IP: 111.111.51.* 12.03.03, 21:14
zarzad mista jedzie na wyjazdowa narade nad morze na dwa dni. chyba nie dalej
tydzien temu mowa byla zeby ograniczyc wyjazdy jesli mozna cos przedyskutowac
na miejscu. super konsekwencja. chyba sami siebie nie sluchaja w telewizorze.
gazeta powinna podac koszty. pozdrawiam rado
Obserwuj wątek
    • jottka Re: wyjazd 12.03.03, 22:21
      rado, nie płacz - jakiś czas temu bbury wyciągał stosowny akt prawny, zgodnie z
      którym morze zaczyna się od mostu długiego. bilet na tramwaj mozesz im
      odżałować :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka