Gość: dz14d Re: pada deszcz IP: 80.53.41.* 02.08.06, 01:27 bedzie padal do 8. mozliwe przelotne w ciagu dnia miedzy 14 a 20, w srode bardzo prawdopodobny jest opad ciagly miedzy 17 a 23. Poza tym dosc chlodno - temepratury miedzy 15 a 20 stopni. Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: pada deszcz 02.08.06, 01:29 dzięki, to moja ulubiona pogoda, jeszcze,zeby powiało solidnie i burza mogłaby być Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dz14d Re: pada deszcz IP: 80.53.41.* 02.08.06, 01:33 wesolo trzaskajacy ogien w kominku, facet obok rozgrzewajacy Ci stopy i przynoszacy grzane wino... tia... Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: pada deszcz 02.08.06, 01:34 tez tak sobie wizualizuję, no i burza za oknem, koniecznie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dz14d Re: pada deszcz IP: 80.53.41.* 02.08.06, 01:44 On obejmujacy czule, silnym ramieniem, dajacy bezpieczenstwo, Ty mala, zagubiona kruszyna w spokojnej zatoce. On obronca, troche surowy, lekko szorstki ale silny i opiekunczy. Szmer plynacej wody, gdzies kapia krople, pachnie zywica drzewo do kominka. Pelgajace swiatlo z kominka podkreslo jego oczy, lekkie zmarszczki w kacikach oczu i ust... Odpowiedz Link Zgłoś
ohne.zucker Re: pada deszcz 02.08.06, 01:45 Gość portalu: dz14d napisał(a): > On obejmujacy czule, silnym ramieniem, dajacy bezpieczenstwo, Ty mala, zagubion > a > kruszyna w spokojnej zatoce. On obronca, troche surowy, lekko szorstki ale siln > y > i opiekunczy. Szmer plynacej wody, gdzies kapia krople, pachnie zywica drzewo d > o > kominka. Pelgajace swiatlo z kominka podkreslo jego oczy, lekkie zmarszczki w > kacikach oczu i ust... ty musisz cos palic.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dz14d Re: pada deszcz IP: 80.53.41.* 02.08.06, 01:54 pije - maslanke truskawkowa "Robico" - polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
kiciara11 Re: pada deszcz 02.08.06, 10:45 chyba przejde na truskawkowe... natutralne maslanki tak nie dzialaja;) Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: pada deszcz 02.08.06, 01:42 Swoja droga klimat sie nam ociepla. Podobno coraz wiecej rolnikow zaklada winnice. Ostatni raz krolowaly one w polskim krajobrazie w czasach... sredniowiecza. Odpowiedz Link Zgłoś
ohne.zucker Re: pada deszcz 02.08.06, 01:46 absztyfikant napisał: > Swoja droga klimat sie nam ociepla. Podobno coraz wiecej rolnikow zaklada > winnice. Ostatni raz krolowaly one w polskim krajobrazie w czasach... > sredniowiecza. > siemanko googleboy... Odpowiedz Link Zgłoś