Dodaj do ulubionych

Osobowość Kierowców

IP: *.waw.cdp.pl 21.11.01, 10:54
Czy nie uważacie,że marka samochodu jest odzwierciedleniem osobowości kierowcy?
Obserwuj wątek
      • Gość: Robo Re: Osobowość Kierowców IP: *.waw.cdp.pl 21.11.01, 11:07
        Gość portalu: Robsonka napisał(a):

> Akurat w Polsce jest bardziej odzwierciedleniem kieszeni.
        > Chociaż nie wyobrażam sobie dresa w trabancie, warburgu albo skodzie 105.
        Myślę, że można opuścić zasobność kieszeni, ponieważ teraz każdego stać na kupno
        auta ( kredyt, system argentynski itp).
        Można jednak wyobrażić sobie początkującym młodych wilców w/w pojazdach.

• Gość: krzycho Re: Osobowość Kierowców IP: *.polkomtel.com.pl 21.11.01, 21:02
      Gość portalu: Robo napisał(a):

> Czy nie uważacie,że marka samochodu jest odzwierciedleniem osobowości kierowcy?

To znaczy, że ludzie, którzy nie posiadają samochodu, nie mają także osobowości.
      Gratuluję logiki; sam Marks by tego nie wymyślił. A może rzeczywiście byt aż do
      tego stopnia określa świadomość...

• Gość: Gregg Re: Osobowość Kierowców IP: *.pkp.krakow.pl 26.11.01, 06:30
        hehehe.... prosta i jasna logika. Ale myślę, że źle zrozumiana. Mnie np.
        samochód faktycznie kojarzy się z pewnymi grupami ludzi, szczególnie widać to w
        Radomiu: Skoda 105: dziadek w kapeluszu przyklejony do przedniej szyby (dymi
        to, żyga olejem, ale jedzie), 162p: młody szczeniak świeżo po prawie jazdy,
        oczywiście w niezniszczalnym modelu, lub też kobieta w futrze, dystyngowana bo
        przecież wybrała się na zakupy swoimi własnymi czterema kółkami, Fiat 125p:
        patrz Skoda 105 i pierwsza część 126p, bez wyjątku. Podobnie z większością Ład
        2105 i wcześniejszych. Co do innych fur: Stare kadety: bez komentarza, podobnie
        z większością Golfów (I i II).... potwierdzenie widać około 21.00 pod dworcem
        PKP. W pozostałych przypadkach samochodów (CC, Wartburgi i inne heble) tak
        mniej więcej się powtarza.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka