IP: *.c151.petrotel.pl 05.09.05, 07:29
Czy był ktoś w centrum handlowym Maximus w Nadarzynie?Warto sie tam wybrać?
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: Nadarzyn IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 05.09.05, 08:21
      tak byłam choć dość dawno ale warto

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka