houhou Re: czwartek 30.08.07, 10:05 Przed wyjściem do pracy: www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a971a2ed47ce2f28.html w butach upolowanych w Aldo po śmieszniej cenie:) Odpowiedz Link Zgłoś
tralalumpek Re: czwartek 30.08.07, 10:08 jak dla mojego oka to psek na tym grubym swterze i buty mi nie leza zalozylabym botki malinowe albo czarne i zrezygnowala z paska jakies dodatki moga byc Odpowiedz Link Zgłoś
gabi1234 Re: czwartek 30.08.07, 10:16 a ja pasek bym zostawila ale buty faktycznie dalabym w kolorze swetra (bo ja generalnie uwielbiam kolorowe buty :DDD) Odpowiedz Link Zgłoś
tralalumpek Re: czwartek 30.08.07, 10:27 to nie tylko kolor, moim zdaniem ten 'wystajacy kolor nogi' zaburza obrazek dlatego pelne buty (botki) moim zdaniem beda lepsze Odpowiedz Link Zgłoś
houhou Re: czwartek 30.08.07, 10:35 Na malinowe buty do czarnych spodni nie namówicie mnie na pewno:) Mam krótkie nogi, a taki kolorowy akcent tuż nad ziemią skróciłby mnie jeszcze bardziej. Wersja z botkami pojawi się na 100%, ale dziś za ciepło jeszcze no i musiałam przespacerować nowy nabytek:) A sweter jest cienki i przewiewny, tylko puchaty. Odpowiedz Link Zgłoś
tralalumpek Re: czwartek 30.08.07, 10:48 niekoniecznie skracaja ja wprawdzie nie mam malinowych swetrow bo to zupelnie nie moj kolor, wygladam w nim bardzo niekorzystnie ale rozowe buty kiedys w mojej szafie wyladowaly i musze powiedziec ze nawet do sportowego kostiumu (marynarka, spodnie) wygladaly dobrze bo nadawaly mu jeszcze wiecej luzu buty pokazywalam kiedys w pierwszym 'watku dla odwaznych' Odpowiedz Link Zgłoś
gabi1234 Re: czwartek 30.08.07, 11:07 tral, ja wlasnie niedawmo kupilam "wstretnie" rozowe buty i musze przyznac ze swietnie nadaj charakter calemu outfitowi :) a tak balam sie kupic :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
asik12 Re: czwartek 30.08.07, 10:42 Bardzo mi się podoba, ale rzeczywiście lepiej by wyglądały pełne buty, bo sweterek wydaje się dosyć ciepły. Ale buty chętnie zobaczę w zbliżeniu :) Odpowiedz Link Zgłoś
laurka112 Re: czwartek 30.08.07, 13:38 wszystko bardzo mi się podoba oprócz koloru swetra,który w rzeczywistości pewnie ma ładniejszy odcień,ale na moim kompie jest barbie rose:/ Odpowiedz Link Zgłoś
magdaksp czwartek 30.08.07, 10:37 obrazilam sie na moj aparat wiec przepraszam za jakosc: fotoforum.gazeta.pl/3,0,832484,2,1.html Odpowiedz Link Zgłoś
mmkl Re: czwartek 30.08.07, 11:04 w tych spodniach wyglądasz super i torebka też mi się bardzo podoba i naszyjnik oraz lubię połączenie czarnego z żółtym. tylko top chyba troszkę się zsuwa, czy to tylko złudzenie? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
lady_devil Re: czwartek 30.08.07, 11:06 Ciekawa torba, lubie ten kolor.. co do reszty.. nie komentuje, gdyz nie za wiele widac;) Odpowiedz Link Zgłoś
trifti Re: czwartek 30.08.07, 11:59 super! swietnie wygladasz z tymi odslonietymi ramionami! Nos czesciej! Top + spodnie bardzo zgrane, ale buty mi jakos nie pasuja... Odpowiedz Link Zgłoś
ryfka81 Re: czwartek 30.08.07, 12:01 Bardzo fajnie to wygląda :) PS Wnoszę o rozpoczęcie nowego wątku! Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: czwartek 30.08.07, 12:06 ryfka81 napisała: > > PS > Wnoszę o rozpoczęcie nowego wątku! popieram Ryfkę! a co do Magdy, to dzisiaj chyba najbardziej mi sie podobasz, bo dzięki dodatkom udało Ci się zachować swój styl, ale te spodnie, top i torbę sama bym chętnie założyła :) Odpowiedz Link Zgłoś
mmkl po Waszych uwagach 30.08.07, 12:20 a ja tylko na koniec wkleję fotkę zrobioną po uwagach Dziewczyn: fotoforum.gazeta.pl/3,0,832733,2,1.html czarno-biała bo buty mają turkusowe elementy, co by się chyba nie spodobało:) Odpowiedz Link Zgłoś
nie-niebieska Re: po Waszych uwagach 30.08.07, 12:27 bardzo elegancko i wieczorowo fajnie wygladasz Odpowiedz Link Zgłoś
tralalumpek Re: po Waszych uwagach 30.08.07, 12:30 zaokraglony nosek i wyzszy obcas beda ci lepiej pasowac, nie dlatego ze nie lubie szpica, wprost przeciwnie ale dlatego ze te buty maja chyba niewysoki obcach bo robia ci ze stopy cizemke Odpowiedz Link Zgłoś
mmkl Re: po Waszych uwagach 30.08.07, 12:56 mam zamiar poszukać takich butów - czarnych na słupku z łagodnym noskiem. ale to po egzaminach. posiadam czarne wyższe szpilki, ale w szpic no i zapinane na kostce... pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: czwartek 30.08.07, 12:55 ja tak jak ciak wyjatkowo mi sie dzisiaj podobasz... ps.ciak napidsalam miala w sparwie torby ale poczta niedomaga powiedz mi gdzie ja kupic\obszukalam allegro ebaya i sklep inetrnetowy next i nic Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: czwartek 30.08.07, 13:06 Sorry, ja nie sprawdzam gazetowej poczty. Swoją kupiłam na ebayu (que sorpresa;)). Była na stronie w kolekcji letniej, ale w polskim next jej nie widziałam. Teraz już jest zimowa kolekcja, więc w sklepie on line może już jej nie być :( Moja jest kremowa, ale była też oliwkowa (kolor taki, jak tego portfela na zdjęciu) fotoforum.gazeta.pl/3,0,832809,2,1.html Może jeszcze upolujesz ją na ebayu. A tak swoją drogą, to ta mi się strasznie podoba (może będzie w Polsce): www.next.co.uk/shopping/women/accessories/1/4 Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: czwartek 30.08.07, 13:58 ech pewie juz za pozno nie mam szczescia do toreb Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: czwartek 30.08.07, 14:03 ale taka jasna, to chyba i tak nie za bardzo na zimę... ja już zupełnie nie mam szczęścia do toreb - od dawna poluję na dużą szarą, ostatnio na fioletową, przydałaby mi się też jakaś elegancka czarna i nic... potem łażę jak obwieś codziennie z tą samą :) Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: czwartek 30.08.07, 14:08 ja tez :) wieka szara znalazlam ob=gromniaste cos: marszczone ale to jakby plecak wieki jak turystyczny fioletowa tez bym chciala czranej tez nie mam ale te Twoja nosilabym zima :) a co tam Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: czwartek 30.08.07, 14:11 gdzie znalazłaś szarą??? wklej zdjęcie, bardzo ładnie proszę :) jak jest miękka i marszczona, to na pewno sie w niej zakocham ;) Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: czwartek 30.08.07, 14:34 jest miekkie i marszczone i ogromne 4 x takie jak ta Twoja ;) ma jedno ramia z mozliwoscia rozszczepienia na dwa jak plecak znalazlam to w sklepie u mnie na wsi gdzie babka perzywozi koncowki z angli czasami miewa tez torby nexta Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: czwartek 30.08.07, 14:35 nie ma zdjecia :) nawet nie spojrzalam co ona tam na metce miala ale to ma ksztalt raczej wora zeglarskiego niz torby dlatego sie niezdecydowalam z drugiej strony cena 69 zl byla kuszaca ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: czwartek 30.08.07, 14:39 a czyli nie kupiłaś - myslałam, że juz upolowałaś taką :) moja ma 61cm szerokości, więc ta musiała byc chyba wielkości namiotu ;) no nic, jak znowu natkniesz się na coś szarego i worzastego, to daj znać ;) Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: czwartek 30.08.07, 14:45 pojde tam dzis jak jeszcze bedzie to kupie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
laurka112 Re: czwartek 30.08.07, 13:42 bardzo ładnie Magdo,te spodnie (krotsze niestety nie) świetnie na Tobie leżą,no i fajna torba:) ale dziś jest zimno:(( czyżbyś nie miała nic więcej na górę?? Odpowiedz Link Zgłoś
emcezet Re: czwartek 30.08.07, 13:42 Magdo. Napisz proszę skąd ta żółta torba (tzn. jakiej firmy) Bo boska! :) Odpowiedz Link Zgłoś
magdaksp Re: czwartek 30.08.07, 14:19 torba jets pomaranczowa i kupilam ja wklepie camden town w gdyni ale bardzo dawno jakies 3 lata temukosztowala 39 zl. oczywiscie mialam kurtke w torbie bo jak wyvchodzilam to bylo cieplo:) Odpowiedz Link Zgłoś
lilivampire czwartkowo 30.08.07, 13:06 img409.imageshack.us/img409/6153/3008071259wd4.jpg jak zwykle przepraszam za jakość:/ nie wiem kiedy będę mieć dobry aparat:( torebka jak widzicie ta sama co wczoraj, sukienka i rajstopy h&m, buty gangsterskie GC:) miłego dnia, ja lecę na zakupy:D Odpowiedz Link Zgłoś
krabe czwaaaaartek 30.08.07, 13:11 www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1dc67a60c3da34f5.html szorty stradivarius bluzeczka h&m branzoletka h&m Odpowiedz Link Zgłoś
krabe Re: czwaaaaartek 30.08.07, 13:14 www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e6fd08c9bf7a5043.html to samo plus żakiet h&m Odpowiedz Link Zgłoś
krabe Re: czwaaaaartek 30.08.07, 13:27 ciak1 napisała: > super ten żakiecik z h&m! tez go bardzo lubię.udało mi sie kupić ostatnią sztukę a moja desperacja była tak wielka,że kupiłam o dwa rozmiary za duży, ale jakoś specjalnie tego nie widać... Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: czwaaaaartek 30.08.07, 13:59 oj to pewnie już ich nigdzie nie będzie, a przydałby mi się taki... buuuu... :( Odpowiedz Link Zgłoś
kc_mc Re: czwaaaaartek 30.08.07, 14:37 krabe Mam taka sama bluzke, tylko w innym kolorze, ni to bez, ni to ecri, w kazdym badz razie jest z fajnego materialu :)) Bardzo podoba mi sie Twoj zestaw, jest w " moim stylu ". Swietna kurtka, a przede wszystkim kolor ! Bardzo ladnie wygladasz. Odpowiedz Link Zgłoś
krabe Re: czwaaaaartek 30.08.07, 14:56 dzięki wielkie:-)tymbardziej,że to mój debiut w tym wątku.... p.s. nie wiedziałam,że tak ciężko fotografuje się samą siebie:-( Odpowiedz Link Zgłoś
mmkl Re: czwartkowo 30.08.07, 13:12 a jaki kolor mają rajstopy? bo wyglądają na szare, a buty beżowo-czarne. ale jeśli nie są szare to fajne. a najfajniejsza sukienka. Odpowiedz Link Zgłoś
laurka112 Re: Mittwoch 30.08.07, 13:36 pięknie!!! cudna spódnica i bluzka- mega zazdrość:))) Odpowiedz Link Zgłoś
lilivampire Re: czwartkowo 30.08.07, 16:50 rajstopy szare, buty beżowo-czarne, ale mnie to nie przeszkadza; jak powiedział jakiś stylista - w modzie nie ma tematów tabu (chodziło o kolory:)) Odpowiedz Link Zgłoś
tralalumpek Re: czwartkowo 30.08.07, 16:53 'jakis' stylista mogl tak powiedzies duzo ludzi maluje abstarkcyjnie ale nie kazdy nazywa sie picasso Odpowiedz Link Zgłoś
lilivampire Re: czwartkowo 30.08.07, 16:59 to nie był tylko "jakiś":D ale po co ciągnąć temat? Odpowiedz Link Zgłoś
tralalumpek Re: czwartkowo 30.08.07, 13:18 nie!!!!!!!!!!!!! rajstopy na moim monitorze sa bure (grube) buty z definicji mi sie nie podabaja ale to niewazne, one kompletnie nie pasuja do calosci a dokad ty sie z ta lakierowana torebka wybierasz - na zakupy? nic do siebie nie pasuje w twoim zestawie, jednym slowem - straszne! Odpowiedz Link Zgłoś
lilivampire Re: czwartkowo 30.08.07, 16:46 no to wystraszyłam pół miasta pewnie:D p.s. torebka nie jest lakierowana! lakierowanej nigdy bym nie kupiła! Odpowiedz Link Zgłoś
lilivampire Re: czwartkowo 30.08.07, 16:49 ale to nie zakupy spożywczo-warzywne:) poszłam do centrum po szorty i coś zjeść:) Odpowiedz Link Zgłoś
houhou Re: czwartkowo 30.08.07, 13:35 Oj nie, oooooj nie. Grube rajstopy nie paszą mi do letniej sukienki. Buty to kompletne inna bajka (widziałam je w GC, moim zdaniem są straszne). Lakierowaną kopertówkę widzę raczej w wersji wieczorowej. Szkoda, bo zwykle b. mi się podobasz:( Odpowiedz Link Zgłoś
lilivampire Re: czwartkowo 30.08.07, 16:45 :)) kopertówka nie jest absolutnie lakierowana:)) może wygląda tak na zdjęciu, nie zauważyłam wcześniej:) ta sukienka też taka do końca letnia nie jest, mnie się podoba;) ale dziękuję za uwagi:) Odpowiedz Link Zgłoś
krabe Re: czwartkowo 30.08.07, 13:38 mi tez sie nie podoba.nie znoszę takich butów ale to moja osobista refleksja.poza tym wydaje mi się,że kompletnie nie pasują one do tej sukienki i ogólnie calośc jakas taka nietrafiona.... Odpowiedz Link Zgłoś
laurka112 Re: czwartkowo 30.08.07, 13:49 takie buty, moim zdaniem of course, pasuja tylko do garnituru,ubioru na dandysa,a w tej romantyczno-słodkiej sukience nic z gangsta nie widzę coby to wszystko łączyć:( jestem bardzo na nie:( Odpowiedz Link Zgłoś
kasiabooo Re: czwartkowo 30.08.07, 14:35 ja jestem jak najbardziej za takimi połączeniami, wygląda całkiem całkiem;) Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: czwartkowo 30.08.07, 14:41 Lili, nie mogę się zdecydować, czy mi się podoba czy nie... Dziewczyny piszą, że nic do siebie nie pasuje i zgadzam się z nimi, ale ja czasem lubię taki chaos ;) Muszę chyba obejrzeć Twoje zdjęcie jeszcze kilka razy... Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: czwartkowo 30.08.07, 17:42 Ok, obejrzałam twoje zdjęcie tysiąc razy i jestem na tak :) Odpowiedz Link Zgłoś
gabi1234 Re: czwartkowo 30.08.07, 15:06 przepraszam lili ale dzisiaj mi sie wyjatkowo nie podobasz :((( Odpowiedz Link Zgłoś
maga34 Re: Co macie na sobie - cz.4 30.08.07, 14:04 img509.imageshack.us/img509/8882/nau7iw0.jpg zdjecie co prawda na siedząco, ale tylko takim dysponuję; sukienka jest dopasowana, prosta wykończona frędzelkami; pozdrawiam Dziewczyny, fajny wątek:-) Odpowiedz Link Zgłoś
gabi1234 Re: Co macie na sobie - cz.4 30.08.07, 15:11 oj nie, ani sukienka ani buty mi sie nie widza Odpowiedz Link Zgłoś