Gość: rado
IP: 111.111.51.*
12.03.03, 21:14
zarzad mista jedzie na wyjazdowa narade nad morze na dwa dni. chyba nie dalej
tydzien temu mowa byla zeby ograniczyc wyjazdy jesli mozna cos przedyskutowac
na miejscu. super konsekwencja. chyba sami siebie nie sluchaja w telewizorze.
gazeta powinna podac koszty. pozdrawiam rado