Dodaj do ulubionych

Tory saneczkowe

21.12.01, 13:20
Tak dziś wyglądają ulice miasta i jakoś nikt nie spieszy się by je odśnieżyć.
Gdzie do licha są solniczki i pługi - czyżby urlop świąteczny już miały?
Czy znowu ktoś bezradnie rozłoży ręce i powie, że to nas przerasta i że
zrobiono juz wszystko w tej sprawie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Zenek Re: Tory saneczkowe IP: 62.200.126.* 21.12.01, 13:45
      Marudzisz. Mamy nowe władze w mieście to zanim się zorientują o co chodzi, że
      śnieg pada, to przyjdzie wiosna i wybory. Trochę zrozumienia i życzliwości dla
      ludzi, szczególnie przed świętami a nie tylko żądania stawiać.Co za ludzie.
      :-))))))))))))
      • Gość: PiotrK Re: Tory saneczkowe IP: 212.244.82.* 24.12.01, 08:11
        Zenek nie zgodzę się z tobą, po to te służby są utrzymywane w mieście żeby w
        takich przypadkach działać. Pamiętacie co mówiono przed zimą "Jesteśmy
        przygotowni, nie damy się zaskoczyć". Zawsze ta sama gadka, a życie życiem. W
        piątek jeździłem bardzo dużo po mieście od samego rana do ok. 15.00 i nie
        widziałem ani jednej piaskarki czy pługu. Tak na dobrą sprawę za wszystkie
        stłuczki tego dnia powinni odpowiadać ci którzy są odpowiedzialni za
        odśnieżanie.
        • Gość: polk Re: Tory saneczkowe IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 25.12.01, 16:11
          Gość portalu: PiotrK napisał(a):

> Zenek nie zgodzę się z tobą, po to te służby są utrzymywane w mieście żeby w
          > takich przypadkach działać. Pamiętacie co mówiono przed zimą "Jesteśmy
          > przygotowni, nie damy się zaskoczyć". Zawsze ta sama gadka, a życie życiem.

Te służby są tylko po to aby raz w roku udzielić wywiadu okolicznej prasie
          i innym mediom,że trwają ,wiedzą, monitorują (wyraz często używany przez inne
          podobne służby .Wiem co piszę bo one w przeciwieństwie do wielu normalnych ludzi
          nie wiedzą kiedy jest zima,jakie sa jej objawy co to są niskie temperatury itp.
          O zmieniających się warunkach pogodowych przypomina im kolejny wywiad z
          cyklu ”Cztery pory roku” we wspomnianych mediach.

> piątek jeździłem bardzo dużo po mieście od samego rana do ok. 15.00 i nie
          > widziałem ani jednej piaskarki czy pługu. Tak na dobrą sprawę za wszystkie
          > stłuczki tego dnia powinni odpowiadać ci którzy są odpowiedzialni za
          > odśnieżanie.

Z tego co wiem, wszyscy pracownicy tych służb piszą sążnisty raport o tym
          jak walczyli ofiarnie i dzielnie z nienormalnymi o tej porze roku opadami śniegu
          przy czym był to kolejny rok cyt.”niedoborów środków inwestycyjnych co przy
          rosnącej akumulacji środków trwałych i kilkuletnich zaniedbaniach w obszarze
          parku
          narzędziowego naszego zakładu tworzyło przejściowe kłopoty związane z realizacją
          naszej misji i strategii ” ,potem będą znowu kolejne występy medialne kolejnych
          speców od sprzątania z główną tezą i myślą przewodnią ABY DO WIOSNY.

Że nie doczekamy się normalnego sprzątania?No cóż,nie o
          to chodzi by złapać króliczka ale by gonić go.Te służby na pewno lubią Skaldów.
        • Gość: Zenek Re: Tory saneczkowe IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 28.12.01, 14:05
          Gość portalu: PiotrK napisał(a):

> Zenek nie zgodzę się z tobą, po to te służby są utrzymywane w mieście żeby w
          > takich przypadkach działać.

A zauważyłeś :-))))))

Pamiętacie co mówiono przed zimą "Jesteśmy
          > przygotowni, nie damy się zaskoczyć". Zawsze ta sama gadka, a życie życiem. W
          > piątek jeździłem bardzo dużo po mieście od samego rana do ok. 15.00 i nie
          > widziałem ani jednej piaskarki czy pługu. Tak na dobrą sprawę za wszystkie
          > stłuczki tego dnia powinni odpowiadać ci którzy są odpowiedzialni za
          > odśnieżanie.
          Mnie szlag trafia jak słyszę te przechwałki o przygotowaniu do zimy, akcjach itd
          i widzę co się dzieje. I to by było na tyle bo bardzo ważne władze i służby
          miejskie nie tylko zapomniały ale nawet nie zdają sobie sprawy po co są oprócz
          udzielania wywiadów, koszenia kasy na 150 funkcyjkach i ciągłe karuzeli stanowisk.
          polecam zapoznać się z pojęciem słowa służba itd.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka