Dodaj do ulubionych

Kiedy rozpoczęcie przebudowy stadionu Radomiaka ?

18.11.07, 20:52
1. Kiedy rozpoczęcie przebudowy stadionu Radomiaka ?
2. Kiedy rozpoczęcie przebudowy amfiteatru ?
3. Kiedy rozpoczęcie budowy hali widowiskowo sportowej ?
4. Kiedy rozpoczęcie przebudowy ul Słowackiego, Wojska Polskiego,
Żółkiewskiego, Młodzianowskiej, 1905 roku ... ?
5. Kiedy rozpoczęcie budowy terminala ?
6. Kiedy rozpoczęcie przebudowy placów zabaw dla dzieci ?
7. Kiedy przyjdzie choć jeden większy inwestor z własnej nieprzymuszonej woli?
8. Kiedy wyjaśniona zostanie sprawa sprzedaży niektórych działek na Struga?
9. Kiedy rozpoczęcie przebudowy Toruńskiej? ...
10. Kiedy w końcu Radom uzyska fundusze unijne w trzycyfrowej kwocie w euro w
jednym roku?
10. Kiedy zacznie się branie odpowiedzialności za Radom? Na razie mamy jedynie
branie...kredytów
11. Kiedy rozpoczęcie przebudowy parku Kościuszki ?

Czy 30 lat Wam, zarządzający miastem, wystarczy czy będzie mało?
Ile inwestycji jesteście w stanie przeprowadzić w ciągu roku? Pół?
Obserwuj wątek
    • Gość: WR Re: Kiedy rozpoczęcie przebudowy stadionu Radomia IP: *.tkdami.net 18.11.07, 21:00
      Brawo pikalex. Pytania mądre i jak najbardziej zasadne. Obawiam się
      tylko, że dywersanci zwani władzami Radomia jak zwykle będą "rżnęli
      głupa" mówiąc, że nie rozumieją o co chodzi bo wszystko jest OK.
      • sono_andrzej Re: Kiedy rozpoczęcie przebudowy stadionu Radomia 18.11.07, 21:10
        Wiecie co, niebawem stuknie roczek jak prezydent Kosztowniak pełni
        urząd. Ciekawe czym się pochawali???

        Ja stawiam na:
        -wyklęte przez wszystkich skrzyżowanie Wierzbicka/Toruńska,
        -zatoczki autobusowe
        -logo Radomia
        -tajemniczą stronę www
        -tajemniczych inwestorów z którymi trwają ciągle rozmowy
        -remonty dróg na poziomie Woli Kapuścianej
        • Gość: WR Re: Kiedy rozpoczęcie przebudowy stadionu Radomia IP: *.tkdami.net 18.11.07, 21:33
          Do tego skłócenie z sejmikiem mazowieckim, zadłużenie miasta, zero
          pieniędzy z UE. Ale z drugiej strony - nie bądźmy naiwni. Czego może
          dokonać przestraszony i posłuszny Suskiemu chłopczyna na stanowisku
          prezydenta.
          • Gość: xlxlxlxlx radny jdk IP: *.tkdami.net 18.11.07, 22:19
            Roczek minął także superodjazdowemu, przecudownemu światełku w
            ciemnym Radomiu, panu wszechmądremu radnemu - jdk.
            Więc pytam: a co on zrobił jako radny dla tego miasta? Co, bo oprócz
            K R Y T Y K O W A N I A wszystkiego co się rusza i nie rusza, a nie
            jest z KR - nie zauważyłem.
            I nie piszcie o pisemnych postulatach we wszystkich tematach i tym
            popularnym pociągu-widmo do Drzewicy finansowanym z naszych
            podatków, bo padnę ze śmiechu. Serio.
            ------
            a teraz zapraszam na tradycyjne jeżdżenie po mojej wypowiedzi i
            chwalenie niesamowitych osiągnięć KR i jdk. Czytajcie:
            • szybka.osa Re: radny jdk 18.11.07, 23:14
              Jak się nie ma żadnych własnych osiągnięć to się szuka wrogów na zewnątrz.
              Niczego sobie winnego jdk, który gdzieś tam się czymś chwali. I co z tego???? Ma
              prawo.
              Tylko to nie on sadowi swoich na stołkach, tylko nie on wziął odpowiedzialność
              za Radom, to nie on ostatecznie decyduje o mieście itd.
              Pokrzykiwania chłopców z piaskownicy. I na takie też wyglądają rządy w tym mieście.
              Przestawmy kalendarze, niech to się już skończy!!!!

          • Gość: succour Re: Kiedy rozpoczęcie przebudowy stadionu Radomia IP: *.rad.vectranet.pl 18.11.07, 22:23
            Wszystko jak do tej pory jest niepokojące.

            Jednakże, zapominają szanowni forumowicze, że władza zarządzająca nie zawsze
            kojarzona jest z władzą wykonawczą
            a ta niestety w większości w Radomiu pozostaje w dalszym ciągu w rękach SLD, PO
            i PSL-u.
            I pozostanie dla Nas chyba na zawsze tajemnicą, że w UM w dalszym ciągu pracują
            jaszcze Dyrektorzy, którzy dopiero kilka lat temu, podobnie jak niektóre
            posłanki z SLD robili matury.
            I to jest zagwozdka dla władz Radomia.
            • redoxygene Re: Kiedy rozpoczęcie przebudowy stadionu Radomia 18.11.07, 23:51
              Jak na razie to pelnie wladzy wykonawczej i prawodawczej jest w
              rekach PiS-u. Jezeli prezydent nie uznal za stosowne wymienic czesci
              dyrektorow to znaczy, ze darzy ich zaufaniem. Wszak sprawuje nad
              nimi bezposredni nadzor. Nie pozwolilby sobie na cos, czemu bylby
              przeciwny.
        • Gość: u o k Re: Kiedy rozpoczęcie przebudowy stadionu Radomia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.07, 00:29
          Pochwali się świetną współpracą ze wszystkimi i to ponad podziałami. :))))
    • redoxygene Dorzuce 19.11.07, 00:47
      > 1. Kiedy rozpoczęcie przebudowy stadionu Radomiaka ?

      Kiedy pokazemy tym z Warszawy, ze to my mamy racje, a nie oni;>

      > 2. Kiedy rozpoczęcie przebudowy amfiteatru ?

      Przed wyborami.

      > 3. Kiedy rozpoczęcie budowy hali widowiskowo sportowej ?

      Zapewne tez przed wyborami, takze patrz pkt. 1.

      > 4. Kiedy rozpoczęcie przebudowy ul Słowackiego, Wojska Polskiego,
      > Żółkiewskiego, Młodzianowskiej, 1905 roku ... ?

      A to raczej zgodnie z planem, czesc w 2008, a reszta w blizej
      nieokreslonej przyszlosci, bo przeciez czekamy na rezerwe celowa,
      ktora moze wyniesie 5 milionow, bo z funduszy unijnych nam sie nie
      uda. Chyba, ze dorzuciliby system sterowania ruchem, czy buspasy,
      ale to przeciez w Radomiu niepotrzebne <hehe>.

      > 5. Kiedy rozpoczęcie budowy terminala ?

      Kiedy zla PO sciagnie do Radomia inwestora. Jesli sam nie przyjdzie,
      oznaczac to bedzie, ze specjalnie go odciagano od zainwestowania:D

      > 6. Kiedy rozpoczęcie przebudowy placów zabaw dla dzieci ?

      A komu to potrzebne?:D

      > 7. Kiedy przyjdzie choć jeden większy inwestor z własnej
      nieprzymuszonej woli?

      Patrz pkt. 5.

      > 8. Kiedy wyjaśniona zostanie sprawa sprzedaży niektórych działek
      na Struga?

      A po co?:)

      > 9. Kiedy rozpoczęcie przebudowy Toruńskiej? ...

      Ona juz jest przebudowana, a skrzyzowanie z Wierzbicka sie przeciez
      nie korkuje....

      > 10. Kiedy w końcu Radom uzyska fundusze unijne w trzycyfrowej
      kwocie w euro w
      > jednym roku?

      No przeciez marszalek nam nie pozwala wnioskow skladac...

      > 10. Kiedy zacznie się branie odpowiedzialności za Radom? Na razie
      mamy jedynie
      > branie...kredytów

      Wtedy, kiedy PiS wroci do wladzy-inaczej nie bedzie mozna zrobic
      wielu waznych inwestycji, chociazby takich jak te, ktore sie udalo
      zalatwic w rzadzie przez ostatnie 2 lata.

      > 11. Kiedy rozpoczęcie przebudowy parku Kościuszki ?

      Na bezrobotnych bys dal, bo dzieci nie maja co jesc, anie bedziesz
      sie przejmowal jakims parkiem <hahahahaha>

      Dorzucilbym:
      -centralna biblioteka regionalna/miedzyuczelniana
      -stworzenie podwalin pod uniwersytet
      -stworzenie Parku Technologicznego
      -opracowanie koncepcji rozwoju transportu
      -prywatyzacja darmozjada MPK, pochlaniajacego miliony zlotych rocznie
      -opracowanie strategii rozwoju miasta
      -wyrzucenie z pracy niektorych dyrektorow jednostek budzetowych,
      wydzialow, a takze likwidacja niektorych jednostek w ogole
    • Gość: elka Re: Kiedy rozpoczęcie przebudowy stadionu Radomia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.07, 09:59
      Zawsze można dorzucić jakąś obietnicę, później okaże się,że np. jdk jest winny
      temu, że nic nie powstało. Mało śmieszne.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka