skuter70
21.06.02, 07:48
narodzila sie nowa swiecka tradycja - stoczniowcy co rano ida na miasto
na razie ludzie jeszcze im wspolczuja ale za kilka dni beda mieli serdecznie
dosyc
kierowcy cuda wyprawiaja, wzdluz jana z kolna na wstecznym albo po chodniku...
ale za to w pozostalej czesci miasta mozna wciskac gaz do dechy i tak cala
drogowka obstawia pochod
nie wiem ile jest ludzi ale na szerokosci jednej nitki jana z kolna jest ich
230 metrow