Dodaj do ulubionych

współwłasność

IP: *.forcenet.com.pl 19.03.07, 20:33
Witam,
Mam pytanie jak można rozwiązać poniższą sprawe:
Jest sobie działka 30 ar, byłem zrobić wypis z rejestru gruntów, okazało sie
że nie ma żadnego właściciela tej działki. Jest natomiast 2 wsółwładających-
wujek i mój zmarły tata. Mam postanowienie sądu, że spadek po zmarłym moim
tacie przypada po połowie dla mnie i mojej mamy.
Wujek również chce być właścicielem swojej części tej działki.
Do tej pory była ona tylko umownie podzielona i tak użytkowana ( jest to las
LS4 )Chciałbym zrobić tak aby cześć tej działki za który płacę podatek stała
się w końcu moją własnością - jak i co trzeba więc zrobić. Dziękuję
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka