Gość: Xmen IP: *.186.udn.pl 24.02.04, 12:49 Niedawno powstało Archiwum. Ale wiem, że są tam dżamprezy tylko od 24 lat. Mimo zaproszeń nie wpuszczają, patrzą też na wygląd. BEZ S E N S U !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: koko san Re: ARCHIWUM IP: *.udn.pl 25.02.04, 20:49 Dlatego ma sens.To jest sens "odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu" Odpowiedz Link Zgłoś