Gość: Gryf
IP: *.nitka.net.pl
20.05.04, 22:15
Szanowna Pani jestem zdziwiony tym co przeczytalem w ulotce podpisanej Pani
imieniem i nazwiskiem.Demagogiczne hasla bez poparcia faktami bardzo mnie
Pani zwolennika zniesmaczyly.Czas zakonczenia kadencji obecnego Prezydenta
uplywa nieodwracalnie i ten czas Pani powinna wykorzystac na przekonanie
mieszkancow do swojej osoby i zalet ktore niewatpliwie Pania cechuja.
A tak dolaczyla Pani do sfory ujadajacych wsciekle wyglodnialych na wladze.
Szanowna Pani nie tego sie po Pani spodziewalem!
Cala nasza filozofia jest ulepszaniem jezyka.