Dodaj do ulubionych

Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandydatów

08.10.10, 09:25
Ciężki wybór, a w zasadzie brak wyboru :(

Ewentualnie, jak będzie mi się chciało pójść zagłosować, to może na Jacynę-Witt ...

Na resztę, na pewno NIE.

Obserwuj wątek
    • Gość: gs Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.pz3-nat.espol.com.pl 08.10.10, 09:44
      Dla mnie prosty wybór - w tym rozdaniu, patrząc na kiandydatów, ........ pozostaje tylko Jacyna,
      co byśmy o niej nie pisali
      • zed.1 Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda 08.10.10, 21:16
        tekst z dupy. jednemu liczy ile zarabia, ile ma kredytu, innemu milczy.

        pomija dochody wijasa z rady miasta i robi z niego biedaczka, przemilcza dochody jacyny, zaremby. jesli juz sie wyciaga takie sprawy u jednego kandydata to u drugiego tez.

        nie jest to zadne porownanie a zbior wyrwanych faktow i anegdotek. bardzo malo obiektywne.
    • Gość: kualalumpur Szukamy kandydata na prezydenta IP: *.xdsl.centertel.pl 08.10.10, 09:58
      Szukamy najlepszego kandydata na prezydenta. Oto kryteria:

      - musi płacić za parkowanie w mieście, czasem przestać krzyczeć i jednak jakąś ideę popierać;
      - niestety nie może zmieniać partii jak rękawiczek, wzywać co chwilę CBA na kolegów i mało wiarygodnie udawać, że na losach stoczni mu zależy;
      - chcielibyśmy, aby wsławił się w swym CV budową czegoś więcej niż fontanny i w sporach miasto vs X popierał... miasto;
      - last but not least: musi mieć jaja i nie bić kobiet.

      Mieszkańcy Szczecina
      • Gość: mika korektor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.10, 10:05
        Gazeto WYborcza - KOREKTORA zatrudnij .... tego się nie da czytać!
      • xyz-xyz Re: Szukamy kandydata na prezydenta 08.10.10, 10:30
        > - musi płacić za parkowanie w mieście, czasem przestać krzyczeć i jednak jakąś ideę popierać

        Wijas:) Nie ma samochodu, więc nie potrzebuje przywilejów. Nigdy nie słyszałem, żeby Jędrzej podniósł głos. Popiera idee równości, wolności i braterstwa. Znaczy się komuszek:)

        > - niestety nie może zmieniać partii jak rękawiczek, wzywać co chwilę CBA na kol
        > egów i mało wiarygodnie udawać, że na losach stoczni mu zależy;

        Wijas. Nigdy nie zmienił partii. Nikogo nie denuncjował. W sprawie stoczni wypowiadał się merytorycznie.

        > - chcielibyśmy, aby wsławił się w swym CV budową czegoś więcej niż fontanny i w
        > sporach miasto vs X popierał... miasto;

        Wijas. Żadnej fontanny nie budował. A w sprawach miasto vs mieszkańcy, popiera... mieszkańców.

        > - last but not least: musi mieć jaja i nie bić kobiet.

        Wijas. Zaręczam:)
        • Gość: kualalumpur Re: Szukamy kandydata na prezydenta IP: *.xdsl.centertel.pl 08.10.10, 12:05
          :) Nie, no proszę... Tam jest kryterium: "zbudować coś więcej niż fontannę", więc Wijas dostałby mniej punktów w tej kategorii. Niewątpliwie jednak przechodzi do drugiej tury ;)
          • Gość: mariner Re: Szukamy kandydata na prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.10, 16:05
            Ale dla rownowagi jest jedynym kandydatem ktory sprzeciwial sie rozdawaniu majatku spolecznego Kosciolowi :)
            Za to ma moj glos jak w banku.
        • baltazar-only Re: Szukamy kandydata na prezydenta 08.10.10, 15:53
          A propos Wijasa: to chyba nie świadczy dobrze o człowieku, że siedzi na posadzie, na którą go wsadzono (Police, Książnica), zarabia marne pieniądze i na tym poprzestaje... Nie stać go na więcej? Co to za kandydat na prezydenta, który nie potrafi pieniędzy zarobić? 9 tys rocznie (swoją drogą, nie wiedziałem, że bibliotekarze zarabiają takie grosze - to porażka i żenada...)??? Bibliotekarz? Może jako radny zarabia kilka razy tyle, a domowy budżet uzupełnia "urobek" żony?...

          A co to za atut: nieposiadanie prawa jazdy? Jakoś nie przemawia to do mnie... W dzisiejszych czasach brak prawa jazdy i samochodu to swego rodzaju niepełnosprawność. Tylko dla ludzi, którzy mają dużo czasu. Albo kierowcę - np. żona może dziecko odwozić do szkoły/przedszkola...
          • Gość: Zmęczony myśleniem Re: Szukamy kandydata na prezydenta IP: *.szczecin.mm.pl 13.10.10, 20:35
            Nie posiada prawa jazdy.
            Hmm
            Idzie w ślady Kaczyńskiego.
            Konta pewnie też nie ma.
            A czy ma kota?
          • Gość: sique Re: Szukamy kandydata na prezydenta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.10, 11:55
            posiadanie samochodu to niepełnosprawność. zakorkowane miasto, stoicie w tych korkach zamiast się sprawnie poruszać, marnujecie czas swój i innych którzy przez was stoją w unieruchomionym pojeździe komunikacji miejskiej.
        • zed.1 wijas 08.10.10, 21:24
          wijas moglby byc dobrym kandydatem za kilka lat gdyby:
          - opuscil kolegow z sld i sie usamodzielnil zawodowo, ciagle posady z nadania partyjnego go nie rozwina
          - przestal czytac literature piekna a zaczal zglebiac fachowa, np. z ekonomii, zarzadzania
          - zostal niezaleznym radnym i odcial sie od tej watachy glodnych na posady kolesi

          ale to za kilka lat. teraz jest tylko twarza dla wieczorkow i reszty. moze w sld krajowym zmienily sie twarze ale w lokalnym ekipa jest ciagle ta sama a wijas ma tylko ja przykryc.
          • Gość: mmm Re: wijas IP: 94.254.245.* 08.10.10, 21:27
            zed.1 napisał:
            usamodzielnil zawodowo, ciagle posady z nadania p
            > artyjnego go nie rozwina


            na przykład jak ten co mu laske targasz :)))) Krzystek- rekin biznesu - on i szwagier :)
          • Gość: termometr Re: wijas IP: *.xdsl.centertel.pl 09.10.10, 00:38
            racja
        • Gość: Vlad.H. Re: Szukamy kandydata na prezydenta IP: *.cable.quicknet.nl 08.10.10, 22:47
          > Wijas:) Nie ma samochodu, więc nie potrzebuje przywilejów.

          ze jak?

          >Popiera idee równości, wolności i braterstwa.

          Zupelnie jak Jezus...

          > egów i mało wiarygodnie udawać, że na losach stoczni mu zależy

          To rzady SLD zapoczatkowaly najciezszy kryzys stoczni (minister gospodarki Piechota z SLD ktory chcal likwidacji stoczni), dobrze byloby gdyby o tym nie zapominano ze to wlasnie glownei za Buzka i Milera stalo sie to co sie stalo...

          > A w sprawach miasto vs mieszkańcy, popiera.
          > .. mieszkańców.

          w wypadku CH Past tez ??? Czyli co Wieczorek jest winny?

          > Wijas. Zaręczam:)

          Zastaw dom
    • alisanka Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandydatów 08.10.10, 10:04
      Po przeczytaniu tego artykułu jedyne co nasuwa mi się na mysl to : po kiego ta cała reklama i prześciganie sie w obietnicach, kiedy i tak było jak będzie. Najlepiej by było gdyby wybory w Szczecinie w ogóle się nie odbyły (oszczędności niewyobrażalne), bo i tak nie ma kogo głosować. W dniu wyborów wybrać ze 100 młodych wykształconych szczecinian i na chybił trafił wylosować. I byłby to na pewno jeden z najlepszych włodarzy tego miasta. Nie uwikłany w żadne partyjne przekręty, bez układów, bez złych nawyków. PREZYDENT na miarę ówczesnych czasów. Zostawmy już tych co byli - bo dalej siać propagandę to nie sztuka
      • Gość: nedej alisanka!!!! ty nie męcz!!! ty wystartuj!!! IP: 94.254.136.* 08.10.10, 10:08
      • Gość: Co zalatuje lisem Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.chello.pl 08.10.10, 10:10
        Kochasz sie w Misi Marcinkiewicz , tak właśnie został wybrany , To jest miłość bez wzajemności.
      • Gość: ubawiony Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.10, 10:29
        kolejność przedstawiania kandydatów OCZYWIŚCIE przypadkowa
        • Gość: kumak Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.10, 10:39
          przeciętne IQ pozwala zorientować się, że kolejność jest ALFABETYCZNA i taka też będzie na kartach do głosowania :)
          to nie ruski wywiad, masoneria, czy inne obce siły ustawiały kandydatów
          pozdrawiam zwolenników teorii spiskowych
      • xyz-xyz Lenin wiecznie żywy! 08.10.10, 10:33
        Łezka mi się w oku zakręciła. Mi, komuchowi tak pisać? Nie uchodzi! Toż to Włodzimierz Ilicz mawiał, że rządzić może nawet sprzątaczka!
      • Gość: Zmęczony myśleniem Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.szczecin.mm.pl 13.10.10, 20:36
        Popieram. Po co tracić pieniądze. Przecież i tak wygra kandydat PO. Niezależnie kto nim będzie.
    • Gość: roman Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.10, 10:36
      Jacyna - baba, ale ma jaja, w przeciwieństwie do pozostałych.
      Fakt, trochę krzyczy, ale to chyba jedyny sposób, żeby się wyróżnić z tej miernej masy koleżków rozdających sobie posadki. I z tego co tu napisano, chyba jako jedyna coś osiągnęła w życiu własną przedsiębiorczością i pracą, a nie żerowaniem na urzędach i państwowych posadkach.

      Kobieta z interesem i z jajami... - może warto poprzeć? :)
      • Gość: gosc Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.chello.pl 08.10.10, 10:58
        ależ mnie romanie ubawił. Z Jacyną na Tobruk
      • zed.1 a te jaja 08.10.10, 21:26
        znacza tyle, ze wydyma Szczecin.
    • i.fugazi Subiektywna ocena kandydatów by Fugazi 08.10.10, 10:54
      1.Baba nadaje się wyłącznie do wyra. Czasem do garów ale rzadko.
      2.Sołtys się zbłaźnił i obietnicami i postawą.
      3.Nasz forumowy koleś ma jaja ale obawiam się że za małe żeby je pokazać.
      4.Honorowy inaczej jeździ fordem. To go dyskwalifikuje.
      5.Kęsista-satanista nie zarabia. Ktoś kto na oczy nie widział pieniędzy nie powinien zaglądać do kuchni.

      pozdrawiam
      Fugazi
      • Gość: :) Re: Subiektywna ocena kandydatów by Fugazi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.10, 11:44
        znaczy obstawiasz Zarembę ? :))))
        • i.fugazi Re: Subiektywna ocena kandydatów by Fugazi 08.10.10, 11:55
          O Jeeeeezu jak mogłem nie zauważyć tego kandydata....
          Nic jednak więcej nie mogę dodać ponad link poniżej
          w693.wrzuta.pl/audio/9YKAJHIJlaw/seksmisja_-_ciemnosc_widze
          Pozdrawiam
          Fugazi
      • swarozyc Re: Subiektywna ocena kandydatów by Fugazi 08.10.10, 11:51
        a wszystkich laczy niezachwiana wiara w Boga i jego ziemskich przedstawicieli..
        oczywiscie z wyjatkiem malego komuszka bo on wierzy w partie i diamat, nie mylic z diamentem...
        • i.fugazi Re: Subiektywna ocena kandydatów by Fugazi 08.10.10, 12:55
          > a wszystkich laczy niezachwiana wiara w Boga i jego ziemskich przedstawicieli..
          > oczywiscie z wyjatkiem malego komuszka bo on wierzy w partie i diamat, nie myli
          > c z diamentem...

          Uczciwie powiem, że nie robi mi różnicy czy będą mnie dymać poświęconym czy nie wibratorem.

          Pozdrawiam
          Fugazi
    • betterman1 Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandydatów 08.10.10, 12:56
      Na podstawie artykułu prezentującego w większości informacje zbędne przy wybieraniu prezydenta można jedynie upewnić się, że największym błędem byłoby wybranie Litwińskiego, Zaremby, Nowak lub MJW.
      Zostaje Krzystek, Sochański i Wijas. Zobaczymy czy pokażą coś więcej.
      • Gość: albatros Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.chello.pl 08.10.10, 19:01
        Właściwie zostaje tylko Sochański. Wybory bez wyboru.
        • Gość: leszek Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.10, 02:27
          Zawsze jest wybór.Czy ludzie nie rozumieją słowa pisanego? Pan Sochański jest winny w aferze Bryzy i tylko i tylko z uwagi na niektóre przepisy prawa uniknął kary,Zgroza ,że ludzie nic nie rozumieją.Czy Pan mecenas kończy zatem karierę w palestrze?
          • Gość: uszatek Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.chello.pl 09.10.10, 09:46
            Do leszka. Jak można być takim ignorantem. Afera bryzy to była sprawa paru radnych łapówkarzy. Zarząd Miasta natomiast przekwalifikował grunty, w związku z czym każdy członek zarządu miał proces. Te dwie sprawy zostały dla wygody postępowania połączone. I teraz każdy półgłówek może zgrywać prokuratora i znawcę tematu.
    • Gość: apap Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.adsl.inetia.pl 08.10.10, 17:06
      z tych wszystkich kandydatów Jacyna-Witt ma jaja,reszta to rozlazły plankton
      • Gość: ataman MJW !!! IP: 109.74.97.* 08.10.10, 18:30
        Ja głosuje na MJW (skrót: Ma Jaja Women)
        • tatemen Re: MJW !!! 08.10.10, 19:28
          Dobre! :)
        • hakuna07 Re: MJW !!! 19.11.10, 14:51
          Gość portalu: ataman napisał(a):

          > Ja głosuje na MJW (skrót: Ma Jaja Women)
          Znaczy się... transseksualista?
    • wszystkiemiasta.pl Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandydatów 08.10.10, 19:40
      Głosujcie już dziś na przyszłego Prezydenta Szczecina w ankiecie: Wybory Prezydenta Szczecina
      • Gość: humor Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.chello.pl 09.10.10, 07:33
        Fajny jest ten tekst o jajach litwińskiego.
        • Gość: franek Re: Kto chce rządzić Szczecinem? Porównaj kandyda IP: *.xdsl.centertel.pl 11.10.10, 09:33
          podobno zarejestrowano 311 komitetów wyborczych, powstały przecież po to by lansować swoich kandydatów, kto to jest?
          • Gość: Gosc jest troje kandydatow IP: 195.124.114.* 11.10.10, 16:21
            Krzystek
            MJW
            Sochanski
            reszta to tylko tlo
            i nie zdziwie sie wcale jesli wygra Sochanski, po prostu przez brak negatywnych skojarzen :-)
            ps jesli sie nie myle i trend sie utrzyma do pierwszych sondazy to juz niedlugo z obozu PO zaczna w jego kierunku rzucac blotem, co zreszta nic im nie da ale nerwowy musi jakos odreagowac ...
            • Gość: ed Re: jest troje kandydatow IP: *.xdsl.centertel.pl 14.10.10, 22:35
              brak negatywnych skojarzeń nie brak natomiast negatywnych zdarzeń. opisane wyżej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka