Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kurtka ramoneska mango

    13.02.09, 13:30
    Czy taki krój kurtki będzie modny w tym sezonie? i czy można ją
    założyć do małej czarnej ?
    Obserwuj wątek
      • lalulka [...] 13.02.09, 13:31
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • lalulka Re: Kurtka ramoneska mango 16.02.09, 12:21
        podbijam, bo zawsze chciałam mieć taki fason, a nie wiem czy będzie
        uniwersalny w tym sezonie.
        • pump_it_up Re: Kurtka ramoneska mango 16.02.09, 12:47
          jesli to nie ty sprzedajesz ta kurtke to zle zrobilas.teraz zobaczy ja wiecej
          osob i byc moze podije cene.ale niewazne.mysle,ze w tym sezonie takie kurtki
          nadal bedzie sie nosic.w tej nie podobaja mi sie te wielkie plastikowe
          zamki.poza tym ok.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka