Dodaj do ulubionych

KACZMARSKI

IP: *.internet.radom.pl 02.04.04, 14:24
Kaczmarskiego należy oceniać przez całokształt jego wieloletniej społecznej
działaności a nie przez jeden incydent. Znajduję o wiele więcej plusów niż
minusów na jego koncie.
Obserwuj wątek
    • Gość: sympatyk prawicy Re: KACZMARSKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.04, 15:27
      Po częsci zgadzam się z Tobą ale podpisuj się jednakowo. W wątku o Broni
      podpisujesz się jako MAR tutaj jako Jacek. Bądź konsekwentny. Walduś nawet jak
      na SLD nie był złym chłopem. Przykro mi, że spotkało akurat tego, który swoją
      postawą udowadniał, że można dogadywać się ponad podziałami. On w ogóle nie
      przypomina typowego SLD-aka (komunisty): butnego, hardego, niedouczonego,
      niemalże chama, złodzieja, aferzysty, kryminalisty etc. Walduś jestem z Tobą.
      • Gość: radna Re: KACZMARSKI IP: *.udn.pl 02.04.04, 22:41
        Panie Waldku pan sie nie boi, cały naród za panem stoi.
        • Gość: macadam Re: KACZMARSKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.04, 13:06
          Fakt pozostaje faktem JEST PRZESTĘPCĄ! Bez względu na wcześniejsze zasługi.
          • Gość: dykfa NITA NADCHODZI - UWAGA!!!! IP: *.udn.pl 04.04.04, 15:20
          • Gość: Rene Re: KACZMARSKI IP: *.proxyplus.cz / 62.233.196.* 05.04.04, 09:01
            "macadam" macnij no sie w sklepienie swoich szarych komórek facet dostał 1000zł
            kary odpokutował odebrane prawko, w międzyczasie zrobił dla miasta i
            społeczności nie tylko sportowej wiecej dobrego niz ty w życiu potrafiłbyś
            zrobić i przy "potknieciu" kopią go wszyscy. Nie życzyłbym Tobie takiego
            traktowania, ale może poczułbyś jak to jest być kopanym po upadku. Błe żygać mi
            sie chce na takie oceny ludzi.
            • Gość: moly Re: KACZMARSKI IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 05.04.04, 13:35
              w pełni się z Tobą zgadzam./"kto jest bez winy niech pierwszy rzuci
              kamień...."/.p.Kaczmarski to najporządniejszy radny sld tej i poprzedniej
              kadencji.niech Pan się nie daje.
              • Gość: macadam Re: KACZMARSKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.04, 20:28
                Ale siada za kierownicą po alkocholu. Przecież on mógł spowodować wypadek! Nie
                neguję jego wcześniejszych zasług. O tym czy ktoś jest przestępcą decyduje
                wymiar sprawiedliwości i Kodeks Karny. Jego sąd już ocenił. Z pozdr.
                • Gość: Guci Re: KACZMARSKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.04, 20:44
                  Jest przestepca. Ale poniosl za to konsekwencje. Nie sadze, aby tego nie
                  żalowal. Prożny żal, ale już się stało. Poniósł konsekwencje. I ciszej nad tą
                  trumną.
            • Gość: nurek Re: KACZMARSKI IP: *.udn.pl 05.04.04, 21:33
              Wymień w punktach co zrobił dla miasta i Broni. Bo myslę,że nic nie zrobił.
              • Gość: Rene Re: KACZMARSKI IP: *.proxyplus.cz / 62.233.196.* 06.04.04, 08:47
                "nurek" widać, że myślenie nie jest Twoją najmocniejszą stroną. Mimo wszystko
                pozdrawiam.
                • Gość: nurek Re: KACZMARSKI IP: *.udn.pl 06.04.04, 10:58
                  To co z tymi zasługami dla społeczeństwa, bo myslę,myślę i nic mi nie
                  przychodzi do głowy. Owszem był znakomitym kamerdynerem jednej z posłanek, ale
                  służalczość dla jednej to jeszcze nie społeczeństwo.
              • Gość: Sewek Re: KACZMARSKI IP: *.udn.pl 06.04.04, 09:54
                Ale jednak prawda jest taka, że wobec prawa są równi i równiejsi. Np.
                parlamentarzysta może mieć wyrok i nadal być parlamentarzystą, a radny nie. Jak
                to się ma do Konstytucji ?
                • Gość: kinio Re: KACZMARSKI IP: *.internet.radom.pl 06.04.04, 23:45
                  sram na to jeden wart drugiego
            • Gość: adam Re: KACZMARSKI IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 05.04.04, 23:42
              WITAMY Karasia
              • Gość: kuba Re: KACZMARSKI IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 06.04.04, 10:06
                Walduś to posłuszny piesek Danuty Grabowskiej. Zawsze wierny i lojalny. Służył
                jak mógł najlepiej. Nigdy się nie wychylał. Znał swoje miejsce.
                • rysiek_maj Re: KACZMARSKI 07.04.04, 09:29
                  Wyżyje z handlu papierosami nad potokiem. Nie martwmy się, da sobie radę.
                  • Gość: normalny Re: KACZMARSKI IP: *.udn.pl 07.04.04, 13:30
                    Chyba będzie miał kłopot. Deklaruje że interes zysku nie przysparza. Czy
                    zasługuje na lepszą opinię od swoich kumpli – wątpliwe. Nie wierzę, że żył w
                    nieświadomości. Niech zmyka i nigdy nie wraca, a wkrótce za nim jego
                    towarzysze /oszuści/.
                    • Gość: Radus Re: KACZMARSKI IP: *.radom.net / 213.199.199.* 07.04.04, 18:53
                      Pan Karaś propagandysta robi tu duże zamieszanie i pisze jakieś brednie.Jak
                      Kaczmarski mógł dogadywac się ponad podziałami skoro on wogóle nie potrafi
                      logicznie mówić a nawet myleć. A co zrobił dla Broni? To że Broń jest w V lidze
                      i niedługo trzeba będzie ten interes wogóle zamknąć. Ktoś tu mówił o
                      kamerdynerze. I to jest święta prawda. Był doskonałym kamerdynerem Grabowskiej,
                      choć kamerdyner powinien mieć lepszy wygląd, a przynajmniej powinien być
                      wyższy. Tak naprawdę Kaczmarski zawsze był nikim. Jeszcze w KW PZPR był zwykłym
                      chłopcem na posyłki i tak mu zostało do dziś. W myśl zasady - nie szkodzić, nie
                      rzucać się w oczy, nie mądralić, nie podejmowac zbyt poważnych decyzji i wogóle
                      srać na to wszystko skoro siedzi się na stołku przew. RM. To ostatnie to
                      kolejna radomska kompromitacja. Kaczmarski przewodzniczącym Rady. NIech ich
                      wszystkich pokręci
    • Gość: *** Re: KACZMARSKI IP: *.udn.pl 17.04.04, 23:58

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka