prestidigitator70 08.10.10, 09:25 Ciężki wybór, a w zasadzie brak wyboru :( Ewentualnie, jak będzie mi się chciało pójść zagłosować, to może na Jacynę-Witt ... Na resztę, na pewno NIE. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gs Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.pz3-nat.espol.com.pl 08.10.10, 09:44 Dla mnie prosty wybór - w tym rozdaniu, patrząc na kiandydatów, ........ pozostaje tylko Jacyna, co byśmy o niej nie pisali Odpowiedz Link Zgłoś
zed.1 Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda 08.10.10, 21:16 tekst z dupy. jednemu liczy ile zarabia, ile ma kredytu, innemu milczy. pomija dochody wijasa z rady miasta i robi z niego biedaczka, przemilcza dochody jacyny, zaremby. jesli juz sie wyciaga takie sprawy u jednego kandydata to u drugiego tez. nie jest to zadne porownanie a zbior wyrwanych faktow i anegdotek. bardzo malo obiektywne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kualalumpur Szukamy kandydata na prezydenta IP: *.xdsl.centertel.pl 08.10.10, 09:58 Szukamy najlepszego kandydata na prezydenta. Oto kryteria: - musi płacić za parkowanie w mieście, czasem przestać krzyczeć i jednak jakąś ideę popierać; - niestety nie może zmieniać partii jak rękawiczek, wzywać co chwilę CBA na kolegów i mało wiarygodnie udawać, że na losach stoczni mu zależy; - chcielibyśmy, aby wsławił się w swym CV budową czegoś więcej niż fontanny i w sporach miasto vs X popierał... miasto; - last but not least: musi mieć jaja i nie bić kobiet. Mieszkańcy Szczecina Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mika korektor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.10, 10:05 Gazeto WYborcza - KOREKTORA zatrudnij .... tego się nie da czytać! Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Szukamy kandydata na prezydenta 08.10.10, 10:30 > - musi płacić za parkowanie w mieście, czasem przestać krzyczeć i jednak jakąś ideę popierać Wijas:) Nie ma samochodu, więc nie potrzebuje przywilejów. Nigdy nie słyszałem, żeby Jędrzej podniósł głos. Popiera idee równości, wolności i braterstwa. Znaczy się komuszek:) > - niestety nie może zmieniać partii jak rękawiczek, wzywać co chwilę CBA na kol > egów i mało wiarygodnie udawać, że na losach stoczni mu zależy; Wijas. Nigdy nie zmienił partii. Nikogo nie denuncjował. W sprawie stoczni wypowiadał się merytorycznie. > - chcielibyśmy, aby wsławił się w swym CV budową czegoś więcej niż fontanny i w > sporach miasto vs X popierał... miasto; Wijas. Żadnej fontanny nie budował. A w sprawach miasto vs mieszkańcy, popiera... mieszkańców. > - last but not least: musi mieć jaja i nie bić kobiet. Wijas. Zaręczam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kualalumpur Re: Szukamy kandydata na prezydenta IP: *.xdsl.centertel.pl 08.10.10, 12:05 :) Nie, no proszę... Tam jest kryterium: "zbudować coś więcej niż fontannę", więc Wijas dostałby mniej punktów w tej kategorii. Niewątpliwie jednak przechodzi do drugiej tury ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariner Re: Szukamy kandydata na prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.10, 16:05 Ale dla rownowagi jest jedynym kandydatem ktory sprzeciwial sie rozdawaniu majatku spolecznego Kosciolowi :) Za to ma moj glos jak w banku. Odpowiedz Link Zgłoś
baltazar-only Re: Szukamy kandydata na prezydenta 08.10.10, 15:53 A propos Wijasa: to chyba nie świadczy dobrze o człowieku, że siedzi na posadzie, na którą go wsadzono (Police, Książnica), zarabia marne pieniądze i na tym poprzestaje... Nie stać go na więcej? Co to za kandydat na prezydenta, który nie potrafi pieniędzy zarobić? 9 tys rocznie (swoją drogą, nie wiedziałem, że bibliotekarze zarabiają takie grosze - to porażka i żenada...)??? Bibliotekarz? Może jako radny zarabia kilka razy tyle, a domowy budżet uzupełnia "urobek" żony?... A co to za atut: nieposiadanie prawa jazdy? Jakoś nie przemawia to do mnie... W dzisiejszych czasach brak prawa jazdy i samochodu to swego rodzaju niepełnosprawność. Tylko dla ludzi, którzy mają dużo czasu. Albo kierowcę - np. żona może dziecko odwozić do szkoły/przedszkola... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zmęczony myśleniem Re: Szukamy kandydata na prezydenta IP: *.szczecin.mm.pl 13.10.10, 20:35 Nie posiada prawa jazdy. Hmm Idzie w ślady Kaczyńskiego. Konta pewnie też nie ma. A czy ma kota? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sique Re: Szukamy kandydata na prezydenta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.10, 11:55 posiadanie samochodu to niepełnosprawność. zakorkowane miasto, stoicie w tych korkach zamiast się sprawnie poruszać, marnujecie czas swój i innych którzy przez was stoją w unieruchomionym pojeździe komunikacji miejskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
zed.1 wijas 08.10.10, 21:24 wijas moglby byc dobrym kandydatem za kilka lat gdyby: - opuscil kolegow z sld i sie usamodzielnil zawodowo, ciagle posady z nadania partyjnego go nie rozwina - przestal czytac literature piekna a zaczal zglebiac fachowa, np. z ekonomii, zarzadzania - zostal niezaleznym radnym i odcial sie od tej watachy glodnych na posady kolesi ale to za kilka lat. teraz jest tylko twarza dla wieczorkow i reszty. moze w sld krajowym zmienily sie twarze ale w lokalnym ekipa jest ciagle ta sama a wijas ma tylko ja przykryc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmm Re: wijas IP: 94.254.245.* 08.10.10, 21:27 zed.1 napisał: usamodzielnil zawodowo, ciagle posady z nadania p > artyjnego go nie rozwina na przykład jak ten co mu laske targasz :)))) Krzystek- rekin biznesu - on i szwagier :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vlad.H. Re: Szukamy kandydata na prezydenta IP: *.cable.quicknet.nl 08.10.10, 22:47 > Wijas:) Nie ma samochodu, więc nie potrzebuje przywilejów. ze jak? >Popiera idee równości, wolności i braterstwa. Zupelnie jak Jezus... > egów i mało wiarygodnie udawać, że na losach stoczni mu zależy To rzady SLD zapoczatkowaly najciezszy kryzys stoczni (minister gospodarki Piechota z SLD ktory chcal likwidacji stoczni), dobrze byloby gdyby o tym nie zapominano ze to wlasnie glownei za Buzka i Milera stalo sie to co sie stalo... > A w sprawach miasto vs mieszkańcy, popiera. > .. mieszkańców. w wypadku CH Past tez ??? Czyli co Wieczorek jest winny? > Wijas. Zaręczam:) Zastaw dom Odpowiedz Link Zgłoś
alisanka Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandydatów 08.10.10, 10:04 Po przeczytaniu tego artykułu jedyne co nasuwa mi się na mysl to : po kiego ta cała reklama i prześciganie sie w obietnicach, kiedy i tak było jak będzie. Najlepiej by było gdyby wybory w Szczecinie w ogóle się nie odbyły (oszczędności niewyobrażalne), bo i tak nie ma kogo głosować. W dniu wyborów wybrać ze 100 młodych wykształconych szczecinian i na chybił trafił wylosować. I byłby to na pewno jeden z najlepszych włodarzy tego miasta. Nie uwikłany w żadne partyjne przekręty, bez układów, bez złych nawyków. PREZYDENT na miarę ówczesnych czasów. Zostawmy już tych co byli - bo dalej siać propagandę to nie sztuka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nedej alisanka!!!! ty nie męcz!!! ty wystartuj!!! IP: 94.254.136.* 08.10.10, 10:08 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Co zalatuje lisem Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.chello.pl 08.10.10, 10:10 Kochasz sie w Misi Marcinkiewicz , tak właśnie został wybrany , To jest miłość bez wzajemności. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ubawiony Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.10, 10:29 kolejność przedstawiania kandydatów OCZYWIŚCIE przypadkowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kumak Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.10, 10:39 przeciętne IQ pozwala zorientować się, że kolejność jest ALFABETYCZNA i taka też będzie na kartach do głosowania :) to nie ruski wywiad, masoneria, czy inne obce siły ustawiały kandydatów pozdrawiam zwolenników teorii spiskowych Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Lenin wiecznie żywy! 08.10.10, 10:33 Łezka mi się w oku zakręciła. Mi, komuchowi tak pisać? Nie uchodzi! Toż to Włodzimierz Ilicz mawiał, że rządzić może nawet sprzątaczka! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zmęczony myśleniem Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.szczecin.mm.pl 13.10.10, 20:36 Popieram. Po co tracić pieniądze. Przecież i tak wygra kandydat PO. Niezależnie kto nim będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roman Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.10, 10:36 Jacyna - baba, ale ma jaja, w przeciwieństwie do pozostałych. Fakt, trochę krzyczy, ale to chyba jedyny sposób, żeby się wyróżnić z tej miernej masy koleżków rozdających sobie posadki. I z tego co tu napisano, chyba jako jedyna coś osiągnęła w życiu własną przedsiębiorczością i pracą, a nie żerowaniem na urzędach i państwowych posadkach. Kobieta z interesem i z jajami... - może warto poprzeć? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.chello.pl 08.10.10, 10:58 ależ mnie romanie ubawił. Z Jacyną na Tobruk Odpowiedz Link Zgłoś
i.fugazi Subiektywna ocena kandydatów by Fugazi 08.10.10, 10:54 1.Baba nadaje się wyłącznie do wyra. Czasem do garów ale rzadko. 2.Sołtys się zbłaźnił i obietnicami i postawą. 3.Nasz forumowy koleś ma jaja ale obawiam się że za małe żeby je pokazać. 4.Honorowy inaczej jeździ fordem. To go dyskwalifikuje. 5.Kęsista-satanista nie zarabia. Ktoś kto na oczy nie widział pieniędzy nie powinien zaglądać do kuchni. pozdrawiam Fugazi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Subiektywna ocena kandydatów by Fugazi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.10, 11:44 znaczy obstawiasz Zarembę ? :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
i.fugazi Re: Subiektywna ocena kandydatów by Fugazi 08.10.10, 11:55 O Jeeeeezu jak mogłem nie zauważyć tego kandydata.... Nic jednak więcej nie mogę dodać ponad link poniżej w693.wrzuta.pl/audio/9YKAJHIJlaw/seksmisja_-_ciemnosc_widze Pozdrawiam Fugazi Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: Subiektywna ocena kandydatów by Fugazi 08.10.10, 11:51 a wszystkich laczy niezachwiana wiara w Boga i jego ziemskich przedstawicieli.. oczywiscie z wyjatkiem malego komuszka bo on wierzy w partie i diamat, nie mylic z diamentem... Odpowiedz Link Zgłoś
i.fugazi Re: Subiektywna ocena kandydatów by Fugazi 08.10.10, 12:55 > a wszystkich laczy niezachwiana wiara w Boga i jego ziemskich przedstawicieli.. > oczywiscie z wyjatkiem malego komuszka bo on wierzy w partie i diamat, nie myli > c z diamentem... Uczciwie powiem, że nie robi mi różnicy czy będą mnie dymać poświęconym czy nie wibratorem. Pozdrawiam Fugazi Odpowiedz Link Zgłoś
betterman1 Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandydatów 08.10.10, 12:56 Na podstawie artykułu prezentującego w większości informacje zbędne przy wybieraniu prezydenta można jedynie upewnić się, że największym błędem byłoby wybranie Litwińskiego, Zaremby, Nowak lub MJW. Zostaje Krzystek, Sochański i Wijas. Zobaczymy czy pokażą coś więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: albatros Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.chello.pl 08.10.10, 19:01 Właściwie zostaje tylko Sochański. Wybory bez wyboru. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leszek Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.10, 02:27 Zawsze jest wybór.Czy ludzie nie rozumieją słowa pisanego? Pan Sochański jest winny w aferze Bryzy i tylko i tylko z uwagi na niektóre przepisy prawa uniknął kary,Zgroza ,że ludzie nic nie rozumieją.Czy Pan mecenas kończy zatem karierę w palestrze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uszatek Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.chello.pl 09.10.10, 09:46 Do leszka. Jak można być takim ignorantem. Afera bryzy to była sprawa paru radnych łapówkarzy. Zarząd Miasta natomiast przekwalifikował grunty, w związku z czym każdy członek zarządu miał proces. Te dwie sprawy zostały dla wygody postępowania połączone. I teraz każdy półgłówek może zgrywać prokuratora i znawcę tematu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: apap Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.adsl.inetia.pl 08.10.10, 17:06 z tych wszystkich kandydatów Jacyna-Witt ma jaja,reszta to rozlazły plankton Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ataman MJW !!! IP: 109.74.97.* 08.10.10, 18:30 Ja głosuje na MJW (skrót: Ma Jaja Women) Odpowiedz Link Zgłoś
hakuna07 Re: MJW !!! 19.11.10, 14:51 Gość portalu: ataman napisał(a): > Ja głosuje na MJW (skrót: Ma Jaja Women) Znaczy się... transseksualista? Odpowiedz Link Zgłoś
wszystkiemiasta.pl Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandydatów 08.10.10, 19:40 Głosujcie już dziś na przyszłego Prezydenta Szczecina w ankiecie: Wybory Prezydenta Szczecina Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: humor Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.chello.pl 09.10.10, 07:33 Fajny jest ten tekst o jajach litwińskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: franek Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.xdsl.centertel.pl 11.10.10, 09:33 podobno zarejestrowano 311 komitetów wyborczych, powstały przecież po to by lansować swoich kandydatów, kto to jest? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc jest troje kandydatow IP: 195.124.114.* 11.10.10, 16:21 Krzystek MJW Sochanski reszta to tylko tlo i nie zdziwie sie wcale jesli wygra Sochanski, po prostu przez brak negatywnych skojarzen :-) ps jesli sie nie myle i trend sie utrzyma do pierwszych sondazy to juz niedlugo z obozu PO zaczna w jego kierunku rzucac blotem, co zreszta nic im nie da ale nerwowy musi jakos odreagowac ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ed Re: jest troje kandydatow IP: *.xdsl.centertel.pl 14.10.10, 22:35 brak negatywnych skojarzeń nie brak natomiast negatywnych zdarzeń. opisane wyżej Odpowiedz Link Zgłoś