Dodaj do ulubionych

pada deszcz

02.08.06, 01:23
nareszcie
znowu
Obserwuj wątek
    • Gość: dz14d Re: pada deszcz IP: 80.53.41.* 02.08.06, 01:27
      bedzie padal do 8. mozliwe przelotne w ciagu dnia miedzy 14 a 20, w srode bardzo
      prawdopodobny jest opad ciagly miedzy 17 a 23. Poza tym dosc chlodno -
      temepratury miedzy 15 a 20 stopni.
      • beatrix13 Re: pada deszcz 02.08.06, 01:29
        dzięki,
        to moja ulubiona pogoda,
        jeszcze,zeby powiało solidnie i burza mogłaby być
        • Gość: dz14d Re: pada deszcz IP: 80.53.41.* 02.08.06, 01:33
          wesolo trzaskajacy ogien w kominku, facet obok rozgrzewajacy Ci stopy i
          przynoszacy grzane wino... tia...
          • beatrix13 Re: pada deszcz 02.08.06, 01:34
            tez tak sobie wizualizuję,
            no i burza za oknem,
            koniecznie
            • Gość: dz14d Re: pada deszcz IP: 80.53.41.* 02.08.06, 01:44
              On obejmujacy czule, silnym ramieniem, dajacy bezpieczenstwo, Ty mala, zagubiona
              kruszyna w spokojnej zatoce. On obronca, troche surowy, lekko szorstki ale silny
              i opiekunczy. Szmer plynacej wody, gdzies kapia krople, pachnie zywica drzewo do
              kominka. Pelgajace swiatlo z kominka podkreslo jego oczy, lekkie zmarszczki w
              kacikach oczu i ust...
              • ohne.zucker Re: pada deszcz 02.08.06, 01:45
                Gość portalu: dz14d napisał(a):

                > On obejmujacy czule, silnym ramieniem, dajacy bezpieczenstwo, Ty mala,
                zagubion
                > a
                > kruszyna w spokojnej zatoce. On obronca, troche surowy, lekko szorstki ale
                siln
                > y
                > i opiekunczy. Szmer plynacej wody, gdzies kapia krople, pachnie zywica drzewo
                d
                > o
                > kominka. Pelgajace swiatlo z kominka podkreslo jego oczy, lekkie zmarszczki w
                > kacikach oczu i ust...

                ty musisz cos palic....
                • Gość: dz14d Re: pada deszcz IP: 80.53.41.* 02.08.06, 01:54
                  pije - maslanke truskawkowa "Robico" - polecam!
                  • kiciara11 Re: pada deszcz 02.08.06, 10:45
                    chyba przejde na truskawkowe... natutralne maslanki tak nie dzialaja;)
              • beatrix13 Re: pada deszcz 02.08.06, 01:46
                czy to z blogu Kazia?
    • absztyfikant Re: pada deszcz 02.08.06, 01:42
      Swoja droga klimat sie nam ociepla. Podobno coraz wiecej rolnikow zaklada
      winnice. Ostatni raz krolowaly one w polskim krajobrazie w czasach...
      sredniowiecza.
      • ohne.zucker Re: pada deszcz 02.08.06, 01:46
        absztyfikant napisał:

        > Swoja droga klimat sie nam ociepla. Podobno coraz wiecej rolnikow zaklada
        > winnice. Ostatni raz krolowaly one w polskim krajobrazie w czasach...
        > sredniowiecza.
        >


        siemanko googleboy...
        • absztyfikant Re: pada deszcz 02.08.06, 01:46
          Do nory:))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka