Dodaj do ulubionych

Do zobaczenia:)

14.08.02, 17:36
Wybywam na jakiś czas... do kiedy nie wiem:)
Bawcie się dobrze:)))
Obserwuj wątek
    • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.08.02, 13:00
      Na jakiś czas tzn.?
      Mam nadzieje że pogoda bedzie Ci dopisywać bo już mi kciuki zwiędły od
      trzymania:))))
      • Gość: gosia-s Re: Do zobaczenia:) IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 16.08.02, 21:42
        Jakkolwiek dobrze będziesz siębawił... - wook, odezwij się!!!
        • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 23.08.02, 18:26
          Chyba sie bardzo dobrze bawi bo nie ma zbytnio czasu aby posta wystukać :))))
          • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 25.08.02, 22:40
            Pewnie wook nie jest w posiadaniu laptopa, a znajduje się teraz na pełnym morzu
            albo zdobywa szczyty Himalajów. Tam jeszcze net nie dotarł... :)))
            • gofa Re: Do zobaczenia:) 26.08.02, 22:32
              a mnie smutno ze wooka nie ma buuuu...pusto i cicho u nas...najgorsze jest to
              ze nie wiadomo kiedy wroci....
              • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.polpak-karton.pl 27.08.02, 10:21
                A Ty także o nas zapomniałaś, nawet jednego posta na tydzień nam żałowałas :((((
                • gofa Re: Do zobaczenia:) 27.08.02, 15:31
                  no tak...przepraszam...ale! ja przynajmniej powiedzialam kiedy wracam...i
                  jestem zgodnie z obietnica :) a wook zniknal...i nic wiecej nie wiemy...mam
                  nadzieje ze nas zaskoczy...oby :)
                  • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.02, 22:06
                    Pojechał sprzedawać antyki,
                    Być może do Afryki.
                    A tam w buszu osamotniony
                    Jest kompa pozbawiony :)))))
                    • wook Re: Do zobaczenia:) 30.08.02, 19:18
                      a kuku!!!! pojawiam się, wprawdzie na krótko ale zawsze to coś! haha do Afryki
                      nie zdążyłem!!! :)
                      • gofa Re: Do zobaczenia:) 30.08.02, 21:40
                        wook??? hura...ale niespodzianka :) ja chwilowo pojawiam sie niestety
                        sporadycznie - za co przepraszam... no ale gdzie jest gosia, ga, muminek???
                        • wook Re: Do zobaczenia:) 30.08.02, 23:01
                          szkofda gofciu że tylko sporadycznie, bez Ciebie smutno jak ch.... .
                          • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 31.08.02, 18:43
                            No tak robie co mogę aby być częściej ale jak jestem to Was nie ma - z sobą to
                            chybasobieza długo nie pogadam :)))))))
                            • gofa Re: Do zobaczenia:) 31.08.02, 22:53
                              hihihihi...jakos nie mozemy sie przestawic na 'stary' czas...powoli powoli i
                              wrocimy do dawnych przyzwyczajen :)
                              • wook Re: Do zobaczenia:) 31.08.02, 22:54
                                gofciu! to wszystko przez ta długą przerwę.
                                • gofa Re: Do zobaczenia:) 01.09.02, 22:13
                                  chlip chlip...chyba nie bedzie starych przyzwyczajen... musze zmieniac
                                  mieszkanie.... no i generalnie wszystko staje na glowie...ech....
                                  • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 02.09.02, 10:11
                                    Nie chlipaj nam tutaj przedwcześnie,
                                    A mieszkanie zmień na bardziej nowoczesne :))))
                                    Gdzie komputery na każdej ścianie
                                    Wyświetlały Ci będą nasze powitanie :)))))
                                    • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 02.09.02, 10:14
                                      Gofcia, ja też zmieniłam mieszkanie, to nie takie straszne! :)))
                                      • wook Re: Do zobaczenia:) 02.09.02, 12:53
                                        brrr... nie znoszę przeprowadzek! gofciu współczuję Ci.
                                        • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.polpak-karton.pl 02.09.02, 14:00
                                          Ja juz tyle razy sie przeprowadzałem że nie znoszę przeprowadzek a do tego
                                          jeszcze remontów, malowania ścian, robienia mebli, kładzenia kafelek itd i itp.
                                          Wyrazy współczucia Gofciu, ale nie załamuj sie będzie dobrze! :))))
                                          • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 02.09.02, 14:08
                                            Gość portalu: Muminek napisał(a):

> Ja juz tyle razy sie przeprowadzałem że nie znoszę przeprowadzek a do tego
                                            > jeszcze remontów, malowania ścian, robienia mebli, kładzenia kafelek itd i
                                            itp.

Właśnie tak bym chciała, a nie tylko przenosić graty z miejsca na miejsce. Bo
                                            te Twoje "do tego..." oznaczałyby, że przeprowadzam się na swoje!
                                            • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.polpak-karton.pl 02.09.02, 21:29
                                              No tak na swoje ale zawsze okazuje się że jeszcze dalej można - to jest
                                              straszna tragedia
                                              - Wchodzisz na to swoje a to ciągnie z ciebie soki,
                                              Bo się nagle pokazuje że to sufit za wysoki,
                                              Tam ta lampka nie pasuje,
                                              A ta spłuczka wciąż sie psuje.
                                              Remont biegnie za remontem
                                              W dzień powszedni czy też świątek.
                                              Jak uporasz się już z jednym,
                                              Konta stan Ci mówi - biedny! :))))))
                                              • wook Re: Do zobaczenia:) 02.09.02, 21:42
                                                Muminku! posadź sobie pieniążki w doniczce, same będą rosły :))) ja nie
                                                podlewałem, więc umnie nie urosły :)))
                                                • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.polpak-karton.pl 03.09.02, 06:57
                                                  A które lepiej obrodzą - papierowe czy metalowe? :)))))
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 03.09.02, 08:36
                                                    Papierowe. Metalowe szybciej się rozchodzą, no chyba to znacie!
                                                  • wook Re: Do zobaczenia:) 03.09.02, 10:20
                                                    tak papierowe, tylko trzeba podlewać z umiarem, co by nie rozmiękły :)))
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 03.09.02, 10:45
                                                    A metalem można nakarmić świnkę. :)))
                                                  • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.polpak-karton.pl 03.09.02, 16:28
                                                    A świnkę sprzedać na rombankę :)))))
                                                  • gofa Re: Do zobaczenia:) 04.09.02, 00:02
                                                    o prosze...jaki kacik ogrodniczy sie zrobil...no no...to ja moze posieje
                                                    podleje i zbiore i zamiast wynajac to kupie, co? ...chociaz...to tez jest
                                                    jakis pomysl... natomiast w kwestii przeprowadzek...NIENAWIDZE...
                                                    przeprowadzalam sie juz tyle razy ze kazdy nastepny budzi we mnie jeszcze
                                                    wieksza zlosc... ten raz bedzie najgorszy z mozliwych...tragarza mam po
                                                    operacji, a w domu sprzet ciezkiego kalibru ( lodowa, pralka, szafa, lozko etc
                                                    etc) ... jak sobie pomsyle to ...
                                                  • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.polpak-karton.pl 04.09.02, 07:17
                                                    już zaczynam płkać nad Twoim losem,
                                                    a jak sobie pomyśle:
                                                    o osmotnieniu facetów pod Twoimi drzwiami,
                                                    To zaczynam płakać krokodylowymi łzami :))))))
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 04.09.02, 08:51
                                                    Gofa, a wyprowadzasz się chociaż do własnych czterech kątów?
                                                  • wook Re: Do zobaczenia:) 04.09.02, 17:54
                                                    gofa, ale w przeprowadzkach nie musi się korzystać ze swojego tragarza, mozna
                                                    tragarzy wynajać:)tego swojego zostaw na cos lżejszego, szkoda go tak
                                                    eksploatować, przecież może się jeszcze przydac do innych prac...:)))
                                                  • gofa Re: Do zobaczenia:) 05.09.02, 00:16
                                                    no wiec jeszcze nie do swoich czterech katow, chociaz plan taki tez byl...
                                                    ...tragarzy bede musiala wynajac bo moj to nawet do lekkich rzeczy sie nie
                                                    nadaje tak bidulek zmarnowany ;) ale na razie czeka mnie czesc
                                                    najtrudniejsza... znalezc to mieszkanie!... jutro zaczynam....znaczy sie juz
                                                    dzis....
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 05.09.02, 08:28
                                                    Powodzenia!!!
                                                  • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.polpak-karton.pl 05.09.02, 11:24
                                                    Szukaj z netem :))))))
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 05.09.02, 13:12
                                                    Właśnie, jak ja szukałam pokoju, to nie mogłam za cholerę dokopać się do
                                                    ogłoszeń GW!!!
                                                  • gofa Re: Do zobaczenia:) 05.09.02, 13:43
                                                    ...akurat...znacie kogos kto znalazl mieszkanie w necie??? bo ja nie... z
                                                    doswiadczenia wiem ze najlepsze sa znajomosci....
                                                  • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.02, 14:18
                                                    hahaha... miałem na myśli dostęp :))))))
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 05.09.02, 14:27
                                                    A jak się nie ma znajomości, to pozostaje gazeta z bezpłatnymi ogłoszeniami.
                                                  • wook Re: Do zobaczenia:) 05.09.02, 17:55
                                                    tylko ogłoszenia w lokalnych gazetach, albo słupy i tablice ogłoszeniowe, no i
                                                    oczywiście koniecznie trzeba puścić wici wśród znajomych.
                                                  • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.polpak-karton.pl 05.09.02, 20:16
                                                    I mieć odrobinkę szczęścia i troszeczkę pieniedzy :)))))
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 06.09.02, 08:33
                                                    Tak, trzeba mieć szczęście, żeby coś trafnie wybrać, przynajmniej w W-wie,
                                                    ogłoszeń jest od metra. Chociaż aktualnie to i chętnych nie brakuje.
                                                  • gofa Re: Do zobaczenia:) 06.09.02, 12:51
                                                    wiec...na razie czekam na pewne...hmm...decyzje ...ktore zapadna kolo 12
                                                    wrzesnia...no i wtedy bede wiedziec czego szukam...chociaz juz podpytuje
                                                    znajomych, ale im czlowiek starszy tym wymagania bardziej rosna... juz nie
                                                    chce wiezowcow...brrr...okropnosc...interesuje mnie 'kameralny';) blok IVp...
                                                    no i najwazniejsza sprawa...NET!!!!
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 06.09.02, 13:27
                                                    No tak, zapomniałam o najważniejszym, o necie!!!

A spacerek po schodach faktycznie nieźle robi, sama praktykuję. :)))
                                                  • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.polpak-karton.pl 06.09.02, 20:22
                                                    A jeśli można wiedzieć to na które pieterko szanowną panią nóżki niosą?? :))))
                                                  • wook Re: Do zobaczenia:) 07.09.02, 18:20
                                                    hihi, szanowną panią nóżki niosą chyba na drugie pięterko, prawda? a mnie aż na
                                                    czwarte, ale nie narzekam, tłumaczę to sobie że to dla zdrowia :))))
                                                  • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.09.02, 21:34
                                                    KJesli na drugie to faktycznie nieźle robi, a juz myślałem że w jakimś wieżowcu
                                                    na dziesiate :))))))
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 09.09.02, 08:51
                                                    No cóż, ja na trzecie... I ostatnie. :)
                                                  • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.polpak-karton.pl 09.09.02, 18:06
                                                    No to się za bardzo nie nachodzisz ;))))))
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 10.09.02, 08:51
                                                    No może i nie, ale jak człowiek wykończony albo z zakupami to tylko marzy o
                                                    dźwigu... :)))
                                                  • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.polpak-karton.pl 10.09.02, 08:57
                                                    No patrzcie taka młoda,
                                                    A już jej rączek i nóżek szkoda.
                                                    Piętro to wszak jest dopiero trzecie,
                                                    I na sylwetke wpływa kobiecie. :)))))
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 10.09.02, 08:59
                                                    Eeeh, te Twoje wiersze!!!!! A żebyświedział, wolę spacer po plaży niąpo klatce
                                                    schodowej.
                                                  • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.polpak-karton.pl 10.09.02, 09:56
                                                    Wiesz ze ja też bym wolał,
                                                    Nie musi być plaża, mogą być pola
                                                    Wokół których szumią piękne łany zboża
                                                    Tak jakbym słuchał szumu fali z morza :))))
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 10.09.02, 11:37
                                                    Nie, szumu morza nic nie zastąpi. ;)
                                                  • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.polpak-karton.pl 10.09.02, 11:53
                                                    Chyba że szum oceanu ;))))
                                                  • wook Re: Do zobaczenia:) 10.09.02, 19:16
                                                    szum morza...?
                                                    szum łoża...?
                                                    oto jest pytanie?...
                                                    co na daje radość,
                                                    a co ukojenie,
                                                    co daje pożądanie,
                                                    a co uspokojenie???
                                                  • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 10.09.02, 21:31
                                                    o skrzypieniu łoża słuszałem i sam odczułem ale żeby szymiało... to nie
                                                    możliwe:))))))
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 11.09.02, 08:41
                                                    Morza, powtarzam, a konkretnie Bałtyku. ;)

PS. Wook, z Tobą gorzej? Też opanowała Cię mania pisania wierszami???
                                                    Ratunku!!! :(((
                                                  • wook Re: Do zobaczenia:) 11.09.02, 12:22
                                                    nooo!!! padły mi rymy Muminka na mózg:)))
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 11.09.02, 12:54
                                                    To może spadną... :)))
                                                  • wook Re: Do zobaczenia:) 12.09.02, 07:26
                                                    to jest pewnie zaraźliwe, jak czarna ospa!!! czy ma ktoś lekarstwo??
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 12.09.02, 09:04
                                                    Nie wiem, czy leci z nami lekarz???
                                                  • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.polpak-karton.pl 13.09.02, 10:11
                                                    A czy rymowanie,
                                                    To jak na grypę chorowanie? :))))
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 13.09.02, 14:31
                                                    Gość portalu: Muminek napisał(a):

> A czy rymowanie,
                                                    > To jak na grypę chorowanie? :))))

Coś w tym rodzaju. To nowy wirus, który atakuje klawiaturę i wychodzą rymy. :D
                                                  • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 13.09.02, 20:12
                                                    A to nie wzywaj lekarza bo twoja klawiatura jest jeszcze zdrowa :)))))
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 16.09.02, 14:02
                                                    Zdrowa i uodporniona. ;)
                                                  • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 16.09.02, 18:19
                                                    A właścicielka ? :))))
                                                  • gofa Re: Do zobaczenia:) 17.09.02, 00:42
                                                    pewnie wedlug przyslowia: 'jaki pan taki kram' :)
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 17.09.02, 15:39
                                                    dokładnie, komp już się do mnie przyzwyczaił. :)))
                                                  • gofa Re: Do zobaczenia:) 20.09.02, 11:18
                                                    oj...pusto bez Muminka i wook'a... nie ma kto rymowac... mam nadzieje ze
                                                    Muminek nabierze sił i jak wroci to nas rozłozy na łopatki ;)
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 20.09.02, 12:24
                                                    To że Wook wyjechał, to wiedziałam, ale co z Muminkiem? Nie orientujesz się?
                                                  • Gość: Muminek Re: Do zobaczenia:) IP: *.polpak-karton.pl 21.09.02, 14:48
                                                    Wpadam tu na forum - robię smutną minę :(((((
                                                    Bo nic nie wiedziałem że się z Gosią minę.
                                                  • gofa Re: Do zobaczenia:) 22.09.02, 18:33
                                                    wiem...ale nie wiem czy moge powiedziec, wrocil Muminek, niech sam sie
                                                    przyzna gdzie szalal ;)
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 27.09.02, 10:11
                                                    Właśnie, ja się przyznałam, gdzie szalałam.
                                                  • gofa Re: Do zobaczenia:) 27.09.02, 11:06
                                                    pewnie się przyzna, ale dopiero w poniedziałek, chyba, że wróci wcześniej :)
                                                  • gosia-s Re: Do zobaczenia:) 27.09.02, 11:39
                                                    Mam nadzieję, że nie zagnało go do żadnego z krajów demoludów, bo ja chyba
                                                    przywiozłam jakiegoś wirusa... :(((

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka