Dodaj do ulubionych

Police 19.05

13.05.05, 09:56
cześć kobitki
Czy któraś z Was wybiera się do Polic 19.05. Ja mam planowane CC i wpadam już
w panikę.
Pozdrawiam wszystkie "cięzarówki"
Asia
Obserwuj wątek
    • jusienka Re: Police 19.05 13.05.05, 16:22
      Ja sie nie wybieram, ale 10 miesiecy temu mialam tam cesarke (ze wzgledu na
      ulozenie Mai).
      Naprawde nie ma czego sie bac, nie denerwuj sie! To nic strasznego i nawet nie
      zauwazysz kiedy, a bedziesz miala juz malenstwo.
      Duzo usmiechow :O)
      • asia303 Re: Police 19.05 14.05.05, 14:33
        dzięki za wsparcie. Pozdrawiam
        Asia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka