stettiner 19.10.01, 13:13 Czytałam w kurierze że wczoraj ok.1600 na Pocztowej ktoś postrzelił gościa z nogę. Ktoś słyszał coś więcej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bbury Re: nowa strzelanina? 19.10.01, 13:14 pierwszy raz słyszę. Ale to chyba nie strzelanina ;) jeśli ktoś kogoś postrzeli Odpowiedz Link Zgłoś
stettiner Re: nowa strzelanina? 19.10.01, 13:38 No, może przesadziłam, ale taki tytuł mi wyszedł. Odpowiedz Link Zgłoś