Dodaj do ulubionych

The.Northman

14.11.22, 12:05
Ale beznadzieja. Amerykański do bólu. Reżyseria na poziomie tego co Amerykanie nazywają pulp fiction.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: The.Northman 14.11.22, 12:07
   Jak jeszcze raz zobaczę w filmie umęczonego chrzakajacego amerykańskiego mezczyzne to puszczę pawia . Oni w tym swoim neopogaństwo są bardziej ofiarni niż koziołki na ołtarzu.
   • dotera Re: The.Northman 14.11.22, 12:21
    Najlepsza ilustracja amerykańskich warriorsow były sceny z szturmu z Capitolu. Żydowski nerd w skórze wilka i leżący pod mównica facet jakby był ranny na polu bitwy i wzywał medyka. Wladowali się wybijając szyby po czym szli wzdłuż linek wyznaczających kolejkę i pouczali wzajemnie żeby nie byc disrespectful. Gang Olsena .
  • dotera Re: The.Northman 14.11.22, 12:28
   Przypomniałem sobie przypadkiem o tym filmie i chciałem obejrzeć bo zachwalali autentyczność odtworzenia epoki. Ale chyba chodziło o to że rogów nie ma na hełmach.
  • dotera Re: The.Northman 14.11.22, 12:54
   Nie widziałem pół ciekawej sceny na razie. Każdy mógłby nakrecic bezsensowne sceny z bezsensownymi aktorami. Współcześnie kino podupadło strasznie. Już zatracona została idea jakiegoś artyzmu, napięcia psychologicznego. wracamy w zasadzie do czasów początków kina.
   • dotera Re: The.Northman 14.11.22, 13:31
    Tak dla prawdy , w drugiej połowie się poprawia.
    • dotera Re: The.Northman 14.11.22, 14:06
     Film przypomina stara prawdę że ratowanie księżniczki i mszczenie ojca to najbardziej złudne chłopięce idee. Jak ma się szczęście księżniczka cię uratuje, a jak się nie ma gniewu do ojca to i mścić go nie trzeba.
     • dotera Re: The.Northman 14.11.22, 14:16
      Mężczyznę tworzy zerwanie więzi. Wykraczanie poza to co jest .

      Myślę że kobiety lubią mężczyzn w więzieniu bo są daleko a jednocześnie nie mogą uciec.

      Dobra myśl z filmu była też na poczatku. Zgłębianie kobiecej duszy to droga do piekła. Mężczyźni boją się kobiet bo chcą to robić. Zgłębiać co myślą i ratować. nic nie zgłębiać, kobiety nie lubią być zresztą demaskowane, robić swoje. Cały czas wykraczać poza swoje więzi. Im lepiej pójdzie tym szybciej pojawi się księżniczka która uratuje
      • dotera Re: The.Northman 14.11.22, 14:21
       Ta idea że mężczyźni mają być empatyczni względem kobiet promowana przez beibibumersow zabiła ich synów. To jak moczenie sobie zapałek którymi masz rozpalić kobietę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka