Dodaj do ulubionych

A dlaczego tyle jadu w ulotce Pani Lubinskiej ????

IP: *.nitka.net.pl 20.05.04, 22:15
Szanowna Pani jestem zdziwiony tym co przeczytalem w ulotce podpisanej Pani
imieniem i nazwiskiem.Demagogiczne hasla bez poparcia faktami bardzo mnie
Pani zwolennika zniesmaczyly.Czas zakonczenia kadencji obecnego Prezydenta
uplywa nieodwracalnie i ten czas Pani powinna wykorzystac na przekonanie
mieszkancow do swojej osoby i zalet ktore niewatpliwie Pania cechuja.
A tak dolaczyla Pani do sfory ujadajacych wsciekle wyglodnialych na wladze.
Szanowna Pani nie tego sie po Pani spodziewalem!





Cala nasza filozofia jest ulepszaniem jezyka.
Obserwuj wątek
    • Gość: student Re: A dlaczego tyle jadu w ulotce Pani Lubinskiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.04, 22:49
      a ja myślę inaczej
      nie pora przekonywać do siebie i na przykład chwalic się że tatuś był pierwszym
      prezydentem
      pora przekonywać do pójścia do referendum
      i ten list przekonuje
      a mmoże powiedz konkretnie o których hasłach mówisz
      bo inaczej to ty jesteś demagogiem
      konkretnie proszę
    • Gość: zorro Re: A dlaczego tyle jadu w ulotce Pani Lubinskiej IP: 62.233.217.* 20.05.04, 23:18
      człowieku nie czepiaj się niepełnoumysłowosprawnej lubińskiej przeczytaj list
      do narodu krzysia bufona tam dopiero stracisz poczucie realizmu i boleśc
      egzystencji
      • Gość: student Re: A dlaczego tyle jadu w ulotce Pani Lubinskiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.04, 23:35
        zorro
        Lubińska jest dr hab prof US
        zarządzała wydziałem ekonomicznym na Mickiewicza 6 lat
        a więc nie nazywaj jej tak bo w swoim życiu osiagnęła bardzo dużo
        dodajmy do tego że była jedyna kobietą zarządzającą wydziałem US
        a ty jesteś psem Mariana zbierającym okruszki z pańskiego stołu SLD
        jedynym twoim osiągnięciem był fakt wożenia swego czasu szczecińskiego
        przemytnika narkotyków niejakiego Artura
        i to by było na tyle jeśli chodzi o twoje osiągnięcia
        acha zapomniałem jeszcze o srebrnych łańcuszkach przemycanych w przewodach
        wentylacyjnych wagonu WARS
    • anamar Re: A dlaczego tyle jadu w ulotce Pani Lubinskiej 21.05.04, 10:39
      Gość portalu: Gryf napisał(a):

      > Szanowna Pani jestem zdziwiony tym co przeczytalem w ulotce podpisanej Pani
      > imieniem i nazwiskiem.Demagogiczne hasla bez poparcia faktami bardzo mnie
      > Pani zwolennika
      zniesmaczyly....................................................................
      ................................................................................
      gryfie!przecież ty popierasz jurczyka,czego wyraz wielokrotnie dawałeś...
      Czas zakonczenia kadencji obecnego Prezydenta
      > uplywa
      nieodwracalnie .................................................................
      ..ZBYT WOLNO!i ten czas Pani powinna wykorzystac na przekonanie
      > mieszkancow do swojej osoby i zalet ktore niewatpliwie Pania
      cechuja. .......................................................................
      NIE WYRAŻAJ SIĘ BRZYDKO,WÓJKU DOBRA RADA!
      > A tak dolaczyla Pani do sfory ujadajacych wsciekle wyglodnialych na
      wladze..........................................................................
      WADZY NIE ODDAMY!
      > Szanowna Pani nie tego sie po Pani spodziewalem!
      > A JA TEGO.
      >
      >
      >
      >
      > Cala nasza filozofia jest ulepszaniem jezyka.
    • absztyfikant Gryf 21.05.04, 11:31
      Ty daj spokoj Lubinskiej, dobrze wiesz, ze nie jest ona bohaterka takze mojego
      romansu, ale teraz zajalbys sie Jurczykiem. Przekonaj swoich sasiadow, przydaj
      sie do czegos.
      • Gość: dunczyc lubinskaprostababkachcemiecbasen i kolorowy tv. IP: *.in-addr.btopenworld.com 21.05.04, 11:35
        zalosne szczecinskie gadki. fuck it all!!!
        • ja_aska Re: lubinskaprostababkachcemiecbasen i kolorowy t 21.05.04, 12:31
          Treść tej ulotki urąga wszelkim zasadom społecznym. Taki wstęp do kampanii. Dla
          mnie żenada. Szczególnie to o SCR. Tylko ostatnie linijki do przyjęcia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka