16.12.13, 13:20
Witam. Mam pytanko, czy ktos korzystal z darow z kościoła, organizowanych przez caritas. Mianowicie chodzi ni o to czy oprócz tych puszek niejadalnych były jakieś art spożywcze, które były zbierane przez wolontariuszy w róznych sklepach. Dary na święta, puchy z pulpetami, mleko,super czyści fugi na podlodze poniewaz mi sie niechcąco wylało,marchew z groszkiem az czarne, no do makaronu nie mam zastrzezen jeszcze, ale ile można go jesc, herbatniki,płatki. i swieta z grzywki. Co sie dzieje z innymi darami? Może z was ktoś coś lepszego dostał.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka