asia303 13.05.05, 09:56 cześć kobitki Czy któraś z Was wybiera się do Polic 19.05. Ja mam planowane CC i wpadam już w panikę. Pozdrawiam wszystkie "cięzarówki" Asia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jusienka Re: Police 19.05 13.05.05, 16:22 Ja sie nie wybieram, ale 10 miesiecy temu mialam tam cesarke (ze wzgledu na ulozenie Mai). Naprawde nie ma czego sie bac, nie denerwuj sie! To nic strasznego i nawet nie zauwazysz kiedy, a bedziesz miala juz malenstwo. Duzo usmiechow :O) Odpowiedz Link Zgłoś