Dodaj do ulubionych

Zwłoki Maurycego Mochnackiego

28.11.21, 11:21
rzad przywiozł do Polski. Przecwiczyły też podobno służby ewakuacje rzadu za granice.

Czyli idziemy na Rosje?
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Zwłoki Maurycego Mochnackiego 01.12.21, 18:28
      konserwatyzm.pl/panasiuk-maurycy-mochnacki-falszywy-bohater-z-lamusa/

Romantyzm jest dobry w zyciu duchowym jednostki , ale w polityce jest zbrodnią. Słowacki podobno utrzymywał się z akcji. Ciekaw jestem czy cała ideologia romantyzmu nie była pierwszą ideologią wymyśloną całkowicie cynicznie przez macherów już całkiem okrzepłego kapitalizmu.
      • dotera Re: Zwłoki Maurycego Mochnackiego 01.12.21, 18:44
        Gdy w polityce pojawia się młodość pierwsza moja myśl jest jaki stary dziad za tym stoi. Jak Mao za rewolucją kulturalną. Przeciwko powstaniu byli generałowie Kościuszki ktorych tam zdaje się zabito. Mysle ze oni tez już swoje zrozumieli w swoim życiu kto tu nami rozgrywa
        • dotera Re: Zwłoki Maurycego Mochnackiego 01.12.21, 19:10
          Odpowiedz jest chyba wyraźna. Trumna Maurycego zwieziona do Polski. Angielskie wojska na granicy. A minister obrony Wielkiej Brytani mowi coś tam w wulgarnej retoryce ze sa znajomosci na jedną noc i na całe życie i my to drugie bo sa z nami od 200 lat! 200 lat...no prosze. czyli od czasu kiedy nas nie było. wiec jak za nami byli? organizowali powstanie przegrane?

Bo wiem kiedy ich nie było. Nie było gdy nie chcieli umierać za Gdańsk. Nie było ich w Jałcie. Nie było ich w powstaniu warszawskim gdy można było lądować na polach mokotowskich a nie robić zrzuty na niemiecką stronę

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka