Dodaj do ulubionych

Radom w Google Earth wreszcie dokładnie!

13.07.08, 22:35
Wreszcie w programie Google Earth możemy oglądać zdjęcia Radomia(widok miasta)
z lotu ptaka w dokładnym powiększeniu .Niestety oprócz Ustronia.
Obserwuj wątek
    • phodopus Re: Radom w Google Earth wreszcie dokładnie! 13.07.08, 23:51
      Może niedługo będzie całość - wygląda na to, że są akurat w trakcie dodawania
      zdjęć. W Google Maps zresztą też - jak na swojej stronie na mapie kliknę na
      "Hybrid", to w centrum krzyczy, że nie ma zdjęć tej rozdzielczości, ale
      wystarczy przesunąć mapę i np. Wacyn widać super :)
    • Gość: w w w Re: Radom w Google Earth wreszcie dokładnie! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.08, 00:16
      Aktualność tego co widać to gdzieś 2000 rok. Nędza.
      • Gość: Argail Re: Radom w Google Earth wreszcie dokładnie! IP: *.internet.radom.pl 30.07.08, 22:05
        Teren mojego domu wskazuje na koniec 2007 - początek 2008 - widać na mapie blok
        do którego ludzie zaczeli wprowadzać się od marca br
    • Gość: w w w Re: Radom w Google Earth wreszcie dokładnie! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.08, 00:19
      A Zumi aktualne gdzieś 2006rok.
      • Gość: Sawik Re: Radom w Google Earth wreszcie dokładnie! IP: 82.139.36.* 14.07.08, 08:41
        No nie bardzo 2006 ponieważ jest tam tez Galeria Rosa .A tak poza
        tym to w Radomiu tak niewiele się zmienia że nie ma to specjalnego
        znaczenia czy zdjęcie jest sprzed miesiąca czy roku .Uważam ze
        dobrze jest iż w ogóle coś konkretnego widać a to koroczek do
        przodu .
        • redoxygene Re: Radom w Google Earth wreszcie dokładnie! 15.07.08, 01:56
          No wyglada w wielu miejsca na wiosne 2007:P A Rosy tam jeszcze nie ma, tylko
          zaczyna z ziemi wygladac. W kazdym razie-na zumi kle3ja mapy z roznych
          okresow-do niedawna jeszcze w miejscu Lidla na Zamlyniu byla wyburzona
          cieplownia, a Kelles Krauza juz byla w remoncie.
          • gregory_z_radomia Re: Radom w Google Earth wreszcie dokładnie! 15.07.08, 09:25
            Z Zumi moge podać jeszcze jeden przykład. Na zdjęciach z terenu
            przydworcowego nie było Heliosa a na zdjęciu z rejonu Wernera, widać
            było już budowę OBI
          • gregory_z_radomia Re: Radom w Google Earth wreszcie dokładnie! 15.07.08, 09:46
            Zdjęcia pochodzą z dnia 23 listopada 2007 roku.
            • redoxygene Re: Radom w Google Earth wreszcie dokładnie! 16.07.08, 00:56
              gregory_z_radomia napisał:

              > Zdjęcia pochodzą z dnia 23 listopada 2007 roku.

              No to wyjatkowo dziwne, bo Reja jeszcze cala, w sensie-przed remontem, a Kelles
              Krauza jeszcze w remoncie. Jesli bylby to listopad, takze rozkopane powinno byc
              Struga/25Czerwca/Zwirki i powinny byc prowadzone pierwsze prace przy Centrum
              Slonecznym. Ukonczona takze by byla Maratonska.
    • Gość: realista zumi IP: *.internet.radom.pl 15.07.08, 20:59
      na zumi od dawna jest radom, google cos przyspalo
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka