Dodaj do ulubionych

Meldunek stały

IP: 80.68.236.* 14.11.06, 16:25
Na stronie Urzędu Miejskiego jest napisane że aby się zameldować na pobyt
stały należy przedstawić akt notarialny. A jeśli takowego jeszcze nie
posiadam (deweloper dopiero przygotowuje się do ich podpisania)? Nie wiecie
czy istnieje jakaś szansa abym się zameldował na podstawie innych dokumentow
(zaświadczenie od dewelopera, protokół zdawczo-odbiorczy, umowa przedwstępna
sprzedaży mieszkania).
Z góry dzięki za pomoc.
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Meldunek stały IP: *.acn.waw.pl 16.11.06, 09:18
      Chodzi o Warszawę?

      Kiedyś dowiadywałem się na Mokotowie i można było na podstawie zaświadczenia od
      dewelopera ale podstawowym warunkiem było wpisanie nieruchomości do ewidencji
      gminy (nadanie adresu)...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka