Dodaj do ulubionych

dobranoc...

01.08.02, 21:18
bo na dziś muszę kończyć...
do jutra! :)))
Obserwuj wątek
    • Gość: Muminek Re: dobranoc... IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 01.08.02, 21:19
      Dobranoc i do pojutrza bo jutro mnie nie będzie :))))
      • wook Re: dobranoc... 01.08.02, 21:21
        dobranoc!, wszystkie pchły na noc :)))
        • Gość: Muminek Re: dobranoc... IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 01.08.02, 21:30
          Chyba nie poszła na grzędę? ;)))
          • gosia-s Re: dobranoc... 02.08.02, 08:48
            Pewnie, że nie, pchły skaczą wysoko, pewnie lubią kurzą arystokrację.
            • wook Re: dobranoc... 02.08.02, 18:58
              i jak się spało???
              • Gość: gosia-s Re: dobranoc... IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 02.08.02, 20:08
                A wyglądam - czy raczej piszę jak - niewyspana? :)))
                • Gość: Muminek Re: dobranoc... IP: *.polpak-karton.pl 03.08.02, 09:44
                  Zauważyłem to po podwójnych postach, w poprzednim temacie :)))))))
                  • gosia-s Re: dobranoc... 03.08.02, 10:02
                    To się chyba portal nie wyspał, tak chodził, że zniecierpliwiona kliknęłam
                    drugi raz. :)))
                    • Gość: Muminek Re: dobranoc... IP: *.polpak-karton.pl 03.08.02, 11:34
                      Juz się nie tłumacz napewno było odnowienie kolekcji bo poprzednia sie
                      zakurzyła.. hahaha
                      • gosia-s Re: dobranoc... 03.08.02, 15:40
                        Racja, poprzednią wyrzuciłam przy przeprowadzce... :)))
                        • Gość: Muminek Re: dobranoc... IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 03.08.02, 18:03
                          Racja, taka kolekcja to problem przy przenoszeniu... sporo miejsca
                          zabiera :)))))
                          • gosia-s Re: dobranoc... 05.08.02, 08:37
                            Fakt, no i eksponaty straciłyby swój pierwotny kształt.

PS. Było ich 11, a wczoraj dołożyłam jeszcze 1 do pary. :)))
                            • Gość: Muminek Re: dobranoc... IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 05.08.02, 11:28
                              Dokładasz?! A ja myslałem że wymieniasz cyklicznie całą kolekcję na nową i
                              ładniejszą :)))))
                              • gosia-s Re: dobranoc... 05.08.02, 12:59
                                Dokładam systamatycznie póki mieści się na półce, później zobaczę... :)))
                                • Gość: Muminek Re: dobranoc... IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 05.08.02, 18:37
                                  To u Ciebie spożycie pifka zależy od długości półki? ;)))))
                                  • wook Re: dobranoc... 05.08.02, 18:53
                                    a półki chyba długie, oj długie :)))
                                    • gosia-s Re: dobranoc... 06.08.02, 09:47
                                      Od długości półki zależy tylko różnorodność degustacji - ile różnych puszek się
                                      zmieści. Bez powtarzania, bo resztę wywalam. :)))
                                      • wook Re: dobranoc... 06.08.02, 10:03
                                        to zdradź ile już było wszystkich różnych puszek?
                                        • gosia-s Re: dobranoc... 06.08.02, 10:26
                                          Już wcześniej się przyznałam do 12, a wczoraj dołożyłam 13-tą. :)))
                                          • wook Re: dobranoc... 06.08.02, 10:33
                                            hahaha, zastanawiam się jak Cię sklasyfikować: degustator czy smakosz?
                                            • gosia-s Re: dobranoc... 06.08.02, 11:11
                                              Czasami jestem i jednym, i drugim.
                                              • wook Re: dobranoc... 06.08.02, 17:45
                                                hmm... czyli zależy od okoliczności?
                                                • gosia-s Re: dobranoc... 07.08.02, 08:47
                                                  Raczej od mojego nastroju. ;)))
                                                  • wook Re: dobranoc... 08.08.02, 08:47
                                                    ooo!!! chciałbym trafić na nastrój degustatora, może bym poznał nowe gatunki:)))
                                                  • gosia-s Re: dobranoc... 08.08.02, 11:18
                                                    Teraz przerzucam się na pifko butelkowe, mam wolną półkę, będzie nowa kolekcja.
                                                  • wook Re: dobranoc... 08.08.02, 11:55
                                                    no to zajmie Ci trochę czasu to degustowanie:)))
                                                  • gosia-s Re: dobranoc... 08.08.02, 12:49
                                                    To będzie kolekcja wymienna, bo butelki są zwrotne. :)))
                                                  • wook Re: dobranoc... 08.08.02, 14:53
                                                    ale są też niezwrotne, te musisz kolekcjonować!
                                                  • gosia-s Re: dobranoc... 08.08.02, 14:56
                                                    Półlitrówki są zwrotne. :)))
                                                  • wook Re: dobranoc... 08.08.02, 15:03
                                                    ale te zagramaniczne piwne wynalazki nie są zwrotne, a degustator wszystkie
                                                    musi próbować:)
                                                  • gosia-s Re: dobranoc... 08.08.02, 15:08
                                                    No tak, ale tych zagranicznych, na które miałabym ochotę jest niewiele. Na
                                                    początek poluję na Guinessa.
                                                  • Gość: Muminek Re: dobranoc... IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.08.02, 20:10
                                                    Tylko nie poluj po pijanemu bo to jest karalne :))))00
                                                  • wook Re: dobranoc... 09.08.02, 07:05
                                                    a w dodatku można upolować nie to co się chce :)
                                                  • Gość: Muminek Re: dobranoc... IP: *.polpak-karton.pl 09.08.02, 07:36
                                                    No właśnie, ostatnio jeden myśliwy upolował dwóch policjantów i skończyło się
                                                    to dla niego niedobrze
                                                  • gosia-s Re: dobranoc... 09.08.02, 08:40
                                                    Nie będę polować na browar ze strzelbą, o to się nie martwcie. :)))
                                                  • wook Re: dobranoc... 09.08.02, 08:56
                                                    my Cię tylko przestrzegamy, nie chcemy Cię stracić:)
                                                  • gosia-s Re: dobranoc... 09.08.02, 09:01
                                                    O to sięnie martwie, dopóki forum istnieje, ja nigdzie się nie wybieram. :)))
                                                  • wook Re: dobranoc... 09.08.02, 11:45
                                                    jak to dobrze mieć świadomość, że ktoś tak jest mocno przywiązany do forum :)))
                                                  • gosia-s Re: dobranoc... 09.08.02, 12:11
                                                    No, chyba nie tylko ja. Mam nadzieję... :)))
                                                  • wook Re: dobranoc... 09.08.02, 12:35
                                                    haha nie tylko Ty, takich przylepów jest więcej :))
                                                  • gosia-s Re: dobranoc... 09.08.02, 12:46
                                                    Takich co??? :)))
                                                  • wook Re: dobranoc... 09.08.02, 12:48
                                                    przylepów!!! przywiązanych do forum :)))
                                                  • gosia-s Re: dobranoc... 09.08.02, 12:54
                                                    No jasne, sam teżjesteś przylepiony do forum GW...
                                                  • wook Re: dobranoc... 09.08.02, 13:04
                                                    i w dodatku do Świnoujścia, jak ja lubię morze:)))
                                                  • gosia-s Re: dobranoc... 09.08.02, 13:09
                                                    A ja bym chciała zobaczyć Przemyśl...
                                                  • wook Re: dobranoc... 09.08.02, 13:16
                                                    no problem, jak już otrzymasz upragniony urlop, wrota Przemyśla są dla Ciebie
                                                    otwarte:)
                                                  • gosia-s Re: dobranoc... 09.08.02, 13:24
                                                    Robisz za przewodnika, rozumiem?
                                                  • wook Re: dobranoc... 09.08.02, 13:51
                                                    i za gospodarza :)))
                                                  • gosia-s Re: dobranoc... 09.08.02, 14:05
                                                    No to na pewno będę się dobrze bawić!
                                                  • Gość: wook Re: dobranoc... IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 09.08.02, 14:17
                                                    już "gospodarz" się o to postara:)))
                                                  • gosia-s Re: dobranoc... 09.08.02, 14:40
                                                    Rozumiem, że zapraszasz całe forumowe towarzystwo do Przemyśla. Może osobny
                                                    wątek? :)))
                                                  • wook Re: dobranoc... 09.08.02, 17:20
                                                    Przed przyjazdem musicie zdac egzamin z topografii miasta, bo gdzie ja Was
                                                    potem będę szukał, jednego podróżnika upilnuję ale całą grupę:)))
                                                  • Gość: millenik... Re: dobranoc... IP: *.gimsat.pl 11.08.02, 23:24
                                                    ..spokojnie...
                                                  • gosia-s Re: dobranoc... 12.08.02, 08:43
                                                    Myślę, że łatwiej byłoby nabyć plan miasta...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka