barbara241 30.11.07, 12:32 Czesc. Jestem mamą 2 letniej Kingi i 6 letniego Sebastiana,nie przcuje zajmuje sie domem i dziecmi jak chciałybyście pogadac to piszcie gg5251609 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj