Dodaj do ulubionych

nowa strzelanina?

19.10.01, 13:13
Czytałam w kurierze że wczoraj ok.1600 na Pocztowej ktoś postrzelił gościa z
nogę. Ktoś słyszał coś więcej?
Obserwuj wątek
    • bbury Re: nowa strzelanina? 19.10.01, 13:14
      pierwszy raz słyszę. Ale to chyba nie strzelanina ;) jeśli ktoś kogoś postrzeli
      • stettiner Re: nowa strzelanina? 19.10.01, 13:38
        No, może przesadziłam, ale taki tytuł mi wyszedł.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka