IP: *.186.udn.pl 24.02.04, 12:49
Niedawno powstało Archiwum. Ale wiem, że są tam dżamprezy tylko od 24 lat.
Mimo zaproszeń nie wpuszczają, patrzą też na wygląd. BEZ S E N S U !!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: koko san Re: ARCHIWUM IP: *.udn.pl 25.02.04, 20:49
      Dlatego ma sens.To jest sens "odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka