Dodaj do ulubionych

W czym na Sylwestra?

29.12.05, 14:25
Ja pewnie ubiore czerwony top na ramiaczkach z dekoltem w serek marszczony na
biuscie a pod niego jakis push up. Do tego krotka koronkowa marszczona
spodniczke i kabaretki;)
Obserwuj wątek
    • bejbefish Re: W czym na Sylwestra? 29.12.05, 20:20
      Ja ubieram czarną buzeczkę: z przodu raczej zabudowana (ale nie żaden golf! :D)
      ale z dekoltem na plecach :). No i właśnie mam problem co do dołu: albo dżinsy
      + czerwone szpilki albo czarna spódniczka taka rozszerzana troche stylizowana
      na ludową w różowe kwiatuszki + kozaki. Chyba jednak zdecyduje się na pierwsze
      rozwiązanie, bo wygodniejsze, ale jeszcze nic nie jeszcze przesądzone :).
    • freja_x Re: W czym na Sylwestra? 29.12.05, 23:45
      Ja najchetniej zalozylabym koszule nocna i przespala sylwestra i wszystko co z
      nim zwiazane:/ chcialam sobie kupic bluzke i po 'udanych' (jak zawsze:/)
      zakupach odechcialo mi sie wszystkiego! dlaczego prawie kazda bluzka jest
      przeznaczona dla pan z miseczka C/D no moze czasami sie cos na B znajdzie...
      ale co ja mam zrobic jak mam male A i to naprawde male:/ tak wlasciwie to chyba
      sama siebie oszukuje mowiac ze mam A:/ no kurcze nie moge... owszem kupilam
      sobie bluzke zabudowana a po zakupach przeryczalam caly wieczor i pol nocy...
      jejku jakie byly sliczne te bluzeczki... ale ja oczywiscie zadnej nie moglam
      kupic... znowu mi sie plakac chce... czuje sie beznadziejnie:(
    • freja_x Re: W czym na Sylwestra? 31.12.05, 00:27
      Otoz Nikitko bylam najpierw w M1, potem w plazie, a na koncu krazylam wokol
      Rynku krakowskiego(nie ominelam praktycznie zadnego sklepu ani butiku) i skoro
      uwazasz, ze jest tak duzo fajnych bluzeczek na male biusciki, to moze po prostu
      mamy inne gusty... ja owszem tez widzialam wiele rzeczy, ktore by na mnie
      pasowaly, ale wszystkie bluzki, ktore mi sie tak NAPRAWDE podobaly nie nadawaly
      sie:/ i nie rozumiem czemu w wiekszosci przypadkow nie ma takich samych tylko w
      mniejszym rozmiarze...
      • nikitka84 Re: W czym na Sylwestra? 31.12.05, 13:59
        Hmmm... M1, ani plaza nic mi nie mowia, Rynek Krakowski juz nieco wiecej (bylam
        tam w ostatnie wakacje, sliczne miasto:)). Co do gustow to pewnie masz racje:)
        Ja to sie glownie zaopatruje w bardziej imprezowe rzeczy w Orsey'u, Terranowie
        (jedyny sklep, gdzie sie spokojnie w S-ki mieszcze, zamiast M-ek;P a i promocje
        maja swietne, ze sie za nieduze pieniazki mozna obkupic), H&M'ie (ale tam
        niewiele mi sie podoba i jak cos juz kupie to z duzego przypadku) no i w
        sklepikach niedaleko domu. Jedyny problem z jakim mi sie przyszlo zmierzyc to
        taki, ze nie pod wszystkie topy da sie push'up wcisnac, tak, zeby nie
        wychodzily badz ramiaczka badz ta czesc, ktora jest na plecach (choc i tak przy
        obacnych stanika z odpinanymi ramiaczkami i przeroznymi wariancjami na temat
        zapiec naprawde jest ich niewiele), a jednak w push up'e w co bardziej
        wycietych bluzkach czuje sie pewniej i to glownie o to "pewniej" chodzi, bo na
        golym ciele leza zazwyczaj dobrze:) Moze byly mniejsze rozmiary, tylko juz je
        zdarzyli sprzedac przed Sylwestrem...?
        • freja_x Re: W czym na Sylwestra? 31.12.05, 14:20
          Nikitko uswiadomie Cie odnosnie M1 i plazy:) Otoz M1 to jest olbrzymi
          hipermarket (nie tylko w Krk sadze ze jest takich dosc sporo w wiekszych
          miastach w Polsce) znajduje sie tam oczywiscie wielka sala na ktorej sa
          produkty spozywcze(real) agd i rtv(media mark - nawet nie wiem czy tak sie to
          pisze) oprocz tego practicer czyli cos w rodzaju Obi rozne akcesoria do ogrodow
          itp:) co najwazniejsze w M1 znajduje sie bardzo duzo firmowych i nie tylko
          butikow przede wszystkim z ciuchami... top secret, H&M... i cala masa tym
          podobnych:)
          A Plaza... jest tam kilka sal kinowych i znowu cala masa roznych sklepow z
          ciuchami... Divers, Cropp, PM... ble ble ble:)
          Tak ze sie nachodzilam...:P
          Ale musze przyznac ze gdy pisalam o tej koszuli nocnej to mialam podly humor...
          teraz juz mam sto razy lepszy moja bluzeczka mi sie podoba nie moge doczekac
          sie imprezy i napewno bede wygladac slicznie:) zreszta tak jak wszystkie Panie
          z malym, duzym i srednim biustem:)
          Serdecznie pozdrawiam i zycze udanej zabawy :*
          • nikitka84 Re: W czym na Sylwestra? 31.12.05, 16:14
            Czuje sie uswiadomiona:) To jak nasze alfa centrum i manhattan;)
            > Ale musze przyznac ze gdy pisalam o tej koszuli nocnej to mialam podly
            humor...
            >
            > teraz juz mam sto razy lepszy moja bluzeczka mi sie podoba nie moge doczekac
            > sie imprezy i napewno bede wygladac slicznie:) zreszta tak jak wszystkie
            Panie
            > z malym, duzym i srednim biustem:)
            Napewno:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka