Dodaj do ulubionych

pacyfiści na kolana!

09.04.03, 16:35
własnie ten niby wierny saddamowi lud iracki wyległ po zwycięstwie
amerykanów w bagdadzie i obala pomniki wodza! ludzie się cieszą i
manifestują nienawisć do rezimu!i co wy na to miłośnicy pokoju za wszelką
cenę!
Obserwuj wątek
    • Gość: Karuzelowy Re: wylegli,a jakże:) IP: *.smsnet.pl / 192.168.1.* 09.04.03, 16:43
      i to w liczbie około tysiąca osób w pięciomilionowym mieście !!!!
      a tych aktywnych obalaczy pomnika to aż chyba dwudziesu :)



      karuzelowi wszystkich krajów-nie dajcie sobie budować pomników!
      • piotr33k2 Re: karuzela milcz! 09.04.03, 17:00
        karuzela zachowaj te uwagi dla swojego skromnego rozumu,jak ktoś chce w
        czarnym widzieć białe to bedzie widział .moze jeszcze powiesz jak ten
        operetkowy idiota ,iracki minister informacji, że amerykanie są otoczeni i
        właśnie trwa ich wybijanie do nogi?.do psychiatry!
        • longplay Hit wojny w Iraku 09.04.03, 17:19
          piotr33k2 napisał:

          > karuzela zachowaj te uwagi dla swojego skromnego rozumu,jak ktoś chce w
          > czarnym widzieć białe to bedzie widział .moze jeszcze powiesz jak ten
          > operetkowy idiota ,iracki minister informacji, że amerykanie są otoczeni i
          > właśnie trwa ich wybijanie do nogi?.do psychiatry!

          Hitem tej wojny był wspomniany przez Ciebie Minister Informacji Iraku.
          • Gość: Karuzelowy Re: Hit wojny w Iraku IP: *.smsnet.pl / 192.168.1.* 09.04.03, 17:26
            tak to prawdziwy patriota.piotr ileśtam wziął doskonały wzór propagandowy za
            przykład :)



            karuzelowi wszystkich krajów- nie wierzcie propagandzie!
          • Gość: Gradus Re: Hit wojny w Iraku IP: *.biomag.uni-jena.de 09.04.03, 17:30
            longplay napisał:


            > Hitem tej wojny był wspomniany przez Ciebie Minister
            Informacji Iraku.

            a dla mnie hitem byly informacje ze zrodel amerykanskich.
            Przypomnijmy pare hitow:
            - Tarik Aziz uciekl z Iraku
            - Tarik Aziz zostal zabity podczas ucieczki przez sluzby
            spec. Iraku
            - Basre zdobywano chyba z 5 razy
            - port Um Kasrr tez zdobywano juz kilka razy
            - w Basrze wybuchalo juz kilka powstan
            - znaleziono juz kilka fabryk broni chemicznej
            - znazeliono osrodek szkolenia terrorystow z Al Kaidy
            - znaleziono kilka skladowisk gazow bojowych
            - znajdowano kombinezony przeciwchemiczne co oznaczalo,
            ze Irak ma zamiar uzyc broni masowego razenia
            - zaskakujaco duza liczba wypadkow lotnictwa USA :)
        • Gość: Karuzelowy Re: ależ misiu! IP: *.smsnet.pl / 192.168.1.* 09.04.03, 17:24
          piotr33k2 napisał:

          > karuzela zachowaj te uwagi dla swojego skromnego rozumu,jak ktoś chce w
          > czarnym widzieć białe to bedzie widział .moze jeszcze powiesz jak ten
          > operetkowy idiota ,iracki minister informacji, że amerykanie są otoczeni i
          > właśnie trwa ich wybijanie do nogi?.do psychiatry!

          przed chwilą skończył się teleekspres,przedtem oglądałem tvn24,szkołę
          skończyłem i umiem liczyć.
          a może masz coś z oczkami?
          na szczęście te zdjęcia z placu bagradzkiego obejrzą miliony widzów.
          no żal mi ,że to tak nie po twojej myśli,szkoda...

          jeszcze jedna uwaga: mam prośbę , spróbuj podyskutować na rzeczowe argumenty ,
          bez inwektyw .

          za bezpłatne skierowanie do lekarza specjalisty , dzięki wielkie.chwała
          bogu,wszyscy w domu zdrowi,a co u ciebie?



          karuzelowi wszystkich krajów-wybaczcie mu,albowiem nie wie o czym mówi!
          • Gość: Gryf Byl sobie dyktator !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.04.03, 17:46
            ".....Niektorzy staja sie pacyfistami,tak jak inni zolnierzami, dlatego
            tylko,ze nie nadaja sie do niczego innego....."




            Powietrze:magazyn swiatla wody i ognia.
            • Gość: Karuzelowy Re: święta racja gradusie... IP: *.smsnet.pl / 192.168.1.* 09.04.03, 18:45
              żołnierzem stajesz się także dlategoże do innych prac dwielewe ręce!
              ale co począć z armią która strzela do swoich sojuszników?


              saddam; zestrzeliliśmy dziś helikopter angielski!
              bush; nieprawda! to my go zestrzeliliśmy!
          • piotr33k2 Re: ależ karuzela! 09.04.03, 17:50
            od inwektyw to ty zaczołeś ,ja się tylko do ciebie dostosowałem.co do faktów
            to każdy widzi kto ma oczy i mysli ,ty ze swoimi pogladami okopałes się jak
            reżimowcy saddama i nie zauważyłeś że przeciwnik cię obszedł i po prostu
            normalnie zwyciężył ,dalej chcesz strzelać tylko niemasz gdzie , czym i do
            kogo.jeszcze słowo do gradusa ,nie przypominam sobie aby amerykanie oficjalnie
            podawali takie informacje ,to były najwyżej niepotwierdzone dane różnych
            agencji telewizyjnych i prasowych,wojska koalicji bardzo ostroznie podchodziły
            do ostatecznych ocen ,trochę nawet asekurancko, nawet teraz nie mówią o
            zdobyciu bagdadu ,więc trzymaj sie prawdy i nie wciskaj kitu.
            • Gość: Gryf Re: ależ karuzela! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.04.03, 17:59
              piotr33k2 napisał:

              > od inwektyw to ty zaczołeś ,ja się tylko do ciebie dostosowałem.co do faktów
              > to każdy widzi kto ma oczy i mysli ,ty ze swoimi pogladami okopałes się jak
              > reżimowcy saddama i nie zauważyłeś że przeciwnik cię obszedł i po prostu
              > normalnie zwyciężył ,dalej chcesz strzelać tylko niemasz gdzie , czym i do
              > kogo.jeszcze słowo do gradusa ,nie przypominam sobie aby amerykanie
              oficjalnie
              > podawali takie informacje ,to były najwyżej niepotwierdzone dane różnych
              > agencji telewizyjnych i prasowych,wojska koalicji bardzo ostroznie
              podchodziły
              > do ostatecznych ocen ,trochę nawet asekurancko, nawet teraz nie mówią o
              > zdobyciu bagdadu ,więc trzymaj sie prawdy i nie wciskaj kitu.
              Dodajac swoje "trzy grosze" przypomne , ze byl na forum taki czlowiek ktory
              podobnie rozumoawl jak kol. "karuzelowy" ale juz go nie ma. W podobnym stylu
              oraz formie udzielal odpowiedzi badz wypowiadal sie. Napinal sie nadymal az
              pekl i zniknal.Szanujmy sie wzajemnie oraz swiatopoglad ktory reprezentujemy.
              Pozdro.

              Powietrze:magazyn swiatla wody i ognia.
              • Gość: Karuzelowy Re: gryfie miły... IP: *.smsnet.pl / 192.168.1.* 09.04.03, 18:57
                no przecież wystarczy prześledzić tok postów i sposób wypowiedzi , by dowieść ,
                że przesadzasz.
                w którym to momencie się tak strasznie napinam? przywołując fakty?
                szanujmy swoje poglądy - święta prawda,ale jednak gdy ktoś błądzi /mniemam,że z
                braku informacji jeno/ to trzeba mu pomóc. jeśli mowa o tysiącach irakijskich
                obywateli spontanicznie manifestujących swoją radość , to może on piotr ileśtam
                źle widzi , albo liczyć nie umie.trzeba pomóc,więc staram się jak mogę,lecz to
                orka na ogórze.


                karuzelowi wszystkich krajów- chodźcie na piwo!
            • Gość: Karuzelowy Re: ależ karuzela! IP: *.smsnet.pl / 192.168.1.* 09.04.03, 18:50
              piotr33k2 napisał:

              > od inwektyw to ty zaczołeś ,ja się tylko do ciebie dostosowałem.co do faktów
              > to każdy widzi kto ma oczy i mysli ,ty ze swoimi pogladami okopałes się jak
              > reżimowcy saddama i nie zauważyłeś że przeciwnik cię obszedł i po prostu
              > normalnie zwyciężył ,dalej chcesz strzelać tylko niemasz gdzie , czym i do
              > kogo.jeszcze słowo do gradusa ,nie przypominam sobie aby amerykanie
              oficjalnie
              > podawali takie informacje ,to były najwyżej niepotwierdzone dane różnych
              > agencji telewizyjnych i prasowych,wojska koalicji bardzo ostroznie
              podchodziły
              > do ostatecznych ocen ,trochę nawet asekurancko, nawet teraz nie mówią o
              > zdobyciu bagdadu ,więc trzymaj sie prawdy i nie wciskaj kitu.


              nie wiem gdzie te moje inwektywy,ale jeśli uraża cię prawda i argumenty...no to
              wybacz
              co do faktów to jeśli masz telewizor - popatrz dziś na którykolwiek dziennik.w
              panoramie podali przybliżoną liczbę manifestujących soją radość irakijczyków;
              ok.tysiąca
              strzelać nie chciałem i nie chcę . to właśnie tacy świętoszkowaci patrioci jak
              ty nawołują do wojen,które są tak jak oni "święte"
              współczuję ci tylko ciasnoty horyzontów i niechęci do prawdy obiektywnej
              udokumentowanej niezbitymi faktami


              karuzelowi wszystkich krajów-tu nie ma z kim gadać!
    • Gość: Gradus tak... ludzie sie ciesza... IP: *.biomag.uni-jena.de 09.04.03, 17:53
      ... szczegolnie ten chlopczyk:
      www.internationalanswer.org/WarNotHealthy/update0406.html
      a wiwatujacych 50 kacykow z kwiatkami to chyba nie
      problem skombinowac... a moze sie myle???

      dzisiejszych zdjec jeszcze nie widzialem ale wczoraj na
      CNN pokazywali jakies machajace dzieci i mowili, ze
      Irakijczycy sie strasznie ciesza i dziekuja zolnierzom
      koalicji. Ale to chyba nie te same zdjecia???
      • longplay Wojna i dyktatutra to straszna rzecz. :-( 09.04.03, 18:05
        Gość portalu: Gradus napisał(a):

        > ... szczegolnie ten chlopczyk:
        > <a
        href="www.internationalanswer.org/WarNotHealthy/update0406.html"targe
        > t="_blank">www.internationalanswer.org/WarNotHealthy/update0406.html</a>
        > a wiwatujacych 50 kacykow z kwiatkami to chyba nie
        > problem skombinowac... a moze sie myle???
        >
        > dzisiejszych zdjec jeszcze nie widzialem ale wczoraj na
        > CNN pokazywali jakies machajace dzieci i mowili, ze
        > Irakijczycy sie strasznie ciesza i dziekuja zolnierzom
        > koalicji. Ale to chyba nie te same zdjecia???

        Masz rację ale czego to innego niż okrucieństw wojny dowodzi.To straszne
        zdjęcie jak straszna jest wojna. Na razie zdjęć ofiar krwawego Saddama nie ma
        ale będą.
        W komunistycznej Polsce również byli mordercy. Nie wiem skąd je dzisiaj wziąśc
        ale je pamiętam. Mam na myśli zdjęcie zdjęcie księdza Popiełuszki. Ci
        dyktatorzy w demokracji nie odpowiedzieli za swoje sprawstwo kierownicze.
        To dylemat olbrzymi. Do dzisiaj jest dyskutowana sprawa czy użytae w Japonii
        bomby atomowe oszczędziły dalsze miliony ofiar, czy też nie.
        • piotr33k2 Re: Wojna i dyktatutra to straszna rzecz. :-( 09.04.03, 18:23
          żeby nie było nieporozumień mnie również serce boli jak widzę krzywde ludności
          cywilnej ,ale takie są skutki nieodpowiedzialnych dyktatorów ,widziałem też
          zdjęcia tyciecy zagazowanych dzieci i kobiet przez husajna ,telewizja
          rzadko ,albo wcale ich nie pokazuje,są za drastyczne.mam nadzieje że to już
          koniec przemocy ,naród iracki ma prawo aby skorzystać wreszcie ze swoich
          bogactw naturalnych i żyć w pokoju.czy w kuwejcie czy arabi ludzie mają żle? w
          iraku też za parę lat tak może być ,trzeba tylko wyplenić te plagi ,obojetne
          wojskowe czy religijne ,wszystkie prowadzą do jednego ,zniewolenia
          człowieka ,przemocy i biedy.
          • Gość: Karuzelowy Re: żeby nie było nieporozumień IP: *.smsnet.pl / 192.168.1.* 09.04.03, 18:59
            ...ciebie piotr ileśtam to co najwyżej kamień boli a nie serce.



            karuzelowi wszystkich krajów-kupcie mu coś na kamień!

            może kosę?
    • Gość: Gradus cieszacy sie Bagdad... IP: *.biomag.uni-jena.de 11.04.03, 10:56
      piotr33k2 napisał:

      > własnie ten niby wierny saddamowi lud iracki wyległ po
      zwycięstwie
      > amerykanów w bagdadzie i obala pomniki wodza! ludzie
      się cieszą i
      > manifestują nienawisć do rezimu!i co wy na to miłośnicy
      pokoju za wszelką
      > cenę!

      wlasnie wczoraj ogladalem relacje korespondenta ZDF z
      Bagdadu. W miescie jest totalny chaos i anarchia.
      Pladrowane sa nawet SZPITALE a takze kradzione sa
      karetki!!! (CNN ledwo o tym wspomina). Amerykanie tylko
      stoja i patrza... przeciez nie sa policjantami... poza
      tym to Irakijczycy sie przeciez tylko ciesza...
      Na CNN pokazali hotel Mariot w Basrze po przejsciu
      szczesliwych Irakijczykow. Najpierw wyniesli wszystko co
      sie dalo (nawet kontakty ze scian powyciagali) a potem go
      podpalili. Co jak co ale Mariot to sie im chyba z rezimem
      Husseina nie kojarzy? No ale komentarz CNN byl taki, ze
      zrobili to dlatego, ze byli tak gnebieni przez rezim.

      Natomiast autentyczna radosc widac u Kurdow. Tylko
      ciekawe jak dlugo jeszcze... Dla USA wazniejsza jest
      Turcja niz jacys tam Kurdowie.

      Problem pojawia sie tez z Szyitami. Onie nie zaakceptuja
      amerykanskiej okupacji ani nie chca wspoldzialac z
      Kurdami i Irakijczykami z zagranicy a stanowia chyba
      wiekszosc w Iraku.

      Ciekewa postac to tez ten Ahmad Chalabi szykowany przez
      USA na szefa rzadu w Iraku. Okazuje sie, ze to niezly
      aferzysta:
      info.onet.pl/693068,12,item.html
      wolnosc i demokracja dla Irakijczykow??? raczej chyba
      dobry biznes dla wybranych...
      • franekkk Re: cieszacy sie Bagdad... 11.04.03, 11:03

        właśnie na skutek pomyłki zginęła dwójka dzieci
        pewnie namierzyły celownikiem laserowym bohatersko walczącą załogę bombowca
        nikt nie twierdzi że sadam był(jest) cacy ale...
        • Gość: Gradus Re: cieszacy sie Bagdad... IP: *.biomag.uni-jena.de 11.04.03, 11:15
          franekkk napisał:

          >
          > właśnie na skutek pomyłki zginęła dwójka dzieci
          > pewnie namierzyły celownikiem laserowym bohatersko
          walczącą załogę bombowca
          > nikt nie twierdzi że sadam był(jest) cacy ale...

          no wlasnie o to chodzi :((

          wczoraj widzialem tez zdjecia jak amerykanscy zoldacy w
          jakims totalnym szalenstwie i amoku ostrzelali karabinami
          samochod, ktory jakos tak wg nich dziwnie jechal...
        • piotr33k2 Re: cieszacy sie Bagdad... 11.04.03, 11:17
          chwilowa anarchia to normalna rzecz w taki sytuacjach ,trzeba trochę czasu
          aby zapanowac nad sytuacją ,natomiast jakby ludzie tak kochali rezim to
          przecież walczyliby do konca i nie grabili reżimowych budynków i
          posiadłości,ja wiem że głupio jest się przyznać do błedu ale czasem wypada
          zachować odrobine przyzwoitości i nie brnąć w demagogie.
          • Gość: Gradus Re: cieszacy sie Bagdad... IP: *.biomag.uni-jena.de 11.04.03, 11:46
            piotr33k2 napisał:

            > chwilowa anarchia to normalna rzecz w taki
            sytuacjach ,trzeba trochę czasu
            > aby zapanowac nad sytuacją ,natomiast jakby ludzie tak
            kochali rezim to
            > przecież walczyliby do konca i nie grabili reżimowych
            budynków i
            > posiadłości,ja wiem że głupio jest się przyznać do
            błedu ale czasem wypada
            > zachować odrobine przyzwoitości i nie brnąć w demagogie.

            juz przeciez napisalem, ze grabia nie tylko rezimowe
            budynki ale wszystko co napotkaja na drodze (nawet
            sasiadow i szpitale w ktorych cierpia ich sasiedzi). Nie
            ma policji to cale zlodziejstwo rozpelzlo sie po miescie.

            chwilowa anarchie powinni zatrzymac Amerykanie. Tylko po
            co im to. Jeszcze tlum sie obroci przeciwko nim i zacznie
            rzucac kamieniami albo moze granatami... W Basrze wojska
            brytyjskie proboja troche bardziej zaprowadzic porzadek i
            co sie dzieje? Na czolgi leca kamienie (obrazki z CNN)


            Czyli jesli jakis narod nie lubi swojego dyktatora to
            nalezy go wyzwolic bombami? W takim razie dluuuuuuuuga
            droga przed Amerykanami. Moze teraz np. za Bialorus sie
            zabiora??

            Poza tym przypomnij sobie co bylo powodem wojny. Nie to,
            ze Hussein byl tyranem tylko to, ze byl niebezpieczny dla
            calego swiata i przede wszystkim dla Ameryki no i ze
            posiadal bron masowego razenia. Jeden i drugi powod jak
            na razie okazuje sie jedna wielka bzdura...

            Sytuacja w Iraku jest dosyc skomplikowana. Przed USA jest
            teraz ciezka robota do wykonania jesli na prawde chca tam
            zaprowadzic porzadek. O czyms takim jak demokracja to
            chyba nikt nawet nie mysli.
            • piotr33k2 Re: cieszacy sie Bagdad... 11.04.03, 12:04
              spokojnie sytuacja się unormuje ,a co teraz mają amerykanie strzelać do ludzi
              bo rabują sklepy?rabują bo nic nie mieli a mają okazję się chociaz trochę
              wzbogacić.zapewniam cię że po paru latach spokojnej egzystencji irak bedzie
              bogatym państwem i ludzie nie bedą musieli nic rabować aby coś mieć.zgadzam
              się głównym powodem interwencji było zagrożenie husajna dla świata ,ale nie
              mozna mieć pretensji do koalicji że ludzie żyli w takiej biedzie i
              zastraszeniu i teraz to odreagowują.
          • Gość: Karuzelowy Re: święte słowa szanownego pana IP: *.smsnet.pl / 192.168.1.* 11.04.03, 11:59
            przyzwoitość ,demagogia...czyżbyś jednak czytał moje posty ze zrozumieniem???


            karuzelowi wszystkich krajów-więcej przyzwoitości!
            • piotr33k2 Re: twoje? 11.04.03, 12:07
              twoje posty ?śmiechu są warte idż troche synuś popracuj bo całe życie kwasne
              mleko piłeś i g.....wiesz
              • Gość: Gryf Opinia publiczna w Niemczech!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.04.03, 18:04
                .... prasa niemiecka [Stern] pisze o wielkim bledzie kanclerza i koalicji z
                Francja przeciw wojnie z Irakiem.Pisze ta prasa , ze niewybaczalnym bledem
                wladzy niemieckiej jest pozostawienie sojusznika ktory tyle zrobil [pomogl] w
                odzyskaniu demokracji Niemcom po faszystowskich rzadach.Przypomniano tez pomoc
                gospodrcza tzw. plan "Marshala" z ktorego niestety my Polacy przez bydlakow
                komunistycznych nie skorzystalismy.Wstydem na dziesieciolecia okreslona
                zostala polityka obecnego rzadu Niemiec.
                To tyle Gradus i inni.



                Powietrze:magazyn swiatla wody i ognia.
                • Gość: Gradus Re: Opinia publiczna w Niemczech!!! IP: *.biomag.uni-jena.de 11.04.03, 19:05
                  Gość portalu: Gryf napisał(a):

                  > .... prasa niemiecka [Stern] pisze o wielkim bledzie
                  kanclerza i koalicji z
                  > Francja przeciw wojnie z Irakiem.Pisze ta prasa , ze
                  niewybaczalnym bledem
                  > wladzy niemieckiej jest pozostawienie sojusznika ktory
                  tyle zrobil [pomogl] w
                  > odzyskaniu demokracji Niemcom po faszystowskich
                  rzadach.Przypomniano tez pomoc
                  > gospodrcza tzw. plan "Marshala" z ktorego niestety my
                  Polacy przez bydlakow
                  > komunistycznych nie skorzystalismy.Wstydem na
                  dziesieciolecia okreslona
                  > zostala polityka obecnego rzadu Niemiec.
                  > To tyle Gradus i inni.
                  >

                  tak sie zycie potoczylo, ze aktualnie przebywam w
                  Niemczech i co prawda Stern'a nie czytam ale ogladam
                  Niemiecka TV. Takich bzdur w TV raczej sue nie slyszy.
                  Ale na szczescie kazdy moze pisac to co chce (oczywiscie
                  w granicach kultury).

                  Jest jeden polityk, ktory glosno opowiada sie za
                  bezwarunkowym poparciem USA i przytacza podobne
                  argumenty. Nazywa sie Angela Merkel z CDU i w mediach
                  ogolnie sie z niej przez to lubia nasmiewac. Ostatnio
                  widzialem karykature kleczacej przy Bushu Merkel zaraz po
                  robocie jaka wykonywala Lewinsky Clintonowi...

                  Tak poza tym to by znaczylo, ze jak ktos mi kiedys
                  pozyczy 1000 zl to mam mu potem zawsze pomagac rabowac
                  sklepy jesli sobie tego zazyczy?

                  Pozdro.
              • Gość: Karuzelowy Re: tolerancja,kultura,przyjaźń... IP: *.smsnet.pl / 192.168.1.* 11.04.03, 18:10
                argumentacja,wiedza,uczciwość,mądrość,powściągliwość,pokora,prawda,obiektywizm,w
                ychowanie,tradycja,umiejętność,szacunek.........no dobra!
                weź teraz słownik i poczytaj /staraj się ze zrozumieniem/
                jak będziesz miał jakiś kłopot , to idź do mamy,ona pomoże.
                a jak już zrozumiesz,choć teoretycznie , co te słowa znaczą, wroć na
                forum....pogadamy :)


                karuzelowi wszystkich krajów- uczcie się i nauczajcie!
                • Gość: Karuzelowy Re: tolerancja,kultura,przyjaźń... IP: *.smsnet.pl / 192.168.1.* 11.04.03, 18:12
                  ta prośba , oczywiście kierowana jest do piotra ileśtam :)



                  karuzelowi wszystkich krajów-nikt nie jest doskonały,choć tak nas wielu!
                  • Gość: Gryf Najwazniejszy jest final !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.04.03, 20:34
                    Wiesz Gradus [i inni], tak mysle sobie ,ze gdyby wybory w Niemczech wygral
                    kandydat CDU/CSU [prawicowy] to media w Niemczech pisalyby i mowil zupelnie
                    co innego.
                    Musze tez powiedziec Tobie oraz innym , ze Niemcy ,Francja a przede wszystkim
                    Rosja ktora najwiecej stracila, juz staraja sie dogadac z USA w sprawie
                    odbudowy Iraku. Szczegolnie nie przypadl mi do gustu sposob w jaki Francuzi
                    staraja odzyskac stracone pozycje.
                    Powiem jeszcze, ze Hiszpanie wyslali do Iraku potezny kontyngent wojskowy.
                    Naszym poteznym argumentem jest udzial od samego poczatku polskich zolnierzy.



                    Powietrze:magazyn swiatla wody i ognia.
    • longplay Irak cieszy się.Pacyfiści już zrozumieli ? n/t 12.04.03, 07:08
      piotr33k2 napisał:

      > własnie ten niby wierny saddamowi lud iracki wyległ po zwycięstwie
      > amerykanów w bagdadzie i obala pomniki wodza! ludzie się cieszą i
      > manifestują nienawisć do rezimu!i co wy na to miłośnicy pokoju za wszelką
      > cenę!
      • Gość: Gradus jeszcze pare spostrzezen :) IP: *.biomag.uni-jena.de 12.04.03, 18:38
        Podobaly mi sie wczorajsze migawki z Bagdadu. Zlodzieje
        pladruja wszystko co sie da a zolnierze do nich machaja... :)
        no to nic dziwnego, ze zlodziej mu odmachuje i krzyczy
        "thank you" :).


        USA sie tlumaczy, ze za malo maja wojska, zeby chronic
        szpitale. Co ciekawe zeby chronic szyby naftowe to im
        wystarcza...

        Na szczescie normalni Irakijczycy sami zaczynaja
        organizowac sasiedzka samoobrone i bronia sie przed
        szabrownikami.

        Tak jak pisal franekkk, "obalenie Husseina jest ok, ale..."
        Wczoraj na CNN pokazali mala dziewczynke, ktora stracila
        noge, 17 czlonkow rodziny no i dom podczas bombardowan...
        Takich przypadkow jest tam na prawde sporo...
        • wheelman Re: jeszcze pare spostrzezen :) 12.04.03, 18:43
          a dziś splądrowane muzeum irackie i roztrzaskane pomniki,eksponaty...

          jak wam się panowie podoba zwycięstwo waszych sojuszników?

          to jeszcze nie koniec irackiego dramatu,niestety....

          Panie Piotrze! wygraliście,ale jakże to smutna wygrana
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka