Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Sukienka dla gruchy???

    27.07.09, 22:59
    Witam, czy taki fason zakryje niedoskonałosci kobiety-gruszki? Mam
    wyraźnie zaznaczoną talię , brzuszek wystający, i szeeeerokie
    biodra oraz mocne uda.Posiadam równiez mikry wzrost (165), od 2
    miesiecy walczę z nadwagą( minus osiem kilo, obecna waga 75) Czy ten
    fason zakryje niedoskonałosci? Oto link do sukienki:
    www.allegro.pl/item696478618_ex_asos_wspaniala_len_biala_44.html#gallery
    Z góry dziekuje za wszelkie porady.
    Obserwuj wątek
      • mamamagic Re: Sukienka dla gruchy??? 27.07.09, 23:12
        witaj, sama jestem gruszka albo bardziej kręgiel, bo mam szczupłe
        nogi. nie piszesz nic o ramionach, ale gruszki mają waskie i wg mnie
        sukienka nie skoryguje ramion. dół sukienki jest ok, ale góra
        powinna mieć dekolt łódkowy, albo bufiaste rekawy. jak brzuszek masz
        bardzo odstający to może sukienka odcinana pod biustem?
        • mamamagic Re: Sukienka dla gruchy??? 27.07.09, 23:14
          mamamagic napisała:

          > ... to może sukienka odcinana pod biustem?
          sorry nie przyjżałam się , sukienka własnie taka jest, czyli ok :)
          • lamia1981 Re: Sukienka dla gruchy??? 27.07.09, 23:24
            Ramiona mam niezbyt wąskie, nie mam im nic do zarzucenia, natomiast
            nogi...brrrrrr. Uda poteżne, a łydki dosyc umięśnione ( rower i
            rolki, nałogowo).
            • mamamagic Re: Sukienka dla gruchy??? 28.07.09, 00:16
              lamia1981 napisała:

              > Ramiona mam niezbyt wąskie, nie mam im nic do zarzucenia,
              natomiast
              > nogi...brrrrrr. Uda poteżne, a łydki dosyc umięśnione ( rower i
              > rolki, nałogowo).

              jezeli ramiona masz proporcjonalne do bioder to sukienka może być,
              tylko ręce powinny być raczej szczupłe, a jesli nie są doskonałe to
              wtedy rekaw do łokcia
              koniecznie buty na obcasie (słupku nie szpilce) i raczej masywne niż
              delikatne.
      • maitresse.d.un.francais Re: Sukienka dla gruchy??? 27.07.09, 23:28
        Częściowo, radziłabym raczej kieckę do kolan, rozszerzaną.

        Co do wszelkich porad - wzrostu nie można posiadać, można go tylko mieć.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka