lidlis
22.10.04, 10:20
Mój syn ma 10 miesięcy.Niedługo po urodzeniu na policzkach pojawiła się
wysypka, było podejrzenie, że jest to skaza białkowa, lecz po wyeliminowaniu
z mojej diety wszystkich mlecznych pokarmów nic się nie zmnieniło wobec tego
skaza została wykluczona.Dziś po tamtych krostkach na policzkach zostały
czarne punkciki, których ilość raz jest większa raz mniejsza.Pani doktor
poleciła maść sterydową, której zdecydowałam się nie używać.Te punkciki
wyglądają jak wągry.Czasem w tych miejscach robią się ropne krostki.Co to
może być?Jak to zlikwidować?