Dodaj do ulubionych

Idea wyrazania się

15.01.23, 11:17
Jest ideą całkiem analogiczną do trenowania się w przedwczesnym wytrysku. Podstawowy sens manipulacji dziadka Freuda. To nie wyrażanie się pozwala rozładować frustracje, tylko przeszkadza jej przezwyciężenie i przekroczenie własnych ograniczeń. Nie chodzi o rozładowanie, chodzi o wyładowanie iskry większych energii.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Idea wyrazania się 15.01.23, 11:19
   Nadmierne gadulstwo współczesnośc bez zadnych efektów sprawczych. Nadmierny emocjonalizm histeryczny współczesnosci. Brak za to stałego ukierunkowania emocji w jednym konsekwentnym kierunku.
  • dotera Re: Idea wyrazania się 15.01.23, 11:26
   Podobną ideą była idea głębokiego oddychania powodującą tylko hiperwentylacje. Oddech nalezy ograniczać, żeby lepiej się dotlenić, a nie zwiększać.

   Od czasów drugiej wojny wszystko co jest promowane jest manipulacją. I to wychodzi dopiero po czasie jak ludzie zostana przeczołgani uczeni się na własnch błędach tracąc czas.

   Zachodnie elity kłamią z premedytacją we wszystkim co promują. SPołczenstwa obumierają. Ale przeciez to najlepszy ze swiatow , jak mozna wierzyć w spisek.
   • dotera Re: Idea wyrazania się 15.01.23, 11:28
    Marksizm nie działa? wspaniale uniwersytety z pokolenia na pokolenie wtłaczają jego nowe hybrydy. to nigdy nie powstaje oddolnie. Zawsze odgórnie jest wtłaczane przez mainstrim.
    • dotera Re: Idea wyrazania się 15.01.23, 11:31
     Zyjemy w paranoicznym snie w ktorym elity promuja w ladnych ubrankach wartosci marginesu spolecznego, a wszyscy uznają to za zdrowie i prawdę. Zepsute uniwersytety, teatry kultura wyzsza i popularna.
     • dotera Re: Idea wyrazania się 15.01.23, 11:57
      A nawet czesto w te ubranka się nie ubieraja. Idą po medale w dzinsach i crocksach, są prezydentami w dresach. WYtatuowane autorytety jak z meliny alkoholowej.
      • dotera Re: Idea wyrazania się 15.01.23, 12:45
       Najrozniejsze kultury tworzyły całkiem podobne kodeksy honorowo moralne. Tylko zachód uznał ze amoralizm jest wolnością i jedyną normą jest tolerancja czyli tchorzliwy permisiwizm.
  • dotera Re: Idea wyrazania się 18.01.23, 08:44
   Oswiecenie powinno nazywać się Zaslepieniem. Zaślepieniem w którym się ulewa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka