lulumay 15.09.11, 14:02 I gdzie te parytety?! W całym okręgu szczecińskim nie znalazła się nawet jedna KANDYDATKA do Senatu?! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Sz. Re: Kandydaci do Senatu w okręgu wyborczym nr 97 IP: *.pppoepub.vspace.pl 15.09.11, 14:59 Widocznie są tak dobre..... Swoją drogą-większość kandydatów jest dobrze znana szerszej publiczności,szkoda,że ich dokonania dla regionu owiane są mgiełką tajemnicy...Komołowski,Obrycki,Zaremba-ile lat oni siedzą w polityce? I dlaczego kandydat PSL wygląda jak poszukiwany za pospolite przestępstwa złodziejaszek? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziki Re: Kandydaci do Senatu w okręgu wyborczym nr 97 IP: *.play-internet.pl 15.09.11, 15:18 Gdzie jest nasza Małgorzatka? Szkoda, że to się tak potoczyło. spokojnie weszłaby teraz do sejmu, czy senatu i za 4 lata bez większego wysiłku zostałaby prezydentem. Odpowiedz Link Zgłoś
aysy.1 kandydaci na ministra od głupich kroków 15.09.11, 15:33 Gość portalu: Sz. napisał(a): > Widocznie są tak dobre..... > Swoją drogą-większość kandydatów jest dobrze znana szerszej publiczności,szkoda > ,że ich dokonania dla regionu owiane są mgiełką tajemnicy...Komołowski,Obrycki, > Zaremba-ile lat oni siedzą w polityce? > I dlaczego kandydat PSL wygląda jak poszukiwany za pospolite przestępstwa złodz > iejaszek? doda, jenifer lopez też są znane publiczności. o czym ty tu piszesz? za wyjątkiem pslu znam każdego z kandydatów osobiście z poglądów , z pracy, z kompetencji, z kreatywności. wachlarz olbrzymi : od biurwokraty poprzez marksistę i narcyza, pasozyta do lenia patentowanego. ludzie bez osiągnięć. to straszne. to monty python! podsumowując to chyba krzykacz zaremba jest jedynym tu wyborem aczkolwiek jako mniejsze zło czy trochę lepsze dobro, jak kto woli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sz. Re: kandydaci na ministra od głupich kroków IP: *.pppoepub.vspace.pl 15.09.11, 15:55 Masz rację tylko,że Doda czy Lopezówa są znane (i opłacane...) za kręcenie tyłkiem,pokazywanie biustu itp.posłowie czy senatorzy powinni być rozliczani z innych dokonań.Twoja analiza tych kreatur wyczerpuje temat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prosty człowiek Re: kandydaci na ministra od głupich kroków IP: *.szczecin.mm.pl 15.09.11, 16:12 Po ca komuś z nich załatwić synekurę dobrze płatną na cztery lata w akcie wyborczym, lepiej nie glosować! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dąbczak Re: kandydaci na ministra od głupich kroków IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.09.11, 16:25 Olaboga, ale zestaw.. Nigdy na czerwonych nie zagłosowałem, ale chyba po raz pierwszy na kogoś popieranego przez SLD zagłosuję, bo poza Flejterskim, który chociaż w głowie ma coś poukładane, reszta nie skalała się ani pracą ani mądrością - zawodowe polityki same - choć z tego co widać , to w Stargardzie mają jeszcze gorzej - tam to dopiero wysyp osobliwości Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kumaty Pozycja 69 IP: *.dynamic.chello.pl 15.09.11, 22:21 A ja proponuję na wszystkie głosowania "pozycje69" - łatwo tą akcję znaleźć w necie i na FB. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konkretny Parytety to wymysł dyskryminujący kobiety IP: *.dynamic.chello.pl 16.09.11, 19:48 i objaw umysłowego ograniczenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mimi cudowna polszczyzna IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 17.09.11, 02:16 Startując do Senatu, obiecuje zadbać o uczniów niemal przebija "bedac mloda lekarka przyszedl raz do mnie pacjent" GAZETO !!!! skad sie bierze takich nieukow? indianiec, czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: longina Re: Kandydaci do Senatu w okręgu wyborczym nr 97 IP: *.dynamic.chello.pl 18.09.11, 21:18 Tylko LOngin Komołowski! Jak chłop chce niech ma! Szkoda przecież by było:):):):) Odpowiedz Link Zgłoś