Gość: JACEK IP: *.internet.radom.pl 02.04.04, 14:24 Kaczmarskiego należy oceniać przez całokształt jego wieloletniej społecznej działaności a nie przez jeden incydent. Znajduję o wiele więcej plusów niż minusów na jego koncie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sympatyk prawicy Re: KACZMARSKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.04, 15:27 Po częsci zgadzam się z Tobą ale podpisuj się jednakowo. W wątku o Broni podpisujesz się jako MAR tutaj jako Jacek. Bądź konsekwentny. Walduś nawet jak na SLD nie był złym chłopem. Przykro mi, że spotkało akurat tego, który swoją postawą udowadniał, że można dogadywać się ponad podziałami. On w ogóle nie przypomina typowego SLD-aka (komunisty): butnego, hardego, niedouczonego, niemalże chama, złodzieja, aferzysty, kryminalisty etc. Walduś jestem z Tobą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radna Re: KACZMARSKI IP: *.udn.pl 02.04.04, 22:41 Panie Waldku pan sie nie boi, cały naród za panem stoi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: macadam Re: KACZMARSKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.04, 13:06 Fakt pozostaje faktem JEST PRZESTĘPCĄ! Bez względu na wcześniejsze zasługi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rene Re: KACZMARSKI IP: *.proxyplus.cz / 62.233.196.* 05.04.04, 09:01 "macadam" macnij no sie w sklepienie swoich szarych komórek facet dostał 1000zł kary odpokutował odebrane prawko, w międzyczasie zrobił dla miasta i społeczności nie tylko sportowej wiecej dobrego niz ty w życiu potrafiłbyś zrobić i przy "potknieciu" kopią go wszyscy. Nie życzyłbym Tobie takiego traktowania, ale może poczułbyś jak to jest być kopanym po upadku. Błe żygać mi sie chce na takie oceny ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moly Re: KACZMARSKI IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 05.04.04, 13:35 w pełni się z Tobą zgadzam./"kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień...."/.p.Kaczmarski to najporządniejszy radny sld tej i poprzedniej kadencji.niech Pan się nie daje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: macadam Re: KACZMARSKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.04, 20:28 Ale siada za kierownicą po alkocholu. Przecież on mógł spowodować wypadek! Nie neguję jego wcześniejszych zasług. O tym czy ktoś jest przestępcą decyduje wymiar sprawiedliwości i Kodeks Karny. Jego sąd już ocenił. Z pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Guci Re: KACZMARSKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.04, 20:44 Jest przestepca. Ale poniosl za to konsekwencje. Nie sadze, aby tego nie żalowal. Prożny żal, ale już się stało. Poniósł konsekwencje. I ciszej nad tą trumną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nurek Re: KACZMARSKI IP: *.udn.pl 05.04.04, 21:33 Wymień w punktach co zrobił dla miasta i Broni. Bo myslę,że nic nie zrobił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rene Re: KACZMARSKI IP: *.proxyplus.cz / 62.233.196.* 06.04.04, 08:47 "nurek" widać, że myślenie nie jest Twoją najmocniejszą stroną. Mimo wszystko pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nurek Re: KACZMARSKI IP: *.udn.pl 06.04.04, 10:58 To co z tymi zasługami dla społeczeństwa, bo myslę,myślę i nic mi nie przychodzi do głowy. Owszem był znakomitym kamerdynerem jednej z posłanek, ale służalczość dla jednej to jeszcze nie społeczeństwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sewek Re: KACZMARSKI IP: *.udn.pl 06.04.04, 09:54 Ale jednak prawda jest taka, że wobec prawa są równi i równiejsi. Np. parlamentarzysta może mieć wyrok i nadal być parlamentarzystą, a radny nie. Jak to się ma do Konstytucji ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinio Re: KACZMARSKI IP: *.internet.radom.pl 06.04.04, 23:45 sram na to jeden wart drugiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: KACZMARSKI IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 05.04.04, 23:42 WITAMY Karasia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuba Re: KACZMARSKI IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 06.04.04, 10:06 Walduś to posłuszny piesek Danuty Grabowskiej. Zawsze wierny i lojalny. Służył jak mógł najlepiej. Nigdy się nie wychylał. Znał swoje miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
rysiek_maj Re: KACZMARSKI 07.04.04, 09:29 Wyżyje z handlu papierosami nad potokiem. Nie martwmy się, da sobie radę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normalny Re: KACZMARSKI IP: *.udn.pl 07.04.04, 13:30 Chyba będzie miał kłopot. Deklaruje że interes zysku nie przysparza. Czy zasługuje na lepszą opinię od swoich kumpli – wątpliwe. Nie wierzę, że żył w nieświadomości. Niech zmyka i nigdy nie wraca, a wkrótce za nim jego towarzysze /oszuści/. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radus Re: KACZMARSKI IP: *.radom.net / 213.199.199.* 07.04.04, 18:53 Pan Karaś propagandysta robi tu duże zamieszanie i pisze jakieś brednie.Jak Kaczmarski mógł dogadywac się ponad podziałami skoro on wogóle nie potrafi logicznie mówić a nawet myleć. A co zrobił dla Broni? To że Broń jest w V lidze i niedługo trzeba będzie ten interes wogóle zamknąć. Ktoś tu mówił o kamerdynerze. I to jest święta prawda. Był doskonałym kamerdynerem Grabowskiej, choć kamerdyner powinien mieć lepszy wygląd, a przynajmniej powinien być wyższy. Tak naprawdę Kaczmarski zawsze był nikim. Jeszcze w KW PZPR był zwykłym chłopcem na posyłki i tak mu zostało do dziś. W myśl zasady - nie szkodzić, nie rzucać się w oczy, nie mądralić, nie podejmowac zbyt poważnych decyzji i wogóle srać na to wszystko skoro siedzi się na stołku przew. RM. To ostatnie to kolejna radomska kompromitacja. Kaczmarski przewodzniczącym Rady. NIech ich wszystkich pokręci Odpowiedz Link Zgłoś