melane
14.06.08, 21:16
mam taki problem i zastanawiam sie czy mozna to jakos rozwiazac,
jakis czas temu kupilam buty, wnetrze maja "sliskie" jak sie
okazalo, a raczej moja stopka sie na nich slizga kiedy sie jednak
troche zgrzeje, a ze maja wyciecie na palcach to troche mi stopa
przelatuje :/ nie wiem, czy cos wkleic w tego buta, czy jakis srodek
do stop :P jakies pomysly?