22.10.04, 10:20
Mój syn ma 10 miesięcy.Niedługo po urodzeniu na policzkach pojawiła się
wysypka, było podejrzenie, że jest to skaza białkowa, lecz po wyeliminowaniu
z mojej diety wszystkich mlecznych pokarmów nic się nie zmnieniło wobec tego
skaza została wykluczona.Dziś po tamtych krostkach na policzkach zostały
czarne punkciki, których ilość raz jest większa raz mniejsza.Pani doktor
poleciła maść sterydową, której zdecydowałam się nie używać.Te punkciki
wyglądają jak wągry.Czasem w tych miejscach robią się ropne krostki.Co to
może być?Jak to zlikwidować?
Obserwuj wątek
    • krystyna.piskorz Re: wysypka 22.10.04, 13:14
      Szanowna Pani. Namawiam panią do wizyty u lekarza dermatologa dziecięcego (nie
      jest wymagane skierowanie), który obejrzy i zaleci sposób postępowania. Nie
      namawiałabym pani do stosowania maści sterydowych, a może od czasu do czasu
      zastosowanie maści z antybiotykiem, ale o tym niech zdecyduje dermatolog.
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka