16.01.05, 18:10
Zginęło dwoje młodych ludzi [i][i]
Obserwuj wątek
          • keyzan Re: WYPADEK 17.01.05, 19:46
            Nigdy nie będę w stanie zrozumieć dlaczego siła ,,nieważkości" u osób w stanie
            wskazującym na...tak bardzo chroni pijanych przed nieszczęściem, a trzeźwi giną.
          • amara961 Re: WYPADEK 18.01.05, 11:13
            Dwoje młodych ludzi poniosło śmierć, dwoje z ciężkimi obrażeniami ciała trafiło
            do szpitala. To następstwa tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 20, do
            którego doszło w sobotę około godziny 23.30 w pobliżu Złocieńca. Rozpędzony
            Opel Omega zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Śmierć na miejscu ponieśli
            pasażerowie: 16-letnia dziewczyna i 22-letni mężczyzna, oboje mieszkańcy
            Złocieńca. Kierujący (21 lat) i pasażerka (18 lat) z licznymi obrażeniami ciała
            trafili do szpitala w Drawsku Pomorskim. - Było bardzo ślisko, kierowca jechał
            o wiele za szybko - powiedział nam oficer dyżurny drawskiej policji. - Badania
            i sekcja zwłok wyjaśnią czy kierowca był trzeźwy. (źródło telewizja GAWEX)
            Od siebie dodam , że wypadek miał mce w Złocieńcu a nie koło a dokładnie
            pomiędzy CPN a ogródkami działkowymi (droga na czaplinek)
              • baskaneda Re: WYPADEK 18.01.05, 13:49
                Nie oskarżajcie nikogo, za coś o czym wiecie tylko z plotek!!! Faktem jest,że
                dwie osoby nie żyją a dwie są w różnych szpitalach. Jak na razie ich życiu nie
                zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca, do tej pory nie jest wiadomo, czy był pod
                wpływem (...). Ale na pewno wiadomym jest,że zgubiła ich prędkość. Złocieniec
                huczy od plotek na ten temat. A większość informacji na ten temat to efekt zbyt
                bujnej wyobraźni ludzi. Mam nadzieję, że ten wypadek da do zrozumienia
                innym "piratom drogowym", że jeden ruch, jedna chwila może doprowadzić do
                nieszczęścia. Współczuję rodzinom poszkodowanych...Jednak zastanawia mnie to,
                co robiła 16-letnia dziewczyna o tej porze poza domem w tym towarzystwie ???
                • zlocieniec Re: WYPADEK 18.01.05, 15:44
                  Zgadzam się z Tobą zupełnie w kwestii nie powtarzania plotek, jeżeli macie
                  jakieś dowody, albo sami siedzieliście koło kierowcy tego feralnego dnia to
                  napiszcie, takie oskarżanie bez dowodów jest bezpodstawne.
                  Koleżanko baskaneda Twoje ostatnie zdanie jest klasycznym przykładem jak się
                  tworzy plotki...
                    • baskaneda Re: WYPADEK 18.01.05, 20:08
                      Złocieneic pęka w szwach... W kolejce w mięsnym od poniedziałku słychać jeden
                      temat, w aptece troche ciszej, na rogu znów to samo... Pod kafejką internetową
                      znów jeden od drugiego wie lepiej...Jeden wypadek a jak poruszył nasze
                      społeczeństwo. Za miesiąc, może dwa już niewiele osób będzie pamiętało, kim
                      byli i jacy. lukasz(-u)83zloc masz racje jeśli chodzi o browar, ale czy ktoś
                      kiedyś zastanowił się dlaczego "ciągle(...)w ręku"?
                        • ulcia3 Re: WYPADEK 19.01.05, 17:10
                          Ludzieeee to straszne co sie stało, mam nadzieje że was to nauczy, że zdrowie i
                          życie jest najważniejsze. Czy ktos z was znał tych ludzi? Ja tak. Dalej sądzę
                          że jest to niesprawiedliwe. Jestem w szoku. Cały czas modlę się za tych którzy
                          walczą o życie. Trzymam kciuki za rodziny i łączę się w ich bólu. Spieszmy sie
                          kochac ludzi tak szybko odchodzą. Nie wierzcie w to co mówia ludzie. Nikt nie
                          wie jak kierowcy teraz musi byc ciężko. Nie wiecie jakie brzemię bedzie dźwigał
                          do końca życia. WSPÓŁCZUJĘ.
                          • lukasz83zloc Re: WYPADEK 19.01.05, 18:21
                            Nic nie usprawiedliwia głupoty!!!! kiedy można jechac szybko to mozna sam wolno
                            nie jeżdze ale jak jest pogoda taka jak tamtej nocy to sie nie jedzie tak
                            szybko!!!!
                            • pileczka123 Re: WYPADEK 20.01.05, 17:49
                              A mi sie wydaje ze nie ma co teraz kogos oskarżac bo to i tak nic nie zmieni:(
                              Ale niech to bedzie przestroga dla wszystkich młodych (i nie tylko!!) ludzi...
          • z.grabowski Re: WYPADEK 21.01.05, 16:08
            Ludzka głupota powoduje 10.000 śmiertelnych wypadków rocznie. Jak nie dać się
            zabić na drodze? Czytaj w tym e-booku. Podziel się też tą wiedzą z innymi
            użytkownikami dróg

e-rozwiazania.webpark.pl/ftp/Dekalog_Myslacego_Kierowcy.pdf

Jeździjcie z głową, by wszystkim było bezpiecznej. HOWGH
          • jaca001 Re: WYPADEK 24.01.05, 22:31
            Ja mam coś do powiedzenia.Widziałęm przypadkowo ich przedśmiercią w pewnym
            znanym klubie w Złocieńcu,nie zdradzę nazwy.Młoda dziewczyna cieszyła się
            życiem,w sumie to nie wiedziałem że to ona ale po wypadku koleżanka mi
            powiedziała że tu oni siedzieli,dwa sotliki dalej od nas.Uważam że tka jest bo
            w Złocieńcu poprostu nie ma nocnych patroli POLICJI.Raz na jakiś czas przejadą
            i to wszystko.Dwa radiowozy oznakowane i jeden biały polonez.Wstyd jak na takie
            miasto.A tej feralnej nocy Nie było żadnego patrolu,z regóły stoją koło
            poczty,a tu nic lipa.Także zamiast prewencyjnie jeździć to siedzieli sobie w
            komisariacie.A wracając do tego kierowcy to różne plotki chodzą,wiem że nie był
            święty,szalał za kierownicą,ale jak ci jego znajomi go znali to mogli z nim nie
            wsiadać!!!!.Współczucie tylko rodzinom.Niepotrzebna tragdia, której można było
            uniknąć.Ale czasu nie cofniemy,trzeba żyć dalej,ale zawsze trzeba myśleć za
            kierownicą,tymbardziej że było ślizgo,przymrozek łapał.Pozdrawiam:)
    • daga1111 Re: WYPADEK 21.01.05, 21:32
      Ech.....no plotek krąży mnóstwo i każda wersja jest inna. Ktoś spytał co ona
      robiła o tej porze poza domem? Ona wtedy obchodziła swoje urodziny, więc nic
      dziwnego. Od czasu do czasu można.......To smutne, ze zginęła osoba tak młoda.
      [*]
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka