lamia1981
27.07.09, 22:59
Witam, czy taki fason zakryje niedoskonałosci kobiety-gruszki? Mam
wyraźnie zaznaczoną talię , brzuszek wystający, i szeeeerokie
biodra oraz mocne uda.Posiadam równiez mikry wzrost (165), od 2
miesiecy walczę z nadwagą( minus osiem kilo, obecna waga 75) Czy ten
fason zakryje niedoskonałosci? Oto link do sukienki:
www.allegro.pl/item696478618_ex_asos_wspaniala_len_biala_44.html#gallery
Z góry dziekuje za wszelkie porady.