Gość: monia IP: *.c151.petrotel.pl 05.09.05, 07:29 Czy był ktoś w centrum handlowym Maximus w Nadarzynie?Warto sie tam wybrać? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja Re: Nadarzyn IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 05.09.05, 08:21 tak byłam choć dość dawno ale warto Odpowiedz Link Zgłoś