mieszkanieczdrojow
29.11.11, 08:16
Se mogą protestować ile chcą i jak długo chcą- teren jest prywatny i nic nikomu do tego.A jak nie oddzielą się ścianą o meneli i złodzieji to nikt nie kupi tam chaty- a to ładnych parę baniek.Pewnie jeszcze wam blaszaki porozwalają jak będziecie mocno podskakiwać