Gość: Kris IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 00:34 Czyli polskie piekiełko żyje :-). Skandal, to za małe słowo... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: marian paździoch Re: to Jurczyk nie dopilnował, on winien IP: 87.207.49.* 16.01.06, 07:43 dziwne, że gw nie obarczyła odpowiedzialnościa prezydenta miasta. no ale jacynka coś wymyśli, aby sprawiedliwości stało się zadość. mp Odpowiedz Link Zgłoś
xxtoja Re: to Jurczyk nie dopilnował, on winien 16.01.06, 07:54 po raz pierwszy w tym miescie hokej jest znokautowany. ja pamietam nawet te czasy, gdzie była możliwość jazdy figurowej na łyżwach i właśnie hokej" nie pozwolił tej dyscyplinie się rozwinąć. Teraz tym bardziej nie będzie szansy aby jazda figurowa się ożywiła, bo widzę, że nikt nie pomyslał nawet o takiej dyscyplinie, bo nawet nie pomyślano o tym, aby hokej zaistniał. To po co lodogryf? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Fornalski Re: Międzynarodowa kompromitacja na Lodogryfie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 09:41 Umknął jeden istotny fakt. Mecz miał być na 9:00, a linii nie można malować przed 22, bo są ślizgawki. Malowanie linii ręcznie to 4 godziny pracy, tyle było potrzebne w czwartek. Zatem zawodnicy musieliby malować do 2 w nocy, aby potem wstać np. o 6 czy 7. To jednak nic. Przecież samo wymalowanie linii to pół sprawy, trzeba je zalać wodą, inaczej po 15 minutach gry wszyscy będą w farbie, której nie będzie na lodzie. Taka operacja nie była by do wykonania, bo obsługa lodowiska zjawia się dopieo o 8:00. Nawet najszczerszych chęci nie bylibyśmy w stanie wykonać tej operacji na rano. Dodatkowo linie to połowa sprawy, problemów technicznych było więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: Międzynarodowa kompromitacja na Lodogryfie 16.01.06, 16:41 jakoś promasters za co się weźmie to zepsuje...nie dość,że biorąc od miasta za grosze lodogryf i korty obiecywano złote góry(obietnic nie dotrzymano)to jeszcze pozwalają sobie na głupawe,ambicjonalne gierki.terminu oddania lodogryfu do exploatacji też nie dotrzymali,tłumacząc,że bandy nie dojechały.fundacja milczała jak głaz, nie udzielała informacji.nowe budynki i trybuny, które miały stanąć na wiosnę już odpłynęły w siną dal.skandal i niesmak... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic prestiz IP: 87.207.53.* 16.01.06, 10:18 okazuje sie ze rozgrywki te na poziomie lokalnym sa prestizowe. w tej fazie rozgrywek w niemczech sa wyspecjalizowane kluby maja lodowiska na poziomie naszych najlepszych. najlepszym przykladem powagi rozgrywek u naszych zachodnich sasiadow jest to ze tam zawodnicy otrzymuja stypendia za gre w tej lidze w wysokosci 1tys. euro. oczywiscie tez bym nie zwalal calej winy na dyrektorow lodogryfu poniewaz wczesniej nie okreslono pewnych zasad o ktorych sam wlasciciel klubu mowi. moze dobrym pomyslem okazaloby sie zrobienie lini na stale tak jek jest to na innych lodowiskach, pytanie tylko czy sie oplaca jak tafla w szczecinie ma troche za mala powierzchnie, bandy nierowne i nie ma pleksy i siatek lapiacych. tablica wynikow? marzenie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: prestiz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.06, 10:26 Linie na stałe? przecież pod koniec tygodnia rury wychodziły z pod lodu. To gdzie linie jeszcze miałyby się zmieścić? Pozatym jak już wczesniej powiedziano- bandy niby kupili "profi" ale ich złożenie i bezpieczeństwo jest dalekie od idealnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Fornalski Re: prestiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 10:36 Wszystko fajnie. Nasz klub jest zrzeszeniem, które utrzymuje się ze składek własnych. Te składki natomiast są marnotrawione. Przykład: Lodogryf zakupił bandy do których nie kupił pleks pod które wkłada się reklamy. Powód? Oszczędność. Tylko, że każde lodowisko dorabia na takich reklamach. Efekt? Banda, która stwarza zagrożenie dla grających (wystaje górny rant na 0,5cm). Pleksy będą na koniec stycznia, bo Lodogryf się zorientował co zrobił. Na potrzeby meczu kupiliśmy taśmę zbrojoną i obkleiliśmy 175m rantu. Sam to robiłem do 2 w nocy w czwartek. W sobotę taśma została zerwana przez obsługę, bo im się nie podoba. Koszt takiej taśmy to ponad 100zł. Linie były przez nas malowane już 3 krotnie. Każde takie malowanie to około 400zł. Jeżeli doliczymy do tego koszt sprzętu (około 2000zł jednorazowo i kilkaset złotych rocznie), to wychodzi bardzo drogi sport. Za nasze mecze nie chcemy nic. Wystarczy nam przyjemność grania. Jesteśmy za nią nawet gotowi płacić wszystkie oszczędności, ale taka sytuacja przekracza nasze możliwości. Jeżeli nie możemy czegoś przeskoczyć, to jesteśmy bezsilni. Chcieliśmy zrobić stałe linie, ale zanim to nastąpiło, lodogryf wylał wodę i zrobił lód. A stałe linie robi się na podłożu. Piszesz o stypendiach. My wydajemy z własnej kieszeni. Kiedyś lodowiska były po 200zł, teraz powiedziano nam, że za tą cenę możemy mieć 2 treningi tygodniowo, pozostałe za ponad 500zł. W efekcie musieliśmy zlikwidować treningi prowadzone przez nas społecznie dla juniorów. Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: Międzynarodowa kompromitacja na Lodogryfie 16.01.06, 10:24 Z całej sprawy wynika jedno - nie dograno podstawowych warunków brzegowych ! Zabrakło wczesniejszego, pisemnego, obustronnego (hokeiści-lodogryf) uzgodnienia kto co i kiedy ma wykonać...niby proste. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Fornalski nie tak prosto z umową IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 10:39 Nie tak prosto z umową. Lodogryf traktuje nas podmiotowo, nie podpisuje żadnych zobowiązań, każąc nam się cieszyć z samego faktu, że pozwalają nam grać. Dlatego prawdopodobnie następne mecze rozegramy w przygranicznych miastach. Koszt wyższy, ale jest wszystko. A na ostatni mecz wydaliśmy kilkaset złotych i nic z tego nie wyszło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: nie tak prosto z umową IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.06, 10:48 Gdzie wyższy? Za ostatni mecz ligowy zapłaciliśmy równo 97 EUR. A tutaj? Trzeba zapłącić za farby, inne rzeczy by móc przygotować lód do gry, obsługa sędziowska 300zł, medzyczna 250zł, no i sam lód bo za to też musimy płącić kolejne 600zł. Czyli koszt takiego meczu to około 1600zł -> ponad 400 EUR. Koszty meczu pokrywają obie drużyny czyli powiedzmy 200EUR na klub to lepiej zapłacić już te 97 i mieć ekstra pieniądze na dodatkowe treningi, a ile mnie problemów organizacyjnych i nie trzeba się w pas kłaniać Lodogryfowi i być wdzięcznym za łaskawe udostępnienie tafli. Odpowiedz Link Zgłoś
the.bill1 nic innego rodzina Gazety Wyborczej nie ma do robo 16.01.06, 10:31 roboty? Tylko wyciagać inicjatywy "proeuropejscie"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic prestiz IP: 87.207.53.* 16.01.06, 10:59 proponuje zalozyc stowarzyszenie sportowe zarejestrowac w sadzie i urzedzie miasta. (skoro zespol jest zarejestrowany w pzhl to pewnie spelniono te wymogi) zlozyc wniosek o nieodplatny wynajem lodogryfu dla zespolu hokeja na lodzie, tym bardziej, ze w zaspole sa juniorzy. proponuje jednoczesnie wziac udzial w konkursie organizowanym przez urzad miejski dot. rywalizacji sportowej dzieci i mlodziezy nie bioracej udzialu w rywalizacji ukfis. zawsze jakies dotacje beda. jak na ironie losu najwiecej informacji dot. w/w zagadnienia moga uzyskac ponstwo nawet na lodowisku u Sławomira Strąkowskiego, dyrektora technicznego fundacji Promasters Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Fornalski Re: prestiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 11:13 Nie znam szczegółów, ale wiem, że nie jest to możliwe. Klub starał się o coś takiego w mieście, ale miasto pozbyło się obiektu. Obiekt został przekazany Promastersowi, który tak naprawdę nie ma nad nim kontroli, tylko jakiś inny inwestor. Pewnie jest to jakieś obejście umowy z miastem, ale nie ma to jak "biznes po szczecińsku". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: prestiz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.06, 11:20 Niby kto miałby nieodpłatnie wynajmować lodogryf? Nie miasto, bo ono nie zarządza obiektem i nie Masters, które chce robić kasę. A co do dzieci... trzebaby było wystawić zespół np z rocznika 90-91 do takiej rywalizacji. A 20 piętnastolatku grających w hokej w Szczecinie, to ciezko znaleść, tym bardziej że zostały zabrane nam godziny przeznaczone do trenowania młodzieży. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eureka Międzynarodowa kompromitacja na Lodogryfie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.06, 11:04 nic dodac nic ujac SM Bryza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SzymonSzymek(SKH) Jest rok 2034 IP: *.internet.v.pl 16.01.06, 11:18 Jest rok 2034 dwa lata po wojnie atomowej.Ziemia pokryla sie wieczna zmarzlina.Najpopularniejsza rozrywka jest hokej.Jedynym miejscem i miedzynarodowa atrakcja turystyczna gdzie mlodzi moga zobaczyc prawdziwa ziemie(bez lodu) jest szczecinski lodogryf....:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: q Re: Jest rok 2034 IP: *.serwerek.com / *.astro.net.pl 16.01.06, 11:24 brutalne.. ale biorac pod uwage nasze "wspaniale" realia i mozliwosci, to calkiem prawdopodobne :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Międzynarodowa kompromitacja na Lodogryfie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 11:44 Jest jak zawsze, tam gdzie ludzie coś robią za własne pieniądze nie prosząc "władzy" o wsparcie znajdą się tacy którym to przeszkadza. Wogóle to dziwię się miastu że oddało Lodogryf, wszędzie w polsce lodowiska przynoszą zyski. Pewnie miastu kasa jest niepotrzebna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas no nie chce mi sie wierzyć! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.06, 12:09 musi byc drugie dno! Przeciez to niemozliwe... sa zapaleńcy hokeisci, mało tego angazuja sie fizycznie i finansowo! Jest lodowisko, które moze zarobic pare groszy na reklamach, na promocji wreszcie na jakis biletach... A jakos nie dogrywa sie to... Moze Lodogryf jednak wiecej zarabia na ślizgawce? Albo jakieś ambicjonalne rozgrywki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SzymonSzymek(SKH) Ale mozemy sobie przynajmniej pospiewac wspolnie.. IP: *.internet.v.pl 16.01.06, 12:32 Zlapmy sie wspolnie za rece: zawodnicy z SKH,Jurczyk,zarzad lodogryfu,prezesi promasters,babcie i dziadkowie,gracze NHL,szpak z bocianem,zona kaczynskiego i zaspiewajmy : Hello out there, were on the air it's hockey night tonight! tension grows, as the whistle blows, and the puck goes down the ice. The goalie jumps, and the players bump, and the fans all go insane. Someone roars: "Bobby Scores!" At the good old hockey game! (chorus) Oh! The good old hockey game! it's the best game you can name! And the best game you can name, is the good old hockey game! Second Period. players dash, with skates a-flash, the home team trails behind. But they grab the puck, and go bursting up, and they're down across the line. They storm the crease, like bumblebees, they travel like a burning flame. see them slide the puck inside, it's a one one hockey game! (chorus) Third Period. Last game in the play-offs too. Oh take me where, the hockey players, face off down the rink, And the Stanley Cup, is all filled up, for the champs who win the drink! Now the final flick, of a hockey stick, and a one gigantic scream: "THE PUCK IS IN! THE HOME TEAM WINS!" At the good old hockey game (chorus- repeat 3 times) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic2 Re: Ale mozemy sobie przynajmniej pospiewac wspol IP: 217.153.6.* 16.01.06, 12:55 Po takiej aferze ktoś z Promasters albo z Lodogryfa powinien podać się do dymisji. Dla kogo w końcu jest Lodogryf? Dla pracujących tam przyspawanych działaczy? Nie dziwię się, że grający w hokeja mają dosyć błagania o dostęp. Po takich poniżeniach mają tylko straty finansowe i upokorzenie. Tylko pytanie podstawowe brzmi: kto komu ma uslugiwać w takiej instytucji jak Lodogryf. Pewnie na Lodogryfie jest jak w biurze na stadionie Pogoni (też miejska (nasza) własność). Byłem tamże kiedyś aby dowiedzieć się o karnety i to co widziałem cofnęlo mnie w lata późnego Gierka: wielka laba kilkunastoosobowej zbiurokratyzowanej załogi "zarządzającej" stadionem miejskim. Wszyscy pili kawe z budżetu miasta a potraktowano mnie jakbym zapytaniem o karnety przeszkadzał w... pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: Ale mozemy sobie przynajmniej pospiewac wspol IP: 82.112.135.* 16.01.06, 21:49 od pewnego czasu lodogryf nie jest WASZA miejska wlasnoscia tylko jest wydzierzawiony fundacji. a poniewaz nie jest to fundacja charytatywna wiec ma zamiar na lodogryfie zarobic. proste? w zeszlym roku mialem przyjemnosc obserwowac w jak "profesjonalny" sposob zawodnicy skh wzieli sie za malowanie linii przed ktoryms meczem (chyba tez z niemcami ew. z gorzowem o 23 z minutami zjawil sie jeden (cyfrowo: 1) zawodnik gotowy do malowania zostaly uzyte stare farby (a raczej resztki farb) bo nikomu z orlow (tzn. gryfow) nie przyszlo do glowy zainteresowac sie predzej czy wszystko co potrzebne jest przygotowane a niestety kolo polnocy ciezko gdzies kupic nawet zwykly pigment nie mowiac o specjalnej farbie;) mimo maksymalnego rozrzedzenia, farby zabraklo i dokonczyc malowanie trzeba bylo zwykla farba olejna ktora na szczescie udalo sie znalezc w magazynie lodogryfu... tak wiec przy takim podejsciu nic dziwnego ze nic sie nie udaje jezeli nie chcialo sie nikomu siedziec w nocy i czekac az farby zaschna i polac linie woda to moze trzeba bylo zjawic sie o 6 rano i wtedy polac a i ewentualna porazke mozna by bylo wtedy zrzucic na karb zmeczenia, niewyspania itp... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kosa Re: Ale mozemy sobie przynajmniej pospiewac wspol IP: *.bazapartner.pl 16.01.06, 22:31 Yyy... Wtedy nie było mrozu a maszyny nie pracowały, więc absurdem było by polewać linie wodą.Mieli to zrobić pracownicy lodogryfu rano.Przy pierwszym malowaniu zalaliśmy linie ale dano zbyt małą warstwę wody i ślizgawki zrobiły swoje.Na wodzie chyba też chce się zaoszczędzić, bo czasami warstwa lodu jest tak cienka ,że rurki z glikolem wystają z lodu, a przebić je i sparaliżować pracę lodowiska może potencjalnie każdy użytkownik ślizgawek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SzymonSzymek(SKH) Re: Ale mozemy sobie przynajmniej pospiewac wspol IP: *.internet.v.pl 16.01.06, 22:34 Koles co Ty za bzdury wygadujesz o tym malowaniu?To nasz zawodnik sie spisal jesli sam wymalowal lodowisko:)))Teraz ma jednoosobowa firme i maluje linie w NHL( na IO w Turynie tez ma malowac,a jak sie sprawdzi to namaluje nowe freski w kaplicy sykstynskiej) A co do ewentualnej przegranej to wygralismy 7:1.Pozdrawiam!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: Ale mozemy sobie przynajmniej pospiewac wspol IP: 82.112.128.* 17.01.06, 20:40 nie cale lodowisko tylko trzy linie bo na kola to nawet tej olejnej by nie starczylo zreszta nawet tych trzech sam nie namalowal bo pomogl mu w tej arcytrudnej sztuce dozorca obiektu zanim zacznie malowac linie w nhl musi duuuuzo cwiczyc bo z tymi umiejetnosciami i takim zapalem to nie wrozylbym mu tam przyszlosci... nowe freski w kaplicy sykstynskiej?? ciekawy pomysl choc ja jak i pewnie wiekszosc ludzi woli ogladac w kaplicy te ktore sa niz jakies malarskie popisy pseudoartysty(-ow)* z skh a zwyciestwa oczywiscie gratuluje i zycze kolejnych zwyciestw (byle w meczach hokejowych a nie w przetargach na malowanie czegokolwiek) *to (-ow) na wypadek gdyby jednak jednoosobowa firma nie wypalila i poprosil kolegow o pomoc pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: Międzynarodowa kompromitacja na Lodogryfie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.06, 13:27 Owszem skandal to za małe słowo... trafne było by stwierdzenie: Lodogryf ze Szczecina przejął taktykę zarządczą Gaspromu z Rosji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: Międzynarodowa kompromitacja na Lodogryfie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.06, 13:46 może czas najwyższy powołać fundację wspierajacą rozwój hokeja, której można by było przekazać chciażby 1% podatku?! (na fundację Promasters nie oddam ani złamanego grosza!) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szczecinianka Re: Międzynarodowa kompromitacja na Lodogryfie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 14:05 KOMPROMITACJA..no ale cóz CIEMNOGRÓD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obecny Hahaha no to GW puka juz w dno od srodka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 14:57 Znowu histeria. Znowu antypolska histeria... "Miedzynarodowy skandal"... no tak szczecinskie bojowki lewackie porwaly Prezydenta USA George'a W. Busha, podczas skladania kwiatow pod Pomnikiem Czynu Polakow... jacy Polacy taki czyn... Dobrze ze z Izraela dobre informacje plyna. Ariel S. otworzyl oczy, moze nawet nimi mrugnie? Ech... jaki to wstyd byc Polakiem... zwlaszcza gdy czyta sie wydawnictwa Rodziny Gazety WYborczej i czyta eseje Ojca Redaktora i jego przydupasow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SzymonSzymek(SKH) Re: Hahaha no to GW puka juz w dno od srodka IP: *.internet.v.pl 16.01.06, 15:56 Odstaw koles te prochy!Chociaz nie wiem czy w twoim stanie to cokolwiek pomoze.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obecny Widac za duzo przyjmujesz krazkow na czaszke... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 16:02 ... i wybilo Ci w ten sposob z glowy dobre wychowanie, o ile w ogole je wczesniej otrzymales. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SzymonSzymek(SKH) Re: Widac za duzo przyjmujesz krazkow na czaszke. IP: *.internet.v.pl 16.01.06, 20:32 Nie wiem kto tu przyjal za duzo na czaszke...Zeby zniżyć sie do poziomu twojej wypowiedzi,ktora nie ma zadnego sensu i zwiazku z artykulem musialby spasc mi na glowe szesnastotonowy ciezar.I zaprawde powiadam Ci synuuuu,odstaw te prochy albowiem koniec Twoj bliski bedzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obecny Re: Widac za duzo przyjmujesz krazkow na czaszke. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 23:02 Po prostu Szymku, na swiat mozna patrzec nie tylko z perspektywy lodowiska... Teraz jestem juz prawie pewien, ze stoisz na bramce. W kazdym badz razie zycze sukcesow. Natomiast jako rodowity szczecinianin poczekam az w Szczecinie powstanie polska druzyna, wystepujaca w polskiej lidze. Wtedy moze bede sie emocjonowal jej wystepami. Wy dla mnie nie jestescie szczecinscy. W kazdym badz razie, niepokojace jest to jak czesto wypisujesz o prochach... a fe, to niegodne sportowca, zwlaszcza amatora. Jeszcze raz zycze sukcesow sportowych - co mi tam, czemu nie mam Ci dobrze zyczyc? No i oczywiscie coby krazki jak najrzadziej trafialy Cie w czule miejsca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOSAtm Re: Widac za duzo przyjmujesz krazkow na czaszke. IP: *.bazapartner.pl 16.01.06, 23:08 Obecny - chyba jakoś wytrzymamy bez twojego wsparcia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SzymonSzymek(SKH) Re: Widac za duzo przyjmujesz krazkow na czaszke. IP: *.internet.v.pl 16.01.06, 23:21 Bez obaw!Czule mam tylko serce,a tam krazkiem raczej nie wylapie.Sorry,czesci niesforne tez mam czule ale tez sa dobrze chronione. A co do prochow... Niby jaka jestesmy druzyna jak nie polska?I co znaczy nie szczecinska?Po zrobieniu badan antropologicznych doszedles do wniosku ,ze nie jestesmy czystymi Polakami?Biore prochy bo glowa mnie boli od czytania takich tekstow... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żabka Wyborcza pukała w moralne dno zawsze i to.. IP: *.bazapartner.pl 16.01.06, 23:38 i to od spodu, aże dno było zamulone, to nie wiedzą do dzisiaj co to moralność Rodzinie Gazety Wyborczej wydaje się, że moralne jest to, co pisze ich Ojciec Redaktor i jego poplecznicy z bożej łaski. no, ale cóż niektórzy potrzebuja więcej wcieleń aby zmądrzeć. Widocznie ci początkujący w rozwoju moralnym ląduja hurtowo w Rodzinie Gazety Wyborczej.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obecny Dlaczego GW zainteresowala sie SKH ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.06, 12:23 A wiecie dlaczego GW zainteresowala sie SKH ? Z milosci do hokeja? Z zyczliwosci dla aktywnych sportowo ? Smiem watpic... Sadze, ze tylko dlatego, ze klub ten wystepuje w lidze niemieckiej. Gdyby wystepowal w Polsce, nie interesowaloby to GW ani troche. Nie interesowaloby ich czy macie problem z lodowiskiem, czy tez nie. No ale slugusy Ojca Redaktora nie wyobrazaja sobie budowania tozsamosci szczecinian inaczej niz tylko w oparciu o spuscizne niemiecka... zalosne jest jednak nie to, ze tak czynia, ale to ze znajduja poklask. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
the.bill1 Re: Dlaczego GW zainteresowala sie SKH ? 17.01.06, 18:16 Obecny. Przybij piątkę. Tez tak myślę. Oni to robią od dawna i na każdym kroku. Wystarczy zrobic analize treści tej gazety. Dziennikarze dodatkowo mogliby zrobić analizę treści tego, o czym Gazeta nie napisała, bo byłoby zbyt propolskie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ponury obronca Re: Dlaczego GW zainteresowala sie SKH ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.06, 01:32 "Natomiast jako rodowity szczecinianin poczekam az w Szczecinie powstanie polska druzyna, wystepujaca w polskiej lidze. Wtedy moze bede sie emocjonowal jej wystepami." znaczy nie jestesmy Polakami? hmmm, widocznie rodzice nie mowia nam calej prawdy (?) korzystamy z kazdej okazji do gry z polskimi druzynami, niestety nie za bardzo mamy z kim grac bo sport w Polsce sie nie rozwija, jak widac na zalaczonym obrazku nie jest "oplacalny". przy takim wsparciu jakie nam udzielasz nigdy nie wystapimy w polskiej lidze ale to ciebie chyba akurat nie interesuje, a jesli nie interesuje cie hokej, to po co sie wtracasz? nie lubisz niemcow? wiec przyjdz, pokibicuj i ciesz sie z naszych zwyciestw. o przepraszam, nie przyjdziesz bo aktualnie nie mamy "domowego" obiektu ale zapraszam na przyszlosc. "Wy dla mnie nie jestescie szczecinscy." a co dla ciebie jest "szczecinskie"? no bo chyba nie paprykarz. oswiec mnie prosze dlaczego jestem nieszczecinski? bo probuje cos stworzyc w miescie ktore cofa sie w rozwoju i tym samym nie pasuje do otoczenia? nikt z nas nie prosil o naglosnienie sprawy, my nie chcemy skandali, my chcemy uprawiac ukochany sport. dla mnie nie jest wazne z jakich pobudek artykul sie ukazal, wazne jest to ze ktos sie dzieki temu dowiedzial ze w Szczecinie gra sie w hokeja i moze ten ktos przyjdzie kiedys obejrzec mecz. a jesli chcesz podyskutowac o polityce, to napewno sa do tego specjalne fora. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOSAtm Re: Dlaczego GW zainteresowala sie SKH ? IP: *.bazapartner.pl 18.01.06, 13:47 Nawet paprykaż szczeciński produkują w Ustce... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Re: Międzynarodowa kompromitacja na Lodogryfie IP: *.tvk.torun.pl 16.01.06, 15:44 dlaczego w takim zapyzialym Toruniu jest kilka lodowisk a u nas wiocha. jeden lodogryf i gubalowka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Truskawka Re: Międzynarodowa kompromitacja na Lodogryfie IP: 87.207.55.* 16.01.06, 19:11 Piotr-jedź do takiej małej Krynicy-zobaczysz piękne pelnowymiarowe kryte lodowisko,na którym mozna jeździć też wczesną jesienią;od dawna na forum była poruszana niekompetencja Promastersów-bez rezultatu-ciekawe jaki zysk ma z tej umowy dzierżawy pan Piotr K.-jeden z naszych wiceprezydentów ?????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: office Re: Międzynarodowa kompromitacja na Lodogryfie IP: 195.205.113.* 16.01.06, 16:31 Brak umiejetności dogadywania sie z klubami jest charakterystyczna dla tej Fundacji nie tylko w kwestii hokeja na lodzie, a tak zwana spychologia to nic nowego; Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kosa Re: Międzynarodowa kompromitacja na Lodogryfie IP: *.bazapartner.pl 16.01.06, 17:42 HA! Masters mówi, że im zależy...Sami mielismy wszystko przygotowywać i płacimy za każde treningi.Oni ze swoje strony powiedzieli,że nie zależy im na żadnym popisie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e.beata Re: Międzynarodowa kompromitacja na Lodogryfie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 20:56 Potworny wstyd dla właścicieli obiektu. Nawet posunęłabym się do tego, czy to tylko głupota robotników była - przecież chyba jakąś praktykę mieli, a przynajmniej szkolenie?! nie wiedzieli że się maszyną nie wyjeżdza na farbę, że trzeba to wcześniej zalać wodą?? Szef ich nie uprzedził??! A może skacowani chłopcy byli? Nie podoba mi się sam fakt takiego załatwiania sprawy. Nie podoba mi się, że właściciel obiektu nie pomyślał od początku o stałych pasach - koszt naprawdę niski - trochę taśmy lub farby. A przydałyby się przecież dla dzieciaków i dorosłych. Swego czasu miałam WF na lodogryfie. Nie wierzę, że teraz chłopcy też by nie chcieli w ramach WF<sorry -KF> pograć sobie w hokeja. Byłaby szkółka hokejowa. A i figórówki mogą się uczyć jazdy po linii prostej bądź kółeczku. Nie rozumiem dlaczego nie ma pisemmnych umów dot. wynajmu tafli, meczy itp.?!!! Nie rozumiem dlaczego właściciel, nie przeprosił za SWÓJ błąd tylko udaje "twardziela". Chluby mu to nie przyniesie. W ogóle mam wrażenie, że obecny szef lodogryfu nie ma pojęcia o tym, czym się zajmuje. Jakby to lodowisko kulą u nogi mu było. Az się boję czy w planach dalszych nie ma jego likwidacji. W ogóle nie rozumiem dlaczego miasto pozbyło się lodogryfu. Prywatyzacja w przypadku monopolu to raczej nic dobrego dla ludzi. Jakieś pieniądze z unii może by się znalazły, może udałoby się w inny sposób pieniądze zdobyć na remont czy rozbudowę, z KORZYŚCIĄ dla mieszkańców a nie właściciela liczącego na ZYSK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Don Adione Re: Międzynarodowa kompromitacja na Lodogryfie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.06, 22:40 TAK TO JEST W TYM MIESCIE, GRUBASY POTRAFIA SIE TYLKO BOGACIC ZA SWOIMI BIURKAMI... ZAMIAST POMOC SPORTOWCOM LICZA TYLKO NA KASE. JAK HOKEISCI RZUCILI BY IM PARE KOPERT TO PROMASTERS NAPEWNO RZUCILO BY SIE DO PRACY... A TU NICI. NIECH TE CALE PROMASTERS GĘŚ KOPNIE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerry Re: Międzynarodowa kompromitacja na Lodogryfie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 23:04 Czytam wasze posty i obserwuje od dawna działalność prosportową i pro rekreacyjna w Szczecinie. Skoro mówicie ze promasters dostał za 1 zeta w dzierżawę lodogryf i przez trzy lata go eksploatował nie wkładając nic, a teraz robiąc najtańszym kosztem nową taflę (czytaj zarobili przez trzy lata na trzy takie tafle) to czemu nie pogadacie z gościem z gubałówki żeby pomnyslał nad zwiększeniem tafli. Słyszałem że jest otwarty na różne propozycje - jak niewielu w tym mieście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerry Re: Międzynarodowa kompromitacja na Lodogryfie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 23:05 obserwuję wasze posty i obserwuje od dawna działalność prosportową i pro rekreacyjna w Szczecinie. Skoro mówicie ze promasters dostał za 1 zeta w dzierżawę lodogryf i przez trzy lata go eksploatował nie wkładając nic, a teraz robiąc najtańszym kosztem nową taflę (czytaj zarobili przez trzy lata na trzy takie tafle) to czemu nie pogadacie z gościem z gubałówki żeby pomnyslał nad zwiększeniem tafli. Słyszałem że jest otwarty na różne propozycje - jak niewielu w tym mieście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość z Gorzowa Re: Międzynarodowa kompromitacja na Lodogryfie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 23:32 Dogadujcie się !! Jesli tylko powstanie obiekt kryty o pełnych wymiarach Gorzowscy hokejści napewno też chętnie z niego będą korzystać. Bo jak widomo naszym władzom rozumu zabrakło na 12m długośći i 2 szerokości lodowiska. A nalepsze jest to że "nasz prezydent" się tym chwali, że to jego decyzaj!!!! "zrobiłem to specjalnie żeby hokej w gorzowie się nie odrodził". To jest myślenie.!!!! Może go w końcu zamkną za to ukradł część lodowiska i oddał na kampanię SLD. QURDE JAK MOŻNA ????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerry Re: Międzynarodowa kompromitacja na Lodogryfie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.06, 01:04 mocne słowa ale tak trzymać !!! Odpowiedz Link Zgłoś
paprykarz.szczecinski Czy z tej sprawy wyciągnięta będzie jakaś nauka? 17.01.06, 17:51 Magazynier Jurczyk daje popis profesjonalizmu. Czy w jego ślady zmierza grupa zapaleńców hokeja? Z pewnością nie, ale jeśli nie dojdzie do jakiegoś porozumienia, to znowu jakaś dobra koncepcja, dobry pomysł , dobra wola zostanie rozjechane przez "jakoś to będzie". Ma byc dobrze, Gryf ma grać dobrze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zielony To zdecydowanie przesada! IP: 87.207.52.* 16.01.06, 23:14 co wy wogóle robicie??? po 1. ciągłe zmiany terminu otwarcia lodogryfu w tym roku. mieszkam naprzeciwko i dowiadywałem sie na bierząco na temat otwarcia. wprowadziłem znajomych w błąd i przyszli na otwarcie kilka dni wcześniej. Doszły mnie słuchy, że termin się opóźnił, bo jakieś zarządzenie(czy zgoda) zostało podpisane zbyt późno, co opóźniło przyjazd maszyn i band, ale nie można się tym bronić. takich rzeczy jak zgoda na nowe sprzęt powinna być złożona dużo wcześniej niż to zostało zrobione po 2. od stycznia ceny biletów podniosły się do 7 zł(mówie o biletach ulgowych, bo normalne kosztują 10zł!!!). nie uważacie, że to lekka przesada? 7zł za 60 minut jazdy?...rozumiem, że są nowe bandy i nowy sprzęt, ale żeby zdzierać 7zł? przez to macie mniej klientów, a ich liczba bedzie cały czas malała. Niektórzy ze stałych klientów kupią karnet, inni będą kupować bilety, a jeszcze inni przestaną przychodzić!! po 3. i jeszcze teraz z tym meczem... lodogryf schodzi na psy. kiedyś zbieraliśmy się ekipą po 30, a czasami nawet 40 osób.jeździło się suuper w gronie znajomych, których się na codzień nie widziało. teraz przychodząc na "LODO" nie widuje więcej znajomych niż 5 osób..jak to? ta sama tura...ten sam dzień...ten sam lodogryf...a ludzi nie ma? to co jest nie tak? pomyślcie nad tym i zróbcie coś bo tak nie może być.......mam nadzieje, że fundacja Promasters przeczyta moją wypowiedź i nie bedzie ona potraktowana jak nic nieznaczące słowa skierowane w ich kierunku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia to samo nas może czekać na przyszłorocznych regata IP: 217.96.3.* 17.01.06, 00:18 to samo nas może czekać na przyszłorocznych regatach... tylko kompromitacja może być większa Odpowiedz Link Zgłoś
amsterdamer Sabotaz? 17.01.06, 09:09 Pisza nawet o tym w Kurierze Polnocnym (Nordkurier) z Mecklemburg-Vorpommern: www.nordkurier.de/index.php?objekt=nk.sport.regionalsport-mv&id=75025&NK_SID=0d5fd55a6d894a78b3c7b73a51037812 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SzymonSzymek(SKH) Re: Sabotaz? IP: *.internet.v.pl 17.01.06, 09:44 Z mniejszych powodow juz wybuchaly wojny.Jakies wielkie cwiczenia wojenne przydaloby sie zrobic przed granica zeby nas nie zaskoczyli w nocy.A jak cos to nasza armia z Iraku najedzie ich od poludnia i zrobimy Kijow w dobrym wydaniu:) Odpowiedz Link Zgłoś