04.05.21, 22:44
Oglądam , bo mignely mi eleganckie stroje tego filmu i zachciało mi się takie pooglądać.

Ale już mnie zemdlilo od tej elegancji. W elegancji która jest mi obca tylko te stroje mi się podobają. A reżyser jest niemiecki, a Niemcy kochają oglądać luksus w filmach w każdej dziedzinie. I to juz żenuje.

Powtorzona scena z filmu Polańskiego którym widać reżyser się nieudolnie fascynuje sadzac po klimacie do ktorego aspiruje. Znów ten biedny Deep nie dorasta do wyrafinowanej kobiecości.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Turysta 04.05.21, 22:56
   Nie rozumiem czemu w filmie trzeba wyrazem twarzy każdego mężczyzny podkreślić wybitna urodę A. JOLIE. Czuje się jakbym ja molestowal.
   • dotera Re: Turysta 04.05.21, 23:03
    Drażni mnie to z dwóch stron. Z jednej ze wychodzi molestowanie, a z drugiej....biedny depp nie może dorosnąć znów po dekadzie do wyrafinowanej kobiety w pociayu która go prowadzi za rączkę...bo to osłabia przynajmniej duża część mężczyzn. Za wszystkich nie ręcze. Im bardziej seksualizowana kobieta tym ma większą władze nad facetem. Nie wiem może są tacy siljie energetyczni i bez grama kompleksu którzy czują ze maja w tym przewagę nad kobietą.
    • dotera Re: Turysta 04.05.21, 23:29
     Myślę że jest to manipulacja współczesności. Kobiety być może muszą się otworzyć w sprawie seksu. Mężczyzni muszą się otworzyć najpierw w kwestii zdolności do agresji. Proponując dwóm płcią jedna medycynę ma się potulnych facetów i łatwe kobiety , czyli konkurencja praktycznie zadna. Dlatego islam lubi odwrotnie. Kult agresji mężczyzn i zasłonięte kobiety. Podczas gdy można by zrobić ze panie niech robią swoje a panowie swoje co mają do zrobienia
  • dotera Re: Turysta 05.05.21, 01:30
   To remake. I francuski orginał mnie zaciekawił. Bo pomysł może być fajny, tylko tu zrobione bez napięcia, zabawa filmowa. Przypomina trochę mój ulubiony scenariusz Frantic.


   Kiedyś w autobusie późnym wieczorem jakaś para chciała sobie urozmaicić życie seksualne. Akcja działa się za mną. I patrzyłem na twarze japońskich turystów którzy siedzieli twarzą do kierunku akcji. I po ich twarzach widziałem o co chodziło, ale się nie odwróciłem. Skojarzyło mi się z filmem
  • dotera Re: Turysta 05.05.21, 08:18
   To odwrócony Christian Gray przed Chrisianem Grayem. Tragedia ludzkosci...Mężczyzni chcą być kochani, kobiety pożądane. Dlatego od zmierzchu przez Christiana do 365 coraz ostrzej. Po Turyście co najwyżej Wenus w Futrze i gorzkie pytanie ....byłeś synu w wojsku?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka