Dodaj do ulubionych

Gdy moderator nie zna...własnego regulaminu...

19.05.14, 14:35
Wątki "nieprawomyślne" znikają w 3 miga... :

forum.gazeta.pl/forum/w,396,150997012,150997012,Sorry_taki_mamy_klimat_.html
forum.gazeta.pl/forum/w,396,150997185,150997185,Przed_wyborami_.html
forum.gazeta.pl/forum/w,396,150996973,150996973,Pastuch_gorszy_od_szpiega_.html
forum.gazeta.pl/forum/w,396,150997099,150997099,_Cypryjski_lacznik_.html

Ale wątek łamiący Netykietę rozwija się bez przeszkód (mimo sygnału do forum.abuse@gazeta.pl)...:
forum.gazeta.pl/forum/w,28,151010622,151010622,Proboszcz_ukradl_.html

F. Kraj : Polska scena polityczna

forum.gazeta.pl/forum/w,28,36492903,0,Watek_pomocowy.html
rozmawiamy przede wszystkim o polskiej polityce i najważniejszych wydarzeniach krajowych.


Zgodnie z logiką wątek jest niezgodny z tematyką FK - dlatego proszę Moderatora FK o wyjaśnienie jak należy interpretować jego regulamin...



Obserwuj wątek
    • kolter_mr Re: Gdy moderator nie zna...własnego regulaminu.. 19.05.14, 14:42
      > Ale wątek łamiący Netykietę rozwija się bez przeszkód (mimo sygnału do forum.ab
      > use@gazeta.pl)...:

      Emdzik a co łamie netykietę , prawda o księdzu złodzieju? czy to ze netykieta ma chronić kler ??
      • marrant Re: Gdy moderator nie zna...własnego regulaminu.. 20.05.14, 09:51
        Brak związku z tematyką. Uważałabym z szafowaniem słowami typu "oszust" czy "złodziej". Bez wyroku takie coś stanowi podstawę do oskarżenia o pomówienie.
        • urko70 Re: Gdy moderator nie zna...własnego regulaminu.. 03.10.14, 12:01
          marrant napisała:

          > Brak związku z tematyką. Uważałabym z szafowaniem słowami typu "oszust" czy "zł
          > odziej". Bez wyroku takie coś stanowi podstawę do oskarżenia o pomówienie.

          Marrant, BARDZO SŁUSZNE podejście.
          Kolter - zapamiętaj to sobie.
      • s555toch Re: Gdy moderator nie zna...własnego regulaminu.. 23.05.14, 13:52
        > prawda o księdzu złodzieju

        Mnie nie boli - możesz sobie pisać - byle na właściwym forum (F. Duperelum ? ...)
        • kolter_mr Re: Gdy moderator nie zna...własnego regulaminu.. 23.05.14, 14:13
          s555toch napisał(a):

          > > prawda o księdzu złodzieju
          >
          > Mnie nie boli - możesz sobie pisać - byle na właściwym forum (F. Duperelum ? ...)

          Komu ty samozwańczy obrońco wiary te bajeczki chcesz wciskać :)) Szlag cię trafia ze ktoś na kler a szczególnie ja czyli ktoś kto zawsze i wszędzie obłudę twoją obnaża
    • marrant Re: Gdy moderator nie zna...własnego regulaminu.. 20.05.14, 09:49
      FK nie posiada przypisanego moderatora. Dość łatwo to poznać chociażby po tym, że nie jest wyszczególniony w nagłówku forum. Nieregulaminowe wątki zgłasza się na forum@agora.pl jeżeli klikanie w kosz nie skutkuje usunięciem.

      Zalinkowany wątek Giwi nie jest regulaminem. Jest po prostu wskazówkami dotyczącymi korzystania z forum. Regulamin znajdziesz w stopce forum.

      Zakładanie pięciu wątków w ciągu pięciu minut podchodzi pod spam. Jeden z nich (najbardziej merytoryczny) przywróciłam, ale na przyszłość unikaj podbijania własnych wątków.
    • kolter_mr marrant 20.05.14, 10:12
      Pomówienia Mówisz ? to specjalność Emdzika vel s555toch

      Tu masz od ręki pomawia Rząd

      Masz o Waszym kumplu

      Znowu pije do Twojego znajomego

      3

      4

      90% jego tu działalności sprowadza się do sugerowania adwersarzowi ze jest głupcem
      • snajper55 Jeśli uważasz,że s555toch to troll, to go nie karm 20.05.14, 10:53
        S.
        • kolter_mr Re: Jeśli uważasz,że s555toch to troll, to go nie 20.05.14, 12:04
          Jedyne co umiecie to tylko wycinać ??
          • pijatyka Re: Jedyne co umiecie to tylko wycinać? 30.09.14, 22:02
            Nawet i to nie - np. takich czubków-recydywistów można sobie zgłaszać do usranej śmierci


            forum.gazeta.pl/forum/w,50,154947854,154948021,Re_Coraz_lepsze_wiesci_z_Rosji.html
            forum.gazeta.pl/forum/w,50,154947854,154948101,Re_Coraz_lepsze_wiesci_z_Rosji.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka