 30.08.07, 14:35
                            nie ma zdjecia
                            :) nawet nie spojrzalam co ona tam na metce miala
                            ale to ma ksztalt raczej wora zeglarskiego niz torby dlatego sie
                            niezdecydowalam z drugiej strony cena 69 zl byla kuszaca ;)
                            • ciak1 Re: czwartek 30.08.07, 14:39
                              a czyli nie kupiłaś - myslałam, że juz upolowałaś taką :) moja ma
                              61cm szerokości, więc ta musiała byc chyba wielkości namiotu ;) no
                              nic, jak znowu natkniesz się na coś szarego i worzastego, to daj
                              znać ;)
                              • foamclene Re: czwartek 30.08.07, 14:45
                                pojde tam dzis jak jeszcze bedzie to kupie ;)
                                • pinkpanther do ciak 30.08.07, 20:50
                                  wielką szarą torbę widziałam dziś w Esprit
        • laurka112 Re: czwartek 30.08.07, 13:42
          bardzo ładnie Magdo,te spodnie (krotsze niestety nie) świetnie na Tobie leżą,no
          i fajna torba:)
          ale dziś jest zimno:(( czyżbyś nie miała nic więcej na górę??
        • emcezet Re: czwartek 30.08.07, 13:42
          Magdo. Napisz proszę skąd ta żółta torba (tzn. jakiej firmy)
          Bo boska! :)
          • magdaksp Re: czwartek 30.08.07, 14:19
            torba jets pomaranczowa i kupilam ja wklepie camden town w gdyni ale bardzo
            dawno jakies 3 lata temukosztowala 39 zl.
            oczywiscie mialam kurtke w torbie bo jak wyvchodzilam to bylo cieplo:)
      • lilivampire czwartkowo 30.08.07, 13:06
        img409.imageshack.us/img409/6153/3008071259wd4.jpg
        jak zwykle przepraszam za jakość:/ nie wiem kiedy będę mieć dobry aparat:(
        torebka jak widzicie ta sama co wczoraj, sukienka i rajstopy h&m, buty gangsterskie GC:)
        miłego dnia, ja lecę na zakupy:D
        • krabe czwaaaaartek 30.08.07, 13:11
          www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1dc67a60c3da34f5.html
          szorty stradivarius bluzeczka h&m branzoletka h&m
          • krabe Re: czwaaaaartek 30.08.07, 13:14
            www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e6fd08c9bf7a5043.html
            to samo plus żakiet h&m
            • ciak1 Re: czwaaaaartek 30.08.07, 13:18
              super ten żakiecik z h&m!
              • krabe Re: czwaaaaartek 30.08.07, 13:27
                ciak1 napisała:

                > super ten żakiecik z h&m!
                tez go bardzo lubię.udało mi sie kupić ostatnią sztukę a moja
                desperacja była tak wielka,że kupiłam o dwa rozmiary za duży, ale
                jakoś specjalnie tego nie widać...
                • ciak1 Re: czwaaaaartek 30.08.07, 13:59
                  oj to pewnie już ich nigdzie nie będzie, a przydałby mi się taki...
                  buuuu... :(
            • laurka112 Re: czwaaaaartek 30.08.07, 13:46
              bez żakietu fajnie,a z - cudownie!!!
            • kc_mc Re: czwaaaaartek 30.08.07, 14:37
              krabe Mam taka sama bluzke, tylko w innym kolorze, ni to bez, ni to ecri, w
              kazdym badz razie jest z fajnego materialu :))
              Bardzo podoba mi sie Twoj zestaw, jest w " moim stylu ".
              Swietna kurtka, a przede wszystkim kolor !
              Bardzo ladnie wygladasz.
              • krabe Re: czwaaaaartek 30.08.07, 14:56
                dzięki wielkie:-)tymbardziej,że to mój debiut w tym wątku....
                p.s. nie wiedziałam,że tak ciężko fotografuje się samą siebie:-(
        • mmkl Re: czwartkowo 30.08.07, 13:12
          a jaki kolor mają rajstopy? bo wyglądają na szare, a buty beżowo-czarne. ale
          jeśli nie są szare to fajne. a najfajniejsza sukienka.
          • laurka112 Re: Mittwoch 30.08.07, 13:36
            pięknie!!!
            cudna spódnica i bluzka- mega zazdrość:)))
          • lilivampire Re: czwartkowo 30.08.07, 16:50
            rajstopy szare, buty beżowo-czarne, ale mnie to nie przeszkadza; jak powiedział jakiś stylista - w modzie nie ma tematów tabu (chodziło o kolory:))
            • tralalumpek Re: czwartkowo 30.08.07, 16:53
              'jakis' stylista mogl tak powiedzies
              duzo ludzi maluje abstarkcyjnie ale nie kazdy nazywa sie picasso
              • lilivampire Re: czwartkowo 30.08.07, 16:59
                to nie był tylko "jakiś":D
                ale po co ciągnąć temat?
        • tralalumpek Re: czwartkowo 30.08.07, 13:18
          nie!!!!!!!!!!!!!
          rajstopy na moim monitorze sa bure (grube)
          buty z definicji mi sie nie podabaja ale to niewazne, one kompletnie
          nie pasuja do calosci
          a dokad ty sie z ta lakierowana torebka wybierasz - na zakupy?
          nic do siebie nie pasuje w twoim zestawie, jednym slowem - straszne!
          • lilivampire Re: czwartkowo 30.08.07, 16:46
            no to wystraszyłam pół miasta pewnie:D
            p.s. torebka nie jest lakierowana! lakierowanej nigdy bym nie kupiła!
            • tralalumpek Re: czwartkowo 30.08.07, 16:47
              ale tez nie pasujaca na zakupy :(
              • lilivampire Re: czwartkowo 30.08.07, 16:49
                ale to nie zakupy spożywczo-warzywne:)
                poszłam do centrum po szorty i coś zjeść:)
        • houhou Re: czwartkowo 30.08.07, 13:35
          Oj nie, oooooj nie.
          Grube rajstopy nie paszą mi do letniej sukienki.
          Buty to kompletne inna bajka (widziałam je w GC, moim zdaniem są
          straszne). Lakierowaną kopertówkę widzę raczej w wersji wieczorowej.
          Szkoda, bo zwykle b. mi się podobasz:(
          • lilivampire Re: czwartkowo 30.08.07, 16:45
            :)) kopertówka nie jest absolutnie lakierowana:))
            może wygląda tak na zdjęciu, nie zauważyłam wcześniej:)
            ta sukienka też taka do końca letnia nie jest, mnie się podoba;)
            ale dziękuję za uwagi:)
        • krabe Re: czwartkowo 30.08.07, 13:38
          mi tez sie nie podoba.nie znoszę takich butów ale to moja osobista
          refleksja.poza tym wydaje mi się,że kompletnie nie pasują one do tej
          sukienki i ogólnie calośc jakas taka nietrafiona....
          • laurka112 Re: czwartkowo 30.08.07, 13:49
            takie buty, moim zdaniem of course, pasuja tylko do garnituru,ubioru na
            dandysa,a w tej romantyczno-słodkiej sukience nic z gangsta nie widzę coby to
            wszystko łączyć:(
            jestem bardzo na nie:(
            • kasiabooo Re: czwartkowo 30.08.07, 14:35
              ja jestem jak najbardziej za takimi połączeniami, wygląda całkiem całkiem;)
              • lilivampire Re: czwartkowo 30.08.07, 16:46
                :))
        • ciak1 Re: czwartkowo 30.08.07, 14:41
          Lili, nie mogę się zdecydować, czy mi się podoba czy nie...
          Dziewczyny piszą, że nic do siebie nie pasuje i zgadzam się z nimi,
          ale ja czasem lubię taki chaos ;) Muszę chyba obejrzeć Twoje zdjęcie
          jeszcze kilka razy...
          • ciak1 Re: czwartkowo 30.08.07, 17:42
            Ok, obejrzałam twoje zdjęcie tysiąc razy i jestem na tak :)
            • lilivampire Re: czwartkowo 30.08.07, 19:35
              to fajnie:D
        • gabi1234 Re: czwartkowo 30.08.07, 15:06
          przepraszam lili ale dzisiaj mi sie wyjatkowo nie podobasz :(((
      • maga34 Re: Co macie na sobie - cz.4 30.08.07, 14:04
        img509.imageshack.us/img509/8882/nau7iw0.jpg
        zdjecie co prawda na siedząco, ale tylko takim dysponuję; sukienka
        jest dopasowana, prosta wykończona frędzelkami;
        pozdrawiam Dziewczyny, fajny wątek:-)
        • gabi1234 Re: Co macie na sobie - cz.4 30.08.07, 15:11
          oj nie, ani sukienka ani buty mi sie nie widza

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka