Dodaj do ulubionych

Jacyna-Witt

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 00:13
Dzisiaj słyszałem że parę osób w PO chciało zaproponować Jacynie-Witt żeby
wystartowała na prezydenta jako niezależny kontrkandydat Lubińskiej z
poparciem PO. Ale Nitras boi się że Jacyna mogłaby zdobyć zbyt silną pozycję
w PO i zagrozić mu.
Obserwuj wątek
    • beatrix13 Re: Jacyna-Witt 16.06.06, 00:17
      >czy to ta sama pani,która
      >startowała do Rady z hasłem "politykom dziękujemy"/
      >a przedtem była aktywną członkinią Unii Wolności?
      • Gość: 000 Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 00:22
        > >a przedtem była aktywną członkinią Unii Wolności?

..jak większość działaczy PO... i część działaczy PiS
        ale to ci co wcześniej odeszli. bo teraz UW zasili szeregi SLD.
        • beatrix13 Re: Jacyna-Witt 16.06.06, 00:23
          niezła strategia,
          co wybory to inna opcja,
          ważne,żeby koniunkturalnie blisko koryta się ustawić
          • mamoniowa303 Re: Jacyna-Witt 16.06.06, 00:27
            he he, niezly dowcip
          • Gość: ono Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 08:07
            po raz któryś wykazujesz brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. to nie
            Jacyna chce się ustawić ale inni chcieliby może ustawiać Jacynę. nie jest to
            możliwe bo jest lojalna do Lubińskiej i nawet na taka propozycję nie poszłaby
            • keinepanik Re: Jacyna-Witt 16.06.06, 08:10
              bzdety gadasz bo chyba nie znasz pani małgosi, jestem rzekonany że jej starzy
              koledzu z uw nie pozwolą jej reprezentować p o
              • Gość: ono Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 08:16
                panie Słowacki, może ja nie znam pani Małgosi i UW ale pan tym
                bardziej. "starzy koledzy" z UW należą do PO, PiS a część teraz zwąchała się z
                SLD. UW rozpadło się do wielu ugrupowań ale nikogo z nich nie ma w NRS i PSL.
          • Gość: w odbyt [...] IP: *.hsd1.wa.comcast.net 24.06.06, 02:25
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: old-timer Re: Jacyna-Witt przynajmniej jest ładną kobietą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 10:07
            • Gość: mol Re: Jacyna-Witt przynajmniej jest ładną kobietą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 16:30
              Ty a co w niej ładnego, nie lubie sterczącego brzucha
              • Gość: zremb Re: Jacyna-Witt przynajmniej jest ładną kobietą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 19:02
                Wszystko możesz powiedzieć o Jacynie ale nie to że ma brzuch! Nie miała i nie
                ma brzucha. Ma sporą pupę, wąską talię ale brzucha nie ma.
                • Gość: jelcyn Re: Jacyna-Witt przynajmniej jest ładną kobietą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 14:11
                  spora pupa czemu nie i do tego jak piszesz płaski brzuch czemu nie można na nią
                  głosować tylko przekaż jej niech nogi goli
            • Gość: józek Re: Chłopie ale ludzie piszą że ona nóg nie goli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 14:24
              czy rozumiesz to jaki to wstyd? Zgłaszam sie chętnie do tej roli ogole jej nogi
              i nie tylko
              • Gość: grześ Re: Chłopie ale ludzie piszą że ona nóg nie goli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 16:48
                Taka dama jak Jacyna goli nogi i nie tylko...
                • Gość: julek Re: Chłopie ale ludzie piszą że ona nóg nie goli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 10:58
                  A co jeszcze gooooooooli to jest jedna z ważniejszych spraw tego miasta a nie
                  jakas gontynka
      • Gość: ponton Re: A co to jest Nitras niech wraca do Połczyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 10:05
        tam może wygra wybory nie powiem jakie
    • malgorzata_pacyna_kit Re: Jacyna-Witt 16.06.06, 08:19
      nie chce mi się wymyślać nic nowego
      gdybym jeszcze miała dla kogo
      ale dla tej smętnej garstki frustratów
      w związku z powyższym
      ponownie upewniacie mnie w przekonaniu
      ze zdobęde największą ilość głosów w wyborach do rady
      miasta
      przewiduję że osoba będąca na 2 miejscu będzie ich miała o połowę mniej
      chyba że Teresa Lubińska wystartuje także na radną
      wtedy te 2 kobiety nad pozostałymi będą miały szokującą przewagę
      i żaden z tych partyjniaczków atakujących na forum nie ma do nich startu
      śmieszne są te ataki i prymitywne komentarze bo świadczą o bezsilności
      wyobrażam sobie co się będzie działo przed wyborami
      czarny PR na najwyższym a w zasadzie najniższym poziomie

co bede walczyc z frajerami ktorzy nie potrafia wypowiedziec sie w zadnej
      konkretnej kwestii tylko robia wycieczki personalne. w jaki sposob mozna
      dyskutowac jezeli ostatacznym argumentem jest zawsze: lubinska ... i tutaj
      nastepuja wyzwiska. chlopaki z partii maja za zadanie oczerniac kobitki. bo sa
      od nich tysiac razy lepsze. a szczury przekupne i skorumpowane gryza jak moga.
      • Gość: ono do absztyfikant=beatrix13 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 08:23
        witaj absztyfikant=betrix13=anna_maria!
        to jest wątek jak wymarzony dla ciebie!nareszcie możesz podyskutować pod
        kilkoma nickami o pani Małgosi do bólu!
        • malgorzata_pacyna_kit Re: do absztyfikant=beatrix13 16.06.06, 08:28
          Masz 666% racji ono. nawet tak sobie ich wyobrazam.
          chude, z podwinietym ogonem, opuszczonym lbem i wyjace bez sensu. karmiace sie
          padlina informacyjna. i ciagle wietrzace wroga - lwa w okolicy ale bojace sie
          podejsc blizej. taki to los hien - bac sie, wyc, zrec padline ale zawsze
          przegrac z silniejszymi. czasami wystarczy na nie tupnac noga a czasami trzeba
          ostrzej postraszyc. tylko ze hieny czaja sie zza wegla, po nocy.

Pogon to widowisko dla 15 tysiecy ibicow, a ja jestem kibicka kibicow Pogoni.
          • beatrix13 Re: do absztyfikant=beatrix13 16.06.06, 08:43
            eee,
            nie chce mi sie pisać,ani absztyfikantowi,ani annie marii,
            nudny wątek o nudziarze,
            a jak ja nie pisze,to szybciutko spadnie
            • Gość: ono Re: do absztyfikant=beatrix13 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 08:47
              nie spadnie.
              zawsze jeden z nicków będzie musiał coś dodać.pan Włodek nie wytrzyma,bo
              zawziętość i pamiętliwość to jego podstawowa cecha. a jeszcze info że PO myśli
              o pani Małgosi? panie Włodku, pan dzisiaj na zawał serca walnie...
              • andrzej.lazowski Re: do absztyfikant=beatrix13 16.06.06, 08:55
                Proponuje dziennikarzom pewny sontaz - zamiast wywalac 3 strony gazety na mało
                prawdziwe informacje o majatkach radnych. Bo pewnie Pani Radna Jacyna-Witt,
                ktora prawdę powiedziala, straciłaby swoje pierwsze miejsce ;)))
                Ale jaką mam prośbę do dziennikarzy, pewne podsumowanie radnych dzialalnosci.
                Kto co robił? Jak głosował w waznych sprawach, z czym/kim walczyl, jak
                kombinował itd. Do dzieła
          • Gość: ono absztyfikant=malgorzata_pacyna_ki t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 08:45
            4 nicki i każdy udający kogoś innego
            ty to chłopie masz zdrowie.a wszystko przez urażnone męskie ego ponad 30 lat
            temu... jesteś pamiętliwy...
    • Gość: starypowiec Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 09:35
      Częśc ludzi z PO w ogóle chciałaby żeby wystawić jednego kandydata z PiS w
      Szczecinie i Koszalinie, żeby Piechota nie wygrał. Ale całą destrukcję sieje
      Nitras z grupą młodzieniaszków którzy zastraszyli pozostałych członków i nie
      dają szansy na jakikolwiek kompromis i porozumienie. Bo tu nie chodzi o
      Szczecin tylko o stołki dla nich.
      • Gość: xxx Re: Zagłosujmy na Rysia Z klanu bo te miasto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 10:26
        to i tak kabaret
        • Gość: jogi Re: Zagłosujmy na Rysia Z klanu bo te miasto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 16:39
          co za oszołom to napisał
      • Gość: koleżanka z polito Re: A kto wybrał Nitrasa na szefa przepraszam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 15:34
        bardzo,kto!? Teraz sracie po krzakach? On przynajmniej ma szanse u kobiet ja na
        niego będe głosowała
      • Gość: Żorż Ponimirski Re: Po wyborze Nitrasa odszedłem z platformy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 15:40
        Buraki to niech on uprawia w Połczynie a nie Szczecinie, a tak poważnie to
        będzie bardzo ciekawie i z przyjemnoscią popatrze jak chłoptaś tonie
      • Gość: waldi Re: Ludzie dajmy szanse Nitrasowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 15:58
        On jeszcze nic nie zrobił a wy sie go czepiacie jest młody więc żadne przekręty
        jeszcze za nim nie stoją może akurat on pociągnie to miasto na pewno nie Jacek
        Piechota, jeśli JP wygra to zobaczycie jego drugi garnitur później
    • enancjo Re: Jacyna-Witt 16.06.06, 09:52
      .. jestem za by kandydowala .. ale lepiej by bylo by zrobila
      to niezaleznie i samodzielnie..
      .. przynajmniej wyglada, zachowuje sie i mysli jak kobieta ..
      a samo to by bylo juz duza i dla wielu szokujaca zmiana ..
      .. ponadto nie wiem czy jakies duze wojewdozkie miasto ma
      kobiete za przeydenta .. dlatego sam wybor kobiety o doswiadczeniu
      MJW .. bylby duza promocja dla miasta ..
      .. dodatkowo urodzila sie tu ( chyba ), a przynajmniej od
      dziecinstwa mieszka .. i by stanowila niezla bariere dla
      tego naplywowego talatajstwa .. z ktorych tylko czesc chce
      tu zyc normlanie, a reszta traktuje jako trampoline do
      dalszej kariery i kasy ..

.. a wsrod grona potencjanych kandydatow i tak sie wyroznia,
      nawet jezlei ma wady .. bo ktoz ich nie ma !!!
      Enancjo

• zona.pijaka Re: Jacyna-Witt 16.06.06, 10:02
        enancjo napisał:
        > MJW .. bylby duza promocja dla miasta ..
        > .. dodatkowo urodzila sie tu ( chyba ), a przynajmniej od
        > dziecinstwa mieszka ..

Nie ośmieszaj się, badziewie które blokowało jakąkolwiek inwestycję w
        Szczecinie, ma być prezydentem Szczecina? Po moim trupie.
        --
        video.i123.pl/play/762/Mietek__Piosenka_o_Mietku_pijaku
        ..Mietek ciągle chlał, choć wytrzeźwieć chciał, a gdy rano wstał, sucho w
        gardle miał..
        • beatrix13 jeżeli to prawda,to Piechota w cuglach wygra 16.06.06, 10:04
          z hamulcową,zawistną megalomanką
          • xxtoja Re: jeżeli to prawda,to Piechota w cuglach wygra 16.06.06, 10:27
            to nie jest prawda, a wiesz komu wcześniej dało sld Gontynke aby ją
            zagospodarował i co chwastami zarasta, a wiesz jakie są nieprawidłowości w
            gospodarce gruntami? Kto sprzedawał ziemie Łuszczewskiemu, który jeszcze w
            tamtym roku często dzwonił do Cechaka i co z Pionierem się zadziało. jest wiele
            spraw nieuporządkowanych. Litwińskiemu taką jedna podrzuciłam, ale się nią nie
            zajął. Kto dobrze pogrzebie w Urzedzie to zobaczy ile takich dziwnych sprzedaży
            gruntów się odbyło. A jak to odkręcić, jeżeli to było za władzy sld.
            • Gość: chwast Re: Czy Litwiński bedzie dobrym kontrkandydatem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 15:52
              dla pana piechoty? Uważam że tak przynajmniej nie jest w nic umoczony
              • Gość: jogi Re: Czy Litwiński bedzie dobrym kontrkandydatem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 16:26
                Na pewno lepszym od Nitrasa przynajmniej ma jakieś doświadczenie samorządowe
              • Gość: Obserwator Re: Czy Litwiński bedzie dobrym kontrkandydatem IP: 62.69.212.* 24.06.06, 20:11
                A co posłowie ciekawego robią w Warszawie?
                • Gość: białek Re: Czy Litwiński bedzie dobrym kontrkandydatem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 14:13
                  Ja nie wiem co posłowie robią w Warszawie pewnie balują zerwani ze smyczy ale
                  czy to coś złego.
            • Gość: stoczniowiec Re: Piechota kiedy był ministrem powiedział w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 16:01
              stoczni, że nie każdy musi mieć prace słyszałem to. Moze ktoś będzie zaprzeczał
              ale to prawda.
          • Gość: gutek Re: jeżeli to prawda,to Jacyna w cuglach wygra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 11:46
            Jeżeli to prawda to Jacyna w cuglach wygrywa z Piechotą!
            Obecnie w Szczecinie jest chyba najpopularniejszym politykiem lokalnym.
            • Gość: ss Re: jeżeli to prawda,to Jacyna w cuglach wygra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 13:32
              Jacyna jest najbardziej aktywna radna i skuczeczna, jestam jej fanka
              • absztyfikant Re: jeżeli to prawda,to Jacyna w cuglach wygra 17.06.06, 01:25
                To tak jak ja - ja tez jestem fanem radnej MJW!:)))
          • Gość: piechotczyk Re: jeżeli to prawda,to Piechota w cuglach wygra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 16:27
            Jacek i tak sie z was śmieje
        • enancjo Re: Jacyna-Witt 16.06.06, 10:19
          .. nie twierdze ze to moj faworyt, ale wsrod grona
          ulomkow .. znajdujacych sie na listach i tak wyroznia ...
          .. biorac pod uwage tzw elektorat miasta Szczecin nikt
          inny nie wygra MJ lub JP, dlatego danie szansy dla plci
          przeciwnej moze byc tym rozwiazaniem, ktore wplynie
          na decyzje elektoratu .. tu ragumentem jest to ze jest
          z tego miasta .. od urdozenia .. i niemal wszyscy wiedza
          kto to ... jakiegos tam np SN, wiekszosc mieszkancow
          nawet nie odroznia .. stojac obok ..

.. dla mnie celem i sukcesem tych wyborow .. bedzie
          takie rozwiazanie, w ktorym Ci co sie juz zuzyli nie
          wygrali .. i Ci co tu sie znalezli przez przypadek .. tez..
          Enancjo
      • Gość: badziewiak Re: To Nitras napływowe tałatajstwo ja to ktoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 10:30
        powiedział.
        • beatrix13 Re: To Nitras napływowe tałatajstwo ja to ktoś 24.06.06, 14:13
          Lubińska i Jacyna tez napływowe są,
          kobiety z wiochy,
          jak ktoś napisał
          • Gość: cipek Re: To Nitras napływowe tałatajstwo ja to ktoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 16:32
            Wszyscy tu kiedyś przyjechali jak nie na nogach to na plecach poprzednich pokoleń
            • Gość: książe Re: To Nitras napływowe tałatajstwo ja to ktoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 22:37
              Tak jest. Przy czym Lubińska i Jacyna z pałacu, a beatrix13 z kurnej chaty
              • beatrix13 Re: To Nitras napływowe tałatajstwo ja to ktoś 24.06.06, 22:39
                Gość portalu: książe napisał(a):

> Tak jest. Przy czym Lubińska i Jacyna z pałacu, a beatrix13 z kurnej chaty

poośmieszaj się jeszcze troszkę Jacynko-księżniczko,
                niezły ubaw
                • ohne.zucker Re: To Nitras napływowe tałatajstwo ja to ktoś 24.06.06, 23:20
                  beatrix13 napisała:

> poośmieszaj się jeszcze troszkę Jacynko-księżniczko,
                  > niezły ubaw

...ale zenade zapodajesz matolku...
    • Gość: fan Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 15:16
      Małgośka! Małgośka! Małgośka!
      Superradna z klasą!
      Będę głosował za PO ale pod warunkiem że wystawi Małgośkę!
      • absztyfikant Re: Jacyna-Witt 16.06.06, 15:18
        Chyba na miss mokrego...

:)))
        • ja_aska Re: Jacyna-Witt 16.06.06, 15:21
          już nie mój drogi absztyfie, juz nie.
          • Gość: fan Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 15:23
            Mogę cię zapewnić że cały czas tak! Kobiety w jej wieku zyskują na urodzie. Z
            młodziutkiej pinduni może wyrosnąć kocmołuch a Małgośka jest klasową kobietą. I
            jeszcze długo będzie!
            • Gość: tygrysek Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 15:35
              ...hmmmm.... tygryski lubią władcze kobiety....
          • Gość: absztyfikant Re: Asiu może pójdziemy na kawe? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 16:04
        • Gość: zeneris koszmar z ulicy cukrowej IP: *.orange.pl 16.06.06, 22:35
          A co ty Absztyf- gerantofil jesteś? Jacyna w mokrum podkoszulku? Brrr! To horror!
          • tuner Re: koszmar z ulicy cukrowej 16.06.06, 23:51
            :)))))))))))))))!
          • absztyfikant Re: koszmar z ulicy cukrowej 17.06.06, 01:21
            Ulicy Wierzbowej chyba:)))
            • Gość: labatt Re: koszmar z ulicy cukrowej IP: *.hsd1.fl.comcast.net 17.06.06, 01:29
              No wlasnie Absztyf...zdecyduj sie...Bo okreslenie ulicy - to maly Pikus w
              porownaniu do reszty...
              • Gość: zeneris Re: koszmar z ulicy cukrowej IP: *.orange.pl 17.06.06, 01:44
                No dobra, Wierzbowej o równym numerze!
                • Gość: LEX Re: koszmar z ulicy cukrowej IP: 83.168.96.* 17.06.06, 11:07
                  Jacyna to Freddy Kruger? Bez jaj.
                  • tuner Re: koszmar z ulicy cukrowej 27.06.06, 09:02
                    Gość portalu: LEX napisał(a):

> Jacyna to Freddy Kruger? Bez jaj.

No, wiadomo, że bez jaj!
                    • absztyfikant Re: koszmar z ulicy cukrowej 27.06.06, 21:49
                      Zamykam te dyskusje:)))))))))
                      • beatrix13 koszmar z ulicy cukrowej = bezcukrowy 27.06.06, 21:58

• absztyfikant Re: koszmar z ulicy cukrowej = bezcukrowy 27.06.06, 22:00
                          Good point:))
                          • ohne.zucker Re: koszmar z ulicy cukrowej = bezcukrowy 27.06.06, 22:08
                            absztyfikant napisał:

> Good point:))

zamknac to ty se mozesz rozporek coby ptaszek ci nie wyskoczyl.
                            :))))
                      • ohne.zucker [...] 27.06.06, 22:03
                        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                        • Gość: uśmiech histirii :::))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 22:06
                          a tymczasem ilość postów na Jacyna-Witt zbliża się do 300!
                          brawo pani Małgosiu! przebija pani popularnością Zytę Gilowską!
                      • ohne.zucker Re: koszmar z ulicy cukrowej 27.06.06, 22:13
                        absztyfikant napisał:

> Zamykam te dyskusje:)))))))))

zamknac to ty se mozesz rozporek coby ptak ci nie wylecial...
                        :))))

to mialo byc tu....
      • beatrix13 Re: Jacyna-Witt 16.06.06, 15:26
        jak PO wystawi jazgotliwą radną,
        to tylko będzie świadczyło o mizerii tej partii,
        gwóźdź do trumny
        • Gość: hlupek Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 15:33
          A ty tak opierasz swoją wypowiedź na badaniach czy też własnej wyjątkowej
          niechęci do radnej?
          bo Jacyna jest obecnie najbardziej rozpoznawalnym towarem politycznym na rynku
          szczecińskim i najbardziej cenionym przez wyborców. były robione badania przez
          jedną z partii, stąd prawdopodobie ten pomysł z wystawieniem jej przez PO
          • tuner Re: Jacyna-Witt 16.06.06, 22:38
            Gość portalu: hlupek napisał(a):

> bo Jacyna jest obecnie najbardziej rozpoznawalnym towarem

No coś ty, towarem to ona była 30 lat temu...a i to raczej dla amatorów:)))
            • Gość: erni Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 23:11
              próbowałeś czy nie dała ci popróbować i teraz się mścisz :(
              • beatrix13 Re: Jacyna-Witt 16.06.06, 23:17
                a jak komuś mógłby podobać się plastuś z tosinego piórnika?
                odstajace uszka,wytrzeszcz oczków,okragły nosek,rzadkie włoski?
                • Gość: ono Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 23:20
                  o swojej uroczej żonce napisałeś? rzeczywiście, jak żywa...
                  • beatrix13 Re: Jacyna-Witt 16.06.06, 23:23
                    zgaduj dalej
                    • Gość: ono Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 23:28
                      ale ty nie znasz innych kobiet poza swoją żoneczką,bo inne to nawet splunąć na
                      ciebie nie chciały.więc opisujesz jednak swoją żoneczkę...
                • Gość: ono Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 23:24
                  tekst napisany przez beatrix13 w dniu dzisiejszym o godz. 8.43:
                  > eee,
                  nie chce mi sie pisać,ani absztyfikantowi,ani annie marii,
                  nudny wątek o nudziarze,
                  a jak ja nie pisze,to szybciutko spadnie

obecnie jest godz. 23.22
                  nawet w takiej prostej sprawie nie umiesz napisać prawdy.a później pod
                  wymienionymi przez siebie nickami dodając jeszcze kilka innych (np.Fanka, bo
                  tekst tej treści czytałem wcześniej w wykonaniu beatrx13) podbijasz wątek.
                  jesteś chory psychicznie? to paranoja?

• beatrix13 Re: Jacyna-Witt 16.06.06, 23:28
                    nie to ty jestes chory wmawiając ludziom kim są,a nie są,
                    jakąś psychoze masz kobieto,ale po klimakterium tak podobno jest,
                    a i jeszcze w jakimś Włodku sie podobno kochasz
                    • Gość: ono Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 23:32
                      Włodek, nie rozbawiaj forumowiczów... jesteś starszym,łysym facetem z
                      charakterystycznym dużym nosem w przykrótkich spodniach i zniszczonych butach...
                      bleeeeee....
                      • beatrix13 Re: Jacyna-Witt 16.06.06, 23:38
                        to ty ono nie rozbawiaj Włodkiem,
                        tak sie składa,że większość forum zna mnie
                        i nie odpowiadam rysopisowi
                        • Gość: ono Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 23:42
                          a kto to jest większość forum?
                          absztyfikant=beartix13=malgorzata_pacyna_kit=anna_maria=Fanka=itd?
                          to ty mnie Włodek nie rozbawiaj, ty plus twoje towarzystwo wzajemnej adoracji
                          darmozjadów publicznych
                      • tuner Re: Jacyna-Witt 16.06.06, 23:53
                        Gość portalu: ono napisał(a):

> Włodek, nie rozbawiaj forumowiczów... jesteś starszym, facetem z
                        > charakterystycznym dużym nosem w przykrótkich spodniach i zniszczonych butach..
                        > .
                        > bleeeeee....

kaczyński?
                      • Gość: Włodek Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 20:59
                        Walcie się ode mnie
                        • Gość: blondi Re: Jacyna-Witt IP: *.system.szczecin.pl 28.06.06, 21:05
                          nasza Gosia najlepsza w świecie jest, najlepsza w świecie jest
                          • beatrix13 Re: Jacyna-Witt 28.06.06, 23:34
                            to miśś wszechświata
                            • Gość: dyzio marzyciel Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 07:56
                              Ładna kobieta. Marzy mi się....
        • Gość: lobo Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 20:55
          A kogo ma PO wystawić Nitrasa on nawet w Polczynie by przegrał
      • Gość: xxx Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 14:16
        Ja też bede głosował za pltformą pod warunkiem że wystawi Gosieńke jak to ktoś
        ładnie napisał że ma dużą i fajną pupe
    • absztyfikant Juz wiem o co chodzi:-) 16.06.06, 16:56
      Rozumiem, ze spekulacje na temat kandydowania MJW na prezia maja jej zrobic
      darmowe publicity i przypomniec ja wyborcom;) W poprzednich wyborach MUJW
      poslugiwala sie klamliwym i balamutnym haslem na swoich billboardach, gdzie
      chwalila sie urojonym posiadaniem '52% poparcia'. Co by nie mowic o MJW (lub o
      kims z jej otoczenia - Lukasz pozdro), to trzeba stwirerdzic, ze pani radna sie
      rozwija... Szkoda tylko, ze przyjela role populistki i krzykaczki i za patronke
      wybrala sobie sw. Tereze Odnowicielke, ktora zwachana jest m.in. z Radiem Maryja...
      • Gość: ono ja też wiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 18:20
        a ty się lecz. pora... renta od psychiatry jak znalazł zamiast zasiłku dla
        bezrobotnych
    • absztyfikant Jacyna-Witt na traktor!!!!!:))))))) 16.06.06, 19:22
      img182.imageshack.us/my.php?image=jacyneczka6fs.jpg
      • beatrix13 Re: Jacyna-Witt na traktor!!!!!:))))))) 16.06.06, 19:28
        :)))))
        jak ulał
        • absztyfikant Re: Jacyna-Witt na traktor!!!!!:))))))) 17.06.06, 01:23
          Radna trenuje do nowej roli - Teresa Lubinska podobno zalatwia jej posade u
          Leppera - tak mowili mi dzisiaj pijaczkowie w knajpie 'Dachy Paryza' przy d.
          Kaskadzie:)))
      • Gość: Krzysztof do pana a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 20:16
        Nie wiem kim pan jest, ale pana żarty są niesmaczne. Muszę powiedzieć, że pani
        Jacyna-Witt była osobą, która nie wzbudzała moich większych emocji. Ot, jedna z
        radnych, może trochę bardziej aktywna od innych, ale też wynikało to z różnego
        rodzaju uwarunkowań. Obecnie, obserwując pana niewybredne żarty z jej osoby,
        mogę śmiało stwierdzić, że zaczęła wzbudzać moją sympatię. Dzięki prowokowanym
        wypowiedziom zarówno oponentów, jak i zwolenników, mogę stwierdzić, że jest to
        jedna z najciekawszych postaci w szczecińskiej polityce.
        • tuner Re: do pana a 16.06.06, 22:43
          Gosia, nie przesadzasz troszkę? Sama o sobie piszesz pod sześcioma nickami +
          Łukasz i Marek. Przegięcie...
        • Gość: Fanka Re: Przekupa na prezydenta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.06, 22:48
          Jedna z najciekawszych postaci w szczecińskiej polityce, znana z parkietów
          szczecińskich knajp.
          Braki w ogładzie i wiedzy zastępuje agresją skierowaną do osób, które maja inne
          zdanie niż pani radna.
          • Gość: ono Re: Przekupa na prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 23:10
            ojoj, do jakich ciekawych metod posuwasz się absztyfikant. niby za
            przeproszeniem rektor wyższej szkoły z ciebie, co to w nazwie jest publiczna a
            takie niepubliczne metody stosujesz. Fuj...
            • piotr33k2 Re: Przekupa na prezydenta 16.06.06, 23:34
              dla mnie to jacyna witt sprzedaje wiecznie kit ciemnej masie .
    • Gość: czytacz do admina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 23:39
      Ta dyskusja jest niesmaczna! Proszę admina o usunięcie wulgarnych wpisów,
      natychmiast. Jak poważna gazeta może pozwolić sobie na taki magiel i wulgaryzmy
      anonimów w stosunku do konkretnej osoby? Rózne wpisy czytywałem na tym forum,
      czasami są krytyczne, ale dotyczą działań konkretnych osób, a nie ich życia
      prywatnego. Tym bardziej, że osoby w ten sposób brutalnie atakowane i pomawiane
      na forum nie mogą się bronić. Coś obrzydliwego!
      • beatrix13 Re: do admina 16.06.06, 23:41
        no własnie prosze usunąć insynuacje pani radnej pod różnymi nickami obraźliwe
        dla szanowanego pan rektora znanego imiennie
        • Gość: czytacz Re: do admina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 23:47
          Szanowna pani, proszę odróżnić anonimy od ingerencji w życie osobiste
          konkretnych osób. Uważam, że wpisy anonimów dotyczące konkretnych osób, które
          nie mogą się bronić, podważają wiarygodność takiego medium jakim jest forum
          gazety. Bo to w tym wypadku nośnik, czyli gazeta odpowiada moralnie za
          firmowanie tych wypowiedzi. Jestem zbulwersowany.
          • Gość: ono Re: do admina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 23:51
            ja się z panem zgadzam ale pewien facet czepił się pewnej radnej i szkaluje ją
            na forum GW.a GW ma radochę,bo facet jest od nich a radna nie.to wiadomo że
            admin GW będzie wręcz podsycał tą zabawe tego chorego faceta
          • beatrix13 Re: do admina 16.06.06, 23:52
            oczernianie szanowanego pana rektora przez ludzi radnej tu jest skandaliczne
            • Gość: ono Re: do admina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 23:55
              a kim jest ten redaktor? to ciekawe, jest jakiś konkretny redaktor który ma za
              zadanie utrącanie radnej?widocznie ten redaktor to friend włodka i jacka
              • tuner Re: do admina 16.06.06, 23:58
                Małgorzatko, jak będą w maglu wybierać kierownika- masz mój głos.
            • Gość: ono Re: do admina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.06, 00:16
              cześć absztyfikant, do jutra :)
              • beatrix13 Re: do admina 17.06.06, 00:20
                a jaki redaktor obojnaku?
              • absztyfikant do "ono" i nnych jego klonów 17.06.06, 13:13
                Dzieki wspolpracy z CBA udalo mi sie zdobyc Twoje zdjecie, stary, ja naprawde Ci
                wspolczuje...

img125.imageshack.us/my.php?image=terez9wl.jpg
                • Gość: labatt juz na wyciagniecie reki.... IP: *.hsd1.fl.comcast.net 17.06.06, 13:32
                  Juz nisko,nisko - a jeszcze nizej umiesz?
                  • absztyfikant Re: juz na wyciagniecie reki.... 17.06.06, 13:43
                    Oczywiscie, ze umiem:
                    tinyurl.com/c7sqf
                    • absztyfikant Re: juz na wyciagniecie reki.... 17.06.06, 13:46
                      MJW napisala kiedys do mnie: "(...) Oczywiście, że nie będę cię w całej
                      rozciągłości porównywała do Leppera. Nie chcę go tak perfidnie obrażać."

:))))))))))))))))
                      • Gość: hugo boss Re: juz na wyciagniecie reki.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.06, 15:28
                        obojętnie kto tak napisał, ale miał rację.
                        sięgasz dna,anawet poniżej
                        • absztyfikant MJW - prawie jak gwiazda:) 17.06.06, 15:50
                          img127.imageshack.us/img127/6693/mm0et.th.jpg
                          Prawie jak Malenczuk, a prawie - jak ucza nas reklamy - robi wielka roznice...
                          • absztyfikant wieksze zdjecie 17.06.06, 15:51
                            img61.imageshack.us/my.php?image=mm4jz.jpg
                            • Gość: labatt i najwieksze zdjecie.... IP: *.hsd1.fl.comcast.net 18.06.06, 00:30
                              Zeby tak bardzo z kontekstu wyrwane nie bylo :)
                              www.euk.szczecin.pl/img/aa2.jpg
                              • beatrix13 Re: i najwieksze zdjecie.... 18.06.06, 09:29
                                czy Ty też jesteś na tym zdjęciu?
                                • Gość: zulu Re: i najwieksze zdjecie.... IP: 83.168.96.* 19.06.06, 01:06
                                  Przestancie juz nudzic, kupowalem u niej okna i jestem zadowolony. Na polityce
                                  sie nie znam i potrafie sie do tego przyznac.
                            • Gość: smakosz Re: dla mnie bomba jest śliczna i tyle ciekawe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 15:28
                              jaki ma biust
                              • beatrix13 Re: dla mnie bomba jest śliczna i tyle ciekawe 24.06.06, 19:05
                                Gość portalu: smakosz napisał(a):

> jaki ma biust

wszystkim już zdążyła pokazać nowy ?
                    • Gość: labatt Re: juz na wyciagniecie reki.... IP: *.hsd1.fl.comcast.net 17.06.06, 13:54
                      I nie umiesz!...TYlko sie tak chwalisz..:)
      • tuner Re: do admina 16.06.06, 23:50
        Wiesz małgoś, kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.
        • Gość: labatt calkowicie niepolitycznie...jak reszta.... IP: *.hsd1.fl.comcast.net 17.06.06, 01:10
          Odbija Wam!
          Ciagniecie za nogi .... z mina proroka i zbawcy...Macie tysiac pomyslow na to -
          co byscie zrobili inaczej/w innych watkach - bo "ten" to jest mistrz..../...Jak
          juz zrobione...I kilka pomyslow na to - co dalej.
          Najlepiej wychodzi Wam obskurna obrobka.../glupia,stara,brzydka/ - co i nijak
          sie ma do rzeczywistosci.Wy zawsze tak?To ja sie Was boje!
          • tuner Re: calkowicie niepolitycznie...jak reszta.... 17.06.06, 01:46
            Gość portalu: labatt napisał(a):
            /glupia,stara,brzydka/ -

Ok! Mądra, młoda i piękna! Pasuje?
            • Gość: labatt Re: calkowicie niepolitycznie...jak reszta.... IP: *.hsd1.fl.comcast.net 17.06.06, 01:52
              Mysle,ze bylby to poczatek przyzwoitej rozmowy...Nie zawadzalyby prywatne
              kompleksy rozmowcy...;)
              • tuner Re: calkowicie niepolitycznie...jak reszta.... 17.06.06, 01:56

> Mysle,ze bylby to poczatek przyzwoitej rozmowy...Nie zawadzalyby prywatne
                > kompleksy rozmowcy...;)

Gośka nie ma kompleksów...
                • Gość: labatt Re: calkowicie niepolitycznie...jak reszta.... IP: *.hsd1.fl.comcast.net 17.06.06, 01:58
                  A teraz odwroc....
                  • tuner Re: calkowicie niepolitycznie...jak reszta.... 17.06.06, 11:13

> A teraz odwroc....

Jeszcze czego! Pewnie jeszcze byś chciał, żeby się po mydło schylić?
      • Gość: przedszkolak Re: Jacyna-Kitt podoba mi sie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 15:45
    • boszorkany Re: Jacyna-Witt 17.06.06, 17:33
      poziom wymiany rewelacyjny...nie ma co się dziwić, że potem musimy organizować
      ankietę co zrobić, żeby Szczecin był lepszy....
      może byśmy tak zamiast nawzajem i innych obrażać trochę argumentów
      przytoczyli?..
      nie, żebym za kimś z lewej czy z prawej czy też ze środka...
      ale to zaczyna być monotonne i nic nie wnosi..
      • Gość: wsp Re: Wspólnym kandydatem powinien być Nitras IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 16:07
        • Gość: dydek Re: Wspólnym kandydatem powinna być Lubińska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 19:03
          • Gość: sklonowany Re: Wspólnym kandydatem powinna być rysio z klanu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 14:18
    • Gość: lodziarz Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.06, 18:52
      A tak swoją drogą to PO powinno wystawić wspólnego kandydata z PIS - panią
      Lubińską. Mieliby i Lubińską i Jacynę i mogliby rządzić swoimi zastępcami też.
      A tak to tylko bezsensowna awantura. PO nie ma sensownego kandydata z
      autorytetem i doświadczeniem. Co i rusz proponuje jakiś chłopaczkó, których
      starsi mieszkańcy nigdy nie poprą. A w polityce liczy się pragmatyka. Jakoś w
      Poznaniu umieli się dogadać a w Szczecinie nie potrafią. Chyba że niektórym
      zależy na tym żeby się nie dogadać.
      • boszorkany Re: Jacyna-Witt 17.06.06, 18:59
        jest jeden problem...Szczecin przyciąga osoby, które z zarządzania ledwo mierne
        miały...
        ..a ja teoretykom dziękuję..nam potrzebny teraz dobry praktyk...
        i tu by się nam świeca przydała :(....
        • beatrix13 Re: Jacyna-Witt 17.06.06, 19:19
          boszorkany napisała:

> jest jeden problem...Szczecin przyciąga osoby, które z zarządzania ledwo
          mierne
          >
          > miały...
          > ..a ja teoretykom dziękuję..nam potrzebny teraz dobry praktyk...
          > i tu by się nam świeca przydała :(....

*Bill Gates ogłosił zakończenie kariery zawodowej,
          przydałby się nam on albo jego klon
          • boszorkany Re: Jacyna-Witt 17.06.06, 19:24
            stawiam na klona...
            byleby nie atak klonów ;)
            • beatrix13 Re: Jacyna-Witt 17.06.06, 19:28
              >mnie już się przytrafił takowy,
              >mało sensowny;

ale gdzie takiego billowatego znależć,
              bo samego Billa nie da rady zaimportować
              • boszorkany Re: Jacyna-Witt 17.06.06, 19:43
                :(

a co do importu to faktycznie lipa..przeważnie coś się sypie i trzeba wyjść i
                na nowo wejść :(...

chociaż z drugiej strony na nasze realia to by pasowało ;)
                • beatrix13 Re: Jacyna-Witt 17.06.06, 19:54
                  tylko czym zachęcić?
                  aquaparkiem na Gontynce
                  czy nowoczesną galerią Kaskada?
                  • boszorkany Re: Jacyna-Witt 17.06.06, 20:07
                    hehe..mam lepszy pomysł...
                    odpowiedzialnym społeczeństwem miasta Szczecina...
                    ale utopia ;) no nie?
                    • beatrix13 Re: Jacyna-Witt 17.06.06, 20:12
                      takim promilem chcesz gościa raczyć?
                      to nie po staropolsku
                      • boszorkany Re: Jacyna-Witt 17.06.06, 21:13
                        czym chata bogata ;)
                        • beatrix13 Re: Jacyna-Witt 17.06.06, 21:23
                          pełno nas,a jakoby nikogo nie było,
                          to apropos obywatelskiej wartościowej społeczności
                          • boszorkany Re: Jacyna-Witt 17.06.06, 21:26
                            no i tu jest cały szkopuł :(
                            • beatrix13 Re: Jacyna-Witt 17.06.06, 21:33
                              oprócz importu Billa,
                              trzeba nam zaimportować
                              całą rzeszę (nie kojarzyć z )
                              podobnie jemu myślących
        • Gość: delete Re: Jacyna-Witt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 16:08
          Tzn. Swieca dla pani MJW?