nicht_versteien 01.04.12, 18:38 Coraz niżej spadacie....... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pitagor List. Kierowca autobusu w czasie jazdy: kur...,... 01.04.12, 19:04 Kierowca brał przykład z 'celebrytki' Gesslerowej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: List. Kierowca autobusu w czasie jazdy: kur.. IP: *.adsl.inetia.pl 01.04.12, 20:23 Nie pieprz. Przejdź się latem po ulicy w centrum, a usłyszysz jaki język dominuje wśród tubylców. Zresztą Gessler powiedziała jedno niecenzuralne słowo, za to radomska bizneswoman, właścicielka (?) tego lokalu, bluźniła jak szewc, dając obraz swojej kultury a przy okazji Radomia Co za dno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek papla za kierownicą IP: *.radom.vectranet.pl 01.04.12, 21:51 Istotniejsze jest, że gadał prze komórkę w czasie jazdy. Pamiętacie jak to się w Warszawie skończyło? Autobus zjechał z wiaduktu! Biletów sprzedawać nie mogą bo to ich rozprasza, ale paplać tak! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shrek Re: papla za kierownicą IP: *.adsl.inetia.pl 01.04.12, 22:44 A pozwolił ci robić sobie zdjęcia i je rozpowszechniać? Masz sprawę w sądzie murowaną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja @shrek IP: *.adsl.inetia.pl 02.04.12, 08:01 Przede wszystkim na zdjęciach nie widać twarzy tego palanta rozmawiającego przez telefon. Po drugie w związku z tym nie ma rozpowszechniania wizerunku. Po trzecie sprawę to powinien mieć kierowca, z dyrekcją, która w trybie art 52 kp powinna go wywalić na zbity pysk. Siedziałby wtedy w chałupie i prowadził długie rozmowy telefoniczne, używając słów powszechnie uznanych za obelżywe do woli. A przede wszystkim to nie strasz, bo się zes.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: @shrek IP: *.radom.vectranet.pl 02.04.12, 11:13 a tobie zaraz żyłka na czole pęknie... Nie ma jak anonimowy donos, jak zrobił przysługę krajowi to niech i swoje zdjęcie umieści. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: @shrek IP: *.giga-komputer.pl 03.04.12, 11:43 pewnie to ty napisales ten artykul bo sie gesto tlumaczysz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: papla za kierownicą IP: *.radom.vectranet.pl 02.04.12, 22:03 Zdjęcie było robione w związku z wykonywaną funkcją i jednak w miejscu w pewnym sensie publicznym,więc kierowca nie musiał wyrażać zgody.Ja osobiście parę razy słyszałem że mam gębę niewyparzoną i zdarza mi się używać "soczystego" języka ale mimo wszystko rażą mnie wulgaryzmy w miejscach publicznych i przy osobach postronnych.Tu kierowca powinien może nie stracić pracę ale ukarany może być z co najmniej dwóch paragrafów mandatem:Rozmowa przez telefon bez zestawu słuchawkowego lub głośnomówiącego w czasie prowadzenia samochodu i używanie wulgaryzmów w miejscu publicznym.Na moje oko 500 złotych i (bodajże) 5 punktów karnych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bravo Re: papla za kierownicą IP: *.radom.vectranet.pl 03.04.12, 09:50 Bravo bravo, mamy nowy pomysł-karanie i wystawianie mandatów kierowcom na podstawie zrobionego zdjęcia przez telefon. Czyli takie małe mobilno przenośne fotoradary bo przeciez jeszcze mozna włączyć GPS w telefonie i dokładnie okreslić prędkość z jaka kierowca autobusu jedzie i akurat niech to będzie 57 km/h bo nadrabia opóźnienie spowodowane wcześniej czekaniem na przystanku na machającą laską babcie ( nie mylić z biegnącą laską:).No i podsumowując kierowca autobusu dostaje 25 punktów w ciągu 2 dni pracy a po miesiącu nie ma kto jeżdzić. A gó...arstwo zakłada nogi w autobusie na siedzenia ,pije piwo,głośno klnie a pajac stanie koło kierowcy i obserwuje oraz wytęża słuch czy oby czasem nie słychać słowa na K i H i P bo przecież to zagraża bezpieczeństwu.REDAKCJA gazety.pl to szambo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Człowiek Re: List. Kierowca w czasie jazdy: kur..., ch..., IP: *.radom.vectranet.pl 02.04.12, 04:35 W jakim my chorym kraju żyjemy. Na ulicy słychać przekleństwa, od 14 latków, nikt nie zwróci uwagi na to. Telewizja aż kipi od przemocy i bluzg. Celebryci, klną na wizji w imię frustracji. Nikomu to nie przeszkadza. Zaś jak zwykły człowiek ma dzień słabości, napiszą zaraz do gazety, jacy to oburzeni wszyscy. Prawdą jest, że nie powinien rozmawiać przez telefon w czasie jazdy, ale co to kogo obchodzi o czym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marii Re: List. Kierowca w czasie jazdy: kur..., ch..., IP: *.radom.vectranet.pl 02.04.12, 10:37 Zgadzam się. J......ane mochery ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lulek Re: List. Kierowca w czasie jazdy: kur..., ch..., IP: *.radom.vectranet.pl 02.04.12, 11:57 Ktoś ma nabyte przyzwyczajenia z ORMO ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: List. Kierowca w czasie jazdy: kur..., ch..., IP: *.adsl.inetia.pl 02.04.12, 12:20 Gdyby nie daj boże ten kierowca prowadząc autobus i rozmawiając przez telefon spowodował wypadek w którym zginąłby ktoś bliski tych, którzy odsądzają od czci i wiary gościa, który zrobił zdjęcia nie było by tych durnych komentarzy o ORMO i kapusiu. Policji pewnie też nie lubicie, bo łamiecie prawo i każda interwencja, nawet obywatelska jest wam nie w smak, patologio. Mam prawo was tak nazywać, skoro nie przeszkadza wam łamanie prawa i bluzgi w miejscu publicznym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: precz z ORMO Re: List. Kierowca w czasie jazdy: kur..., ch..., IP: *.algo.radman.pl 02.04.12, 12:33 Je*any konfident, zielona menda z Gołębiowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MKM Re: List. Kierowca w czasie jazdy: kur..., ch..., IP: *.radom.vectranet.pl 02.04.12, 12:41 Wasz czytelnik to dno i wodorosty. Znalazł się święto jebliwy z tyłu autobusu zdjęć nie robi jak niszczą szyby, tapicerkę siedzeń. STRACH by mu nie pozwolił. A tak a pro po to na tym zdjęciu nie widać żeby autobus jechał i nic nie słychać. No cóż to Radom i jego mieszkańcy …. Wstyd !!! A gazeta już chyba niżej upaść nie może skoro to takie ważne wydarzenie opisała. Stańcie przed lustrem i uderzcie się w piersi jacy Wy jesteście doskonali. Odpowiedz Link Zgłoś
brat6 List. Kierowca autobusu jedzie i mówi: kur..., ... 02.04.12, 16:44 a moja znajoma jechała ,rozmawiała przez telefon który trzymała w lewej ręce prawą trzymała papierosa a w trzeciej ręce przesłać zdjęcie???????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: List. Kierowca autobusu jedzie i mówi: kur... IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.12, 18:07 Frankfurter Allgemeine Zeitung donosi, że w polsko-niemieckim obszarze przygranicznym od czasu otwarcia granic mocno wzrosła przestępczość. Jak się okazuje tylko w 2011 roku wykryto 120 przestępstw, za które w większości odpowiedzialne były osoby pochodzące z Polski i Litwy. Gazeta wskazuje też, że głównym problemem związanym ze swobodnym przekraczaniem granic jest kradzież pojazdów mechanicznych, a spośród 120 wykrytych w 2011 roku przestępstw trzy czwarte sprawców nie pochodziło z Niemiec, lecz w przeważającej mierze z Polski i Litwy. Brawo Polacy ! Znów jesteśmy w czołówce. Całość tutaj Odpowiedz Link Zgłoś