14.11.06, 12:49
czy zapisałaś się do szkoły rodzenia na Skargi?jak tak to od kiedy są zajecia i czy faktycznie są bezpłatne?cały czas mam dylemat czy potrzebna mi ta szkoła czy nie :]
Obserwuj wątek
    • grell Re: do Grell 16.11.06, 10:42
      Tak byłam już na dwóch pierwszych spotkaniach. Pierwsze było bardzo ciekawe
      najpierw lekarz (ordynator chyba) opowiadał o ciąży i porodzie i pokazywał
      poród na manekinie a później bardzo sympatyczna położna oprowadziła po całym
      oddziale i pokazała salę porodową. Drugie spotkanie było już takie sobie tzn.
      najpierw jeden lekarz opowiadał jak się zmienia nasze ciało pod względem
      fizjologii podczas ciąży a drugi właściwie w większości się powtarzał i
      opowiadał o sprawach wogóle nie związanych z tematem ogólnie było nudno. Ale
      dzisiaj też się wybieram. Dzisiaj mają być zajęcia na temat porodu rodzinnego i
      ćwiczenia w czasie ciąży. Zajęcia są bezpłatne możesz przyjść w każdej chwili.
      Odbywają się na oddziale co tydzień od 17:00-19:00, ostatnie będą 28.12.2006r.
      Podoba mi się to że są z różnymi lekarzami i położnymi z oddziału więc można
      poznać z kim ewentualnie będzie się miało do czynienia podczs porodu.
      Przepraszam że dopiero dziś odpisuje ale miałam kłopoty z komputerem.
      Pozdrawiam
      • grell :-))) 21.11.06, 13:20
        właściwie to czasem zaglądam, choć ostatnio zaniedbałam to forum a to z tego
        względu, że wysiadł mi komputer a miałam zapisane to forum w ulubionych a jak
        się udało uruchomić no to zgubiłam "marcówki 2007" i zapomniałam poszukać, ale
        już znalazłam. A poza tym to ja właściwie nie wiem czy bardziej jestem
        marcówką czy lutówką bo wg usg termin mam na 28.luty-4.marzec a wg ostatniej
        miesiączki 22.luty więc różnie to może być. Ale to oczywiście mniej istotne.

Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka