Dodaj do ulubionych

Korwin ma racje

09.11.21, 20:26
m.youtube.com/watch?v=CZiJ88hxJOw
I jest to racja szerszą niż jego wypowiedź.

Lukaszenko teraz nie ma wyboru by iść w stronę Rosji wprost, choć jego ambicją było właśnie balansowanie po środku. Ale przecież nasi amerykańscy bracia chcą władzy całkowitej na północnej półkuli. Ale to też jest szerszą prawda dotycząca Rosji. Gdyby nie przesuwanie ciągle zachodniej strefy wpływów można było całkowicie dogadać się z Rosją gdzieś po środku,. Ale n7by czemu Rosja ma iść na swoje samobójstwo? Putin to k7edys powiedział Po co nam taki świat w którym nas nie będzie. Przecież oni chcieli wejść w struktury obronne . A usa chciało w tym czasie tylko rozwalic Rosję . Rosja uznała ze po komunizm ie łączy się z zachodem a usa uznało ze skoro udało się z komunizmem uda się dalej rozwalic Rosję. Wrost są wypowiedzi Usa o tym ze to niesprawiedliwe ze oni kontrolują tyle ziemi.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Korwin ma racje 09.11.21, 20:41
   Nasi medrkowie myślą że jak dadzą mu kolejne blokady to on im się odda. Kurwa. Odda się ale Putinowi . Poziom zdebilenia naszych elit jest porażający.

   W dodatku on produkuje najwięcej na świecie nawozów jeśli się nie mylę. A my ich nie mamy heh. W przyszłym roku ponoć wiele warzyw będzie w cenach owoców morza.
  • dotera Re: Korwin ma racje 09.11.21, 20:55
   Ja się nie boję granic rosji na wschodzie. Mamy już zresztą na północy. Boje się ze gdy rosja stanie się słaba rozpętała się piekielne wojna w naszym regionie. Czy ludzie nie rozumieją ze Rosja juz nam zabrała co chciała czyli bialorus i Ukrainę i sama wyznaczyła granice zachodnie nasze.
   • dotera Re: Korwin ma racje 09.11.21, 20:57
    Tylko rosja nam nie zagraża. Niemcom zawsze może zabraknąć ziemi. I tylko na wschodzie jej poszukają. A na takich terytoriach jak w Polsce to w Rosji jeździ się kolejka podmiejska.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka