Dodaj do ulubionych

Wielka dyskusja na temat logo Radomia

26.08.07, 20:07
Miastu udało się na pewno jedno: wywołać dyskusję na temat logo. I
wszystko byłoby ok, gdyby to był początek dyskusji. Gdyby za tym
poszedł konkurs, akcja zachęcająca do zgłaszania propozycji przez
mieszkańców. A tu: logo już gotowe, radni mają przegłosować i basta.
Zero dyskusji. Bo po co dyskutować? Ech...
Obserwuj wątek
    • sono_andrzej Wielka dyskusja na temat logo Radomia 26.08.07, 20:25
      Jak czytam wypowiedź Marszałkiewicza o tym, że Radom nie ma
      zabytków, to głęboko się zastanawiam, czy ta osoba jest na właściwym
      miejscu. Ten człowiek nawet nie wie jak bardzo się kompromituje,
      mało tego, kompromituje całą władzę prezydencką.

      Rozumiem, że chłop jest z Jedlińska i zapewne nauka historii Radomia
      nigdy nie była mu po drodze, ale jeżeli objął urząd zastępcy
      prezydenta miasta Radomia, to stanowisko to zobowiązuje by chociaż
      jeden weekend w miesiącu poświęcił pierwszej lepszej lekturze o
      Radomiu.

      Wstyd panie Marszałkiewicz. Teraz nie dziwię się, że logo opracowane
      przez pana zespół jest takie cienkie.

      Fakt. Radom nie jest Krakowem, ale swoje perełki ma. Trzeba je
      eksponować, a nie zaraz wykluczać, że Radom zabytków nie ma więc,
      skupiamy się na rysowaniu paru domków.

      Spójrzcie Radomianie na piękną panoramę jaka rozpościera się z ul.
      Żeromskiego (na wysokości urzędu wojewódzkiego). Piękna radomska
      fara, jej wieża dominuje nad radomskim centrum i ona może być
      symbolem Radomia w logo.
      • naiwny_cynik Re: Wielka dyskusja na temat logo Radomia 26.08.07, 20:39
        Mógłby chociaż pójść na którąś z wycieczek po Radomiu, tak usilnie
        reklamowaną przez magistrat jako konkurencja dla wycieczek Gazety.
        No a jeśli nie może pójść, to niech chociaż przeczyta relacje.
        Choćby z tych wycieczek gazety.
      • Gość: Obserwator Re: Wielka dyskusja na temat logo Radomia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.07, 20:41
        Mam nadzieje, ze wladze miasta nie beda udawac nieomylnych i
        poprawia projekt. Najgorsze bedzie wtedy, kiedy sie uniosa honorem,
        uznaja sie za nieomylnych, pojada po linii partyjnej i zatwierdza
        obecny projekt.
      • Gość: Grzech Re: Wielka dyskusja na temat logo Radomia IP: *.tkdami.net 02.09.07, 10:32
        Zgadzam się. Kompromituje siebie i urząd, który reprezentuje. Skąd
        on się wziął? Myślenie stricte jak partyjny beton z PRLu.
    • overshoe Wysztkie wyglądają jakby rysowały je dzieci 26.08.07, 20:42

      • Gość: kks Re: Wysztkie wyglądają jakby rysowały je dzieci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.07, 20:53
        Tu nie chodzi o sam rysunek, chodzi przede wszystkim o pomysł, strzał w
        dziesiątkę. A rysunek wtedy opracowują profesjonaliści. Gdyby taki konkurs był
        to zawsze propozycje dawałby inspirację dla fachowców, a może któraś z
        propozycji byłaby właśnie tą. Kto wie?
        • Gość: goldenboy Re: Wysztkie wyglądają jakby rysowały je dzieci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.07, 21:08
          podajcie prosze linka do dyskusji na goldenline.pl
          • domel_radom Re: Wysztkie wyglądają jakby rysowały je dzieci 27.08.07, 13:03
            www.goldenline.pl/forum/identyfikacja-branding/124942/s/1
    • l.i.l.a.b.a.j Teraz mi się skojarzyło!! 26.08.07, 21:22
      To pierwsze zdjęcie z tego artykułu... - z wózkiem na zakupy w
      jednym z centrów handlowych a'la M1 czy Leclerc... :)

      Smile people!! Na to nigdy nie jest za późno!! :)
    • l.i.l.a.b.a.j Z tych trzech najbardziej podoba mi się ostatnie.. 26.08.07, 21:28
      logo, co nie znaczy, że podoba mi się UM jego objaśnienie, bo, jak
      Mr osa zauważył, miasto samo się na wstępie negatywnie szufladkuje
      (sypialnia Warszawy ech...).
    • Gość: nemo Re: Wielka dyskusja na temat logo Radomia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.07, 22:28
      to nie miasto wywołało dyskusje, to Gazeta. Miastu nie zalezy na
      naszych opiniach, PiS wie lepiej co nam jest potrzebne i co nam sie
      ma podobać
    • Gość: P laster Jaka dyskusja? opluwanie tylko IP: 82.197.42.* 27.08.07, 09:00
      Panie Domański, manipuluje Pan, juz taki Pan jest i ludzie to widzą.
      W podsumowaniu zamieścił Pan same newgatywne wypowiedzi z forum
      chociaż wiemy, ze były tam opinie również pozytywne.
      Ja wiem a Pan nie, bo nie chce sie Panu o to pytać, ze logo nie
      tworzyli amatorzy i że było konsultowane i testowane tyle że nie na
      waszym forum.
      A gdyby bylo, to byście mieli większą "klikalność" a tak ominął was
      temat.
      Kreatywny
      • Gość: traper Re: Jaka dyskusja? opluwanie tylko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.07, 09:33
        Jeszcze raz powtarzam weżcie się do roboty.Co z lotniskiem?,Co z
        trasą S-12,
      • redakcja_radom A właśnie dyskusja! 27.08.07, 09:57
        Szanowny P laster
        Napisałem wyraźnie: ZDECYDOWANEJ WIEKSZOŚCI logo w wersji
        magistrackiej się nie podoba. A to znaczy, że niektórym się podoba.
        Podałem na jakich forach toczy się owa dyskusja i tam każdy może
        wejść i zapoznać się ze wszystkimi opiniami. Tych kilka pozytywnych
        przytoczyliśmy w sobotnim wydaniu „Gazety”. Jaka manipulacja?:)))
        Pozdrawiam
        ID
      • pani_z_corka a kto je testowal? 27.08.07, 14:39
        prezydent z zona?
        czy projektant z zona?
        i paroma znajomymi przy piwie?
        • Gość: Elokwętny_lizak Re: a kto je testowal? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.07, 17:35
          Po co wydawać kase na logo.Mam tu takie ktore obrazuje cała sytuacje w
          Radomiu.Link do loga poniżej

          img253.imageshack.us/my.php?image=nowyznakgh3.jpg
    • Gość: Lech Re: Wielka dyskusja na temat logo Radomia IP: *.centertel.pl 27.08.07, 19:34
      Tu nie chodzi wyłącznie o logo miasta. Tu także nie chodzi o stosunek władzy do
      mieszkańców. To jedyna rzecz, którą udało się zrealizować przez ostatni rok.
      Wypowiedź p. Marszałkiewicza, że logo symbolizuje sypialnię Warszawy obraża moją
      dumę i jest obelgą dla Radomian. Mamy prawo tu żyć. Mamy prawo do takich samych
      szans jakie mają mieszkańcy innych gmin. Tutaj chcemy żyć, pracować, wychowywać
      swoje dzieci.
      Szkoda...
      Pozdrawiam Lech.
      www.akcja.radom.pl
    • kether Re: Wielka dyskusja na temat logo Radomia 27.08.07, 19:46
      o, milo, ze Gazeta pokazala moja probke;) dla zainteresowanych, umiescilem dwie kolejne probki na fotoforum:
      fotoforum.gazeta.pl/3,0,827109,2,1.html
      fotoforum.gazeta.pl/3,0,827110,2,2.html
      • l.i.l.a.b.a.j Re: 31.08.07, 01:12
        A gdyby tak podpisać ten samolocik? Np. "RADOM"...?
    • l.i.l.a.b.a.j Wielka dyskusja na temat logo Radomia 31.08.07, 00:56
      Z cytatu przytoczonego w artykule"

      "(...) Żółty domek to uczelnie czy logistyka?" by kp

      Dom wariatów...
      (Bez urazy dla normalnych, kulturalnych...)
    • Gość: salvador dali Re: Wielka dyskusja na temat logo Radomia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.07, 08:28
      po pierwsze bardzo trudno jest dyskutować na temat gustów i doznań
      artystycznych. ilu ludzi tyle gustów. jednemu bedzie się podobał
      impresjonizm drugiemu kubizm.
      po drugie,gdyby wspóltwórcą tego loga był jakub dawid predystynowany
      ulubieniec tzw. gazety to piano by peany-co za myśl ,co za
      przesłanie,co za smak artystyczny. a tak to jak zwykle winny jest
      pis(podobno winny jest też globalnemu ociepleniu).
      po trzecie trzeba zapoznać się z logo innych miast np. Bydgoszcz- to
      jest dopiero katastrofa artystyczna jakaś przekrzywiona stodoła i
      obok komórka na drewno.
      po czwarte wielu ludzi na niwie artystycznej docenia się po ich
      smierci!
      • pani_z_corka Re: Wielka dyskusja na temat logo Radomia 31.08.07, 10:01
        no nie rozsmieszaj mnie :))

        malarze niedoceniani byli wswoich czasach, bo je wyprzedzali - a to
        technika, a to spojrzeniem na swiat... jesli autor tego logo
        wyprzedza cokolwiek albo kogokolwiek to ja jestem chinski cesarz :P


        a jesli zostanie doceniony, to mm nadzieje, ze po MOJEJ smierci, bo
        jesli takich "artystow" mamy doceniac, to dziekuje, wysiadam :)
      • jdk Re: Wielka dyskusja na temat logo Radomia 31.08.07, 10:05
        Szanowny Panie!

        Gdyby Jakub _DANIEL_ Kluzinski byl grafikiem, to byc moze
        zaproponowalby logo. Poniewaz nie jest, to nie proponuje. Co nie
        zmienia faktu, ze moze wyrazac swoja opinie - choc dzieki sprytnemu
        zagraniu radnego Sonty (prawdziwy majstersztyk!) - nie mogl tego
        zrobic publicznie na sesji.

        Logo wycofano - i to byla jedyna sensowna decyzja. Zalozmy, ze
        propozycja logo to byl zart ze strony miasta, ktory mial swiadomie
        na celu wywolanie dyskusji. I to sie udalo.

        Natomiast to, co piszesz o Bydgoszczy, swiadczy o Twojej ignorancji:
        logo Bydgoszczy nawiazuje do widoku spichrzy nad Brda, co jest
        charakterystycznym widokiem dla tego miasta.

        Mozna obejrzec to np. tu:
        pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Bydgoszcz_Spichrze.jpg
        Do tego na oficjalnej stronie Bydgoszczy jest tez logo Mistrzostw
        Swiata Juniorow w Lekkiej Atletyce Bydgoszcz 2008 - gdzie rowniez
        wykorzystano motyw spichrzy.

        A jak sie maja te trzy pokraczne domki w niedoszlym logo Radomia?
        Czy to sa moze Domy Esterki i Gaski? A moze jest to zarys - unikalny
        na skale Polski! - ratusza? Albo wiezy kosciola Farnego?

        Jak zrozumiesz roznice miedzy logiem Bydgoszczy a propozycja loga
        Radomia, a takze ze logo nie musi byc "ladne" (tzn. jesli dobrze
        Ciebie zrozumialem: rowne, proporcjonalne, kolorowe itp.) to z
        checia podyskutuje z Toba dalej. Wczesniej chyba nie ma sensu.

        Sprobuje niedlugo wypowiedziec sie szerzej na ten temat.

        Jakub _DANIEL_ Kluzinski

        P.S. Mam prosbe, jesli ktos koniecznie chce uzywac mojego drugiego
        imienia piszac o mnie, to niech chociaz uzywa poprawnego. Dziekuje!

        P.S.' Przepraszam za ostry ton tego postu, ale jest on skierowany do
        anonimowej osoby, ktora byla na sesji RM i najprawdopodobniej
        uczestniczyla w tworzeniu tego loga. Szkoda, ze nie ma odwagi
        podpisac sie z imienia i nazwiska...
        • pani_z_corka jdk 31.08.07, 10:06
          a Ty mialbys odwage podpisac sie pod takim badziewiem? :)))))
          • jdk Re: jdk 31.08.07, 10:10
            Staram sie, aby zglaszane przeze mnie propozycje byly przemyslane -
            i wowczas nie wstydzilbym sie poddac je pod publiczna dyskusje.
            Jesli ktos wykaze blad w podejsciu, w zalozeniach czy w wykonaniu -
            nie widze problemu, aby go uznac i poprawic.

            O logu nie bede sie wypowiadal ;)
            • pani_z_corka ;)))))) n/t 31.08.07, 10:34

            • Gość: zyta Re: jdk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.07, 10:35
              Panie Radny Kluziński,
              Wypowiada się Pan ciągle: na tym forum poprzez swoich "giermków" i
              publicznie - piórem każdego z redaktorów Gazety Wyborczej - jedynego
              organu (cokolwiek to słowo znaczy) "Kocham Radom"!
              Nie rozumię więc po co jeszcze te bzdurne obietnice publicznego
              zabrania zdania nt. tego logo?
              • pani_z_corka Re: jdk 31.08.07, 10:41
                Zyta, Ty w jakims odrealnionym swiecie zyjesz cz jak?
              • jdk Re: jdk 31.08.07, 10:44
                Szanowny Panie / Szanowna Pani salvador dali / zyto!

                Wypowiadam sie na tym forum jako "jdk" Jakub Kluzinski. Nie musze
                wypowiadac sie przez "giermkow". Nie wiem zreszta, dlaczego Pan/Pani
                ich obraza. To sa konkretne osoby, rowniez znane z imienia i
                nazwiska i nie wstydzace sie swojej tozsamosci. Znajace sie na
                roznych tematach. Wypowiadaja sie w swoim imieniu, do czego maja
                pelne prawo. Nie zawsze tez zgadzaja sie miedzy soba, co czasem
                widac. I tyle.

                Uwag odnosnie gazety nie bede komentowal, bo nie jestem ich
                adresatem. Jesli ma Pan/Pani z tym problem, mysle, ze warto zglosic
                je do wlasciwego adresata, czyli np. redaktora naczelnego. Na jego
                miejscu czulbym sie urazony tak publicznie sformulowanym zarzutem o
                stronniczosc. I tyle w tym temacie.

                Natomiast co do mojego prawa do publicznej wypowiedzi w sprawach
                waznych dla mojego miasta i mieszkancow Radomia, daruje Pan/Pani,
                ale bede z niego korzystal przy kazdej mozliwej okazji.
                Uniemozliwienie debaty na temat logo na ostatniej sesji RM bylo moim
                zdaniem zlamaniem prawa do publicznej debaty.
                • Gość: zyta Re: jdk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.07, 13:25
                  Panie jdk!
                  L I T O Ś C I - że tak Pana zacytuję!
                  Może uważa Pan, że świat składa się wyłącznie z ludzi naiwnych, dla
                  których najważniejsze są okrągłe zdania i niech Pan sobie dalej żyje
                  w swoim kolorwym świecie! Ale uświadam Pana: RADOM TO NIE
                  TYLKO "KOCHAM RADOM" i nie macie Państwo patentu na wszystko,
                  podobnie jak takiego patentu nie ma PiS, PO, SLD czy "Radomianie
                  Razem". Więc Wasze mędrkowanie (nawet pod konkretnym nazwiskiem) nie
                  prowadzi do porozumienia, ale do destrukcji. W demokracji bowiem
                  jest tak przyjęte, że decyzje podejmuje ten kto ma większość czyli
                  np 51 głosów na 100, a nie 1 głos i 99 wpisów na forum Gazety
                  Wyborczej!
                  Co do Pańskiej postawy wobec Gazety Wyborczej podtrzymuję zdanie!
                  Pańska nieskrywana zażyłość z poszczególnymi redaktorami tej gazety
                  przeraża niektórych radnych porządnych i znanych ludzi w tym
                  mieście, a taka sytuacja nie obroni Pańskiego i redakcyjnego
                  obiektywizmu, niestety ...
            • l.i.l.a.b.a.j Re: 01.09.07, 02:41
              jdk napisał:

              > O logu nie bede sie wypowiadal ;)
              Masz na myśli, nie wiem, np. logo Zakopanego? Bo o radomskim co
              nieco przecież skrobnąłeś:
              "A jak sie maja te trzy pokraczne domki w niedoszlym logo Radomia?
              Czy to sa moze Domy Esterki i Gaski? A moze jest to zarys - unikalny
              na skale Polski! - ratusza? Albo wiezy kosciola Farnego?"

              Za późno... no chyba że ta ";)" ma oznaczać żart...
              Jeśli nie, to trochę dziwne, bo o ile w przypadku kobiet potrafimy
              być logicznie zmienne, o tyle facet mówiący "aaaaaa" a zaraz potem
              stwierdzający, że żadnego "aaaaa" mówić nie będzie, wzbudza we mnie
              litość... bo jest jak kokieta (vel lolita) próbująca uwieść tłumy...


        • l.i.l.a.b.a.j Mr Kobza i Ms Koziarska. 01.09.07, 12:23
          Czy te nazwiska mówią coś jdk? Jako absolwenci wyższych szkół
          plastycznych mogliby chyba coś w projekcie logo Radomia skrobnąć.
          Zresztą, są ludzie, którzy pomimo jednej, wyuczonej dziedziny robią
          zupełnie coś innego w ramach pasji także tu nie ma żadnego
          ograniczenia co do wymagań artystycznych czy wykształcenia.
          Wystarczy chcieć i kochać... No ale przecież czasem bywa tak, że jak
          się nie kocha, to nawet chęci nie pomogą...


          Ciekawi mnie też, czy doktor Bogucki (członek stowarzyszenia Kocham
          Radom) strajkował... Co było/jest dla niego ważniejsze: miłość do
          chorego/potrzebującego czy solidarność z innymi lekarzami?
    • Gość: Poinformowany Re: Wielka dyskusja na temat logo Radomia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.07, 19:49
      Komisja ma się zebrac na poczatku przyszłego tygodnia. Jak będe znał
      szczegóły dam znać !!!
      • Gość: logotyp Re: Wielka dyskusja na temat logo Radomia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.07, 21:15
        Komisja to się już zbierała wystarczająco dużo razy. Do tego
        kosztowała nas 6 tysięcy złotych. Co wyprodukowała, to też już
        widzieliśmy. Dlatego dziękujemy! Teraz czas na publiczną dyskusję na
        forum Komisji Kultury, która ma się zebrać w ciągu kilku tygodni.
        Mam nadzieję, że wnioskiem z jej obrad będzie ogłoszenie konkursu. I
        tyle. I cisza nad tą trumną!!
    • isoxazolidine Re: Wielka dyskusja na temat logo Radomia 02.09.07, 21:55
      zupelnie podstawowa sprawa w temacie logo:

      po pierwsze trzeba miec strategie rozwoju miasta z prawdziwego
      zdarzenia (nie gniota z okladka opatrzona napisem "strategia" jak
      obecnie). trzeba wiedziec w jakich kierunkach miasto chcemy rozwijac
      po drugie: opierajac sie na pkt 1 trzeba skroic kompkeksowa
      strategie promocji miasta
      i dopiero po trzecie: stworzyc logo ktore wpisywac sie bedzie w
      strategie promocji miasta. jesli strategie w pkt 1 i 2 beda wykonane
      profesjonalnie to logo niejako "samo wyplynie" z tych dokumetow.

      a to co probuje serwowac na UM Radomia to stawianie sprawy na
      glowie. stworzmy logo a potem dopisze sie do tego jakąs ideologie.

      wzywam do opamietania(!)
      • Gość: michael Re: Wielka dyskusja na temat logo Radomia IP: *.tkdami.net 02.09.07, 22:24
        A przyszło ci do głowy, że dokument to tylko papier, a Ci co rządzą
        i REALNIE patrzą na możliwości tego miasta mogą J U Ż wiedzieć w
        jakim kierunku rozwijać się będzie Radom?
        Poza tym oceniając wiadomości posiadane przez Twoje stowarzyszenie
        śmię twierdzić, że "wciskanie" ludziom tego miasta kitu, że może tu
        być wielki przemysł i cudowne lotnisko to jedno wielkie oszustwo?
        A może ta "sypialnia" Warszawy - jak ją tu nazywacie - to wcale nie
        jest zły pomysł? Może warto wykorzystać położenie, szybkę E77 czy
        szybką kolej (o którą tak walczyło KR) faktycznie rozegrać Radom
        jako miasto orbitalne Warszawy? Przecież nawet wasz przywódca - Pan
        Kluziński - pracuje w Warszawie a mieszka w Radomiu? To co, źle mu
        tak życzycie? Z tego co sobie przypominam z kampanii wyborczej robił
        nawet jakiś szum - ankiety, czy coś takiego - żeby zwiększyć liczbę
        połączeń PKP z W-wą bo strasznie dużo ludzi dojeżdżających do tego
        miasta z Radomia DO PRACY ma problem z taką formą komunikacji? A
        może ja źle pamiętam?
        Na rozrywce, mieszkalnictwie, handlu i logistyce jak mówi
        Marszałkiewicz można wbrew temu co mówi Kluziński i Kocham Radom
        wiele, ale to bardzo wiele ugrać dla Radomia, bo niestety z
        Kielcami, Płockiem, czy Lublinem i Łodzią boju o inwestorów nie
        wygramy. I z tego co wyczytałem np. na stronach
        www.inwestycje.radom.pl wcale nie jest to nieudolność władz, ale ...
        brak materiału aerowego dla takich dużych inwestycji w Radomiu.
        Mam więc dwie propozycje dla krytykujących logo (jakiekolwiekby ono
        nie było - chociaz mnie osobiście nie podoba się grafika, ale zamysł
        mnie przekonuje): zamiast się kłócić - pomyślcie o Radomiu i jego
        przyszłości REALNIE a nie w sferze marzeń.
        Poza tym nie podoba mi się, że Kocham Radom krytykuje wszystko czego
        oni sami nie zrobili i wszystkich którzy nie myślą jak oni. To
        brzydkie i dekonstruktywne, niestety. Smutne tym bardziej, że każda
        krytyka opiera się na argumiencie "dla dobra Radomia". Dla dobra
        Radomia to się Szanowni Państwo współpracuje a nie KRYTYKUJE!!!
        A zainteresownym logiem polecam bogatą internetową dokumentację na
        temat powstawania podobnych znaków w innych miastach i zobaczycie,
        że dosłownie wszędzie to co ktoś zaproponował (czy to z konkursu,
        czy też w innej formie) zawsze zalewane było oceanem krytyki, w
        większości wątków zbliżonej do tej na tym forum ...
        Pozdrawiam tych co zabierali głos przede mną i tych co będą się na
        mnie wyżywali po mnie! :-)
        Kontrolowany luz, logika i realne spojrzenie na świat oraz idea
        porozumienia z każdym, bez względu na przekonanie niech Wam
        przyświeca we współpracy! Szczególnie Panom z Kocham Radom. I do
        zobaczenia na kolejnych spotkaniach Radomian w Warszawie!
        • isoxazolidine Re: Wielka dyskusja na temat logo Radomia 02.09.07, 22:48
          Gość portalu: michael napisał(a):

          > A przyszło ci do głowy, że dokument to tylko papier, a Ci co
          rządzą
          > i REALNIE patrzą na możliwości tego miasta mogą J U Ż wiedzieć w
          > jakim kierunku rozwijać się będzie Radom?

          mozliwe. jesli jednak tak jest, to jak wpierw chcialbym wiedzec jak
          ma sie rozwijac Radom i jak ma byc promowany by moc zabrac glos w
          dyskusji nad tym jakie ma byc logo. w tym momencie nie widze
          mozliwosci dokonania oceny jakiegokolwiek logo.


          > A może ta "sypialnia" Warszawy - jak ją tu nazywacie - to wcale
          nie
          > jest zły pomysł?

          może tak a moze nie. dlatego wlasnie tak upieram sie by stworzyc
          profesjonalne studium na temat optymalnych kierunkow rozwoju miasta.

          > bo niestety z
          > Kielcami, Płockiem, czy Lublinem i Łodzią boju o inwestorów nie
          > wygramy.

          a niby dlaczego nie? z kim mamy rywalicowac? z pcmiem dolnym?

          > I z tego co wyczytałem np. na stronach
          > www.inwestycje.radom.pl wcale nie jest to nieudolność władz,
          ale ...
          > brak materiału aerowego dla takich dużych inwestycji w Radomiu.

          hmmm ... gdzie cos takiego napisalem? wydaje mi sie ze znam wlasny
          serwis ale przytocz mi link bo moze sie myle ;)

          faktem jest ze UM nie ma przygotowanych lokalizacji pod wieksze
          inwestycje. o czym to jednak swiadczy? tylko o tym, ze pracownicy
          urzedu odpowiedzialni za te sprawy powinni wyleciec z hukiem.

          > zamiast się kłócić - pomyślcie o Radomiu i jego
          > przyszłości REALNIE a nie w sferze marzeń.

          dokladnie. REALNIE. miejmy REALNA strategie rozwoju. miejmy REALNA
          strategie promocji. i w oparciu o to zrobmy logo bedace zwienczeniem
          calosci.

          > Dla dobra
          > Radomia to się Szanowni Państwo współpracuje a nie KRYTYKUJE!!!

          nieprawda. nie raz i nie dwa uniknalem zrobienia czegos glupiego
          dlatego, ze ktos skrytykowal moje pomysly. i chwala owym ludziom za
          to. prawda rodzi sie w sporze jak mawia porzekadlo. krytyka budzi
          zastanowienie. inicjuje dyskusje. dyskutujmy wiec.


          > Pozdrawiam tych co zabierali głos przede mną i tych co będą się na
          > mnie wyżywali po mnie! :-)

          pozdrawiam rowniez :))

          > Kontrolowany luz, logika i realne spojrzenie na świat oraz idea
          > porozumienia z każdym, bez względu na przekonanie niech Wam
          > przyświeca we współpracy!

          brawo!
          lepiej bym tego nie ujął :D

          pozdrawiam raz jeszcze :)
    • Gość: rAZOOR Wielka dyskusja na temat logo Radomia IP: 80.249.4.* 14.09.07, 07:21
      Według mnie, to te wszystkie LOGA wyglądają jak by ich wytworzyła
      jedna ekipa. Może pokażecie jakieś inne. Wykonane przez zwykłych
      ludzi obdarzonych talentem w których będzie "To coś" i da się
      zauważyć na pierwszy rzut oka. A nie szkicować trzy psie budy i
      wmawiać ludziom co ja w nich widzę, tzn. sypialnię w-wy i coś tam
      jeszcze. Narazie to są Be.
    • Gość: ianostaw Wielka dyskusja na temat logo Radomia IP: 82.139.48.* 17.09.07, 23:04
      co to oznacza sypialnia warszawy?? przecież warszawiacy tu nie sypiajaą bo i po
      co!! co najwyżej warszawa może jest miejscem pracy radomian,

      głupie to i nieprawdziwe hasło
    • Gość: dziadek Wielka dyskusja na temat logo Radomia IP: *.krakow.dominikanie.pl 29.10.07, 17:58
      To niby promujące Radom logo to dramat! A poza tym plagiat na
      całego! Zobaczcie, proszę, logo Bydgoszczy na ich oficjalnej stronie
      (www.bydgoszcz.pl). Oj, ktoś z magistratu robi sobie duże kpiny!
      Pozdrawiam!
      • Gość: gośćztond Re: Wielka dyskusja na temat logo Radomia IP: *.tkdami.net 29.10.07, 23:40
        Nie dość że odświeżasz przypalone kotlety, to jeszcze nawet (jak
        99,9% internautów na tym forum) nie potrafisz uargumentować swojego
        sprzeciwu. Dyskusja na temat tego logo na tym forum ogranicza się do
        obsrywania projektu i projektantów. Przepraszam za słownictwo, ale
        jest ono adekwatne do poziomu dyskusji.
    • sono_andrzej Re: Wielka dyskusja na temat logo Radomia 05.11.07, 18:35
      Już po dyskusji. Dzisiaj radni uchwalili logo Radomia. Teraz
      prezydenta czeka ogrom pracy by to logo wypromować wśród Radomian no
      i w Polsce.

      Oby tylko z tym logo nie skończyło się tak jak z maskotką Radomia-
      Radomirem, która ostała się jedynie na biurkach urzedników miejskich.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka