Gość: Aśka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.05, 20:12 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: marian paździoch Re: SLD ponad 11% IP: *.internet.v.pl 25.09.05, 20:18 to znaczyłoby, że pozostaje stara 'gwardia'. natomiast nowi poodpadali. mp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: józef stalin Re: SLD ponad 11% IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.05, 20:39 lenin wiecznie żywy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wizytka Re: SLD ponad 11% IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.05, 20:49 Ja chyba w żoninym wróżeniu z fusów jeszcze troszkę więcej im dałam. Niestety, wcale mnie to nie dziwi, a jak wiecie dziwić się lubię Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 Re: SLD ponad 11% IP: *.comnet.krakow.pl 25.09.05, 20:50 dobrze, że nie więcej. Przez te cztery lata musi spokornieć i stać się prawdziwą socjaldemokracją. Jest czas na pozbycie się z kierownictwa,towarzyszy z PZPR. Odpowiedz Link Zgłoś
dyrgosia Re: SLD ponad 11% 26.09.05, 10:28 dobrze, że nie więcej. Przez te cztery lata musi spokornieć i stać się > prawdziwą socjaldemokracją. Oczyścić się z karierowiczów,cwaniaków,itp i wypracować metody ochrony przed takimi, nie ilość tylko jakość...Mam nadzieję,że nauka nie pójdzie w las.... Odpowiedz Link Zgłoś
dyrgosia Re: SLD ponad 11% 27.09.05, 08:23 Klub radnych SLD oczyszczony : odszedł Arłukowicz, Ostrowski do samoobrony, Nowicki, Kochańska ( nazwiska z pierwszych miejsc na listach), takich błędów nie nalezy powielać... Odpowiedz Link Zgłoś
anna_maria Re: SLD ponad 11% 27.09.05, 08:35 odszedł Arłukowicz, Ostrowski do samoobrony, > Nowicki, Kochańska ( nazwiska z pierwszych miejsc na listach), a kto ich wsadził na te pierwsze miejsca ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziuwa Re: SLD ponad 11% IP: *.iscnet.pl 25.09.05, 21:01 Zazdroszcze LSD jednego - ich elektorat idzie w całości do wyborów - czyli ci co nie byli wybrali LSD i niech nie mówią że ich wybory nie obchodzą bo wybrali . Najgorsze w tych wyborach jest to że ponad 60% wyborców niechce zmian,nigdy nie dogonimy Europy z taką postawą ciesze się że mój syn z żoną wyjeżdżają na stałe do Świniakowa tam będą mogli żyć normalnie , a tu wieczna wojna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szczecinianin Re: SLD ponad 11% IP: *.internet.v.pl 25.09.05, 23:17 Akurat moim zdaniem najwiecej osob z tych co glosowalo poprzednio, a TERAZ NIE POSZLO DO WYBOROW to ci co w 2001 r GLOSOWALI NA SLD z 47 procent poprzednio spadlismy na 40% teraz I czesc tego elektoratu (zwlaszcza po wyeliminowaniu Cimoszewicza w taki sposob m.in przez zagrania czesci PO) nawet m imo okreslenia jako "żelazna" nie poszla w ogole glosowac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beza Re: SLD ponad 11% IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.05, 10:23 To raczej smutna wiadomość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sylwia Re: SLD ponad 11% IP: *.chello.pl 27.09.05, 08:32 Paranoja komuchy nadal w sejmie a najgorzej że mlode komuchy sa beznadziejnie pewni siebie, do roboty a nie do sejmu. Odpowiedz Link Zgłoś
anna_maria Re: SLD ponad 11% 27.09.05, 08:34 Droga Sylwio nikt nie jest tak pewny siebie jak popisy, ogladałam wczoraj tvgryf, czarno widzę te 4 lata z takimi posłami. Odpowiedz Link Zgłoś