Dodaj do ulubionych

dobry dentysta, kogo polecacie?

IP: *.uznam.net.pl 22.11.08, 17:35
Jak w temacie.
Do kogo można się udać aby było tanio i bardzo dobrze? :-)
Obserwuj wątek
    • Gość: dd Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 22.11.08, 21:06
      W Świnoujściu? - nikogo. Tylko Szczecin,na Pomorskiej Akademii
      Medycznej są najlepsi dentyści.Mają już sporą grupę ludzi jeżdżących
      ze Świnoujścia.Dentyści którzy tam przyjmują są zaskoczeni,
      zdziwieni tym co robią i jak robią ich koledzy po fachu w
      Świnoujściu.
      • Gość: jo nigdy tanio nie jest dobrze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 21:57
        pamietaj.
        a i tutaj nie ma.
        do szczecina trza jechac..
      • Gość: Ania Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 23.11.08, 21:43
        W Swinoujściu są dobrzy dentyści i nie widzę najmniejszego sensu
        szukania ich w Szczecinie np. dr Niedzielczyk, u którego leczy sie
        cała moja rodzina od kilkunastu lat.
        • Gość: Plomby na 3 m-ce Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 26.10.09, 21:28
          Nie dziwie się pewnie te same zęby... Szkoda gadać
        • Gość: Pacjent Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.swinoujscie.vectranet.pl 12.01.14, 20:27
          Musze przyznac ze ezeli musialbym kogos polecic w swinoujsciu to tylko dr.Niedzielczyka. Pozdrawiam i do zoba cz z enia
          • goskapm7 Re:pani Monika 09.10.14, 23:37
            u Niedzielczyka pracuje p. Monika, jest naprawdę świetna. Wie co robi i informuje pacjęta o wszystkim co robi i jakie to będzie miało konsekwencje w przyszłości. Najwżniejsze jednak jest to, że ząb który robiłam kanałowo u p. Moniki nie bolał!!! Nawet po ustąpieniu znieczulenia !!! Byłam tak pozytywnie zaskoczona, że sama nie mogłam w to uwierzyc, że po zakończeniu kanałówki nic nie boli. Polecam p. Monikę
          • goskapm7 Re:pani Monika 09.10.14, 23:39
            u Niedzielczyka pracuje p. Monika, jest naprawdę świetna. Wie co robi i informuje pacjęta o wszystkim co robi i jakie to będzie miało konsekwencje w przyszłości. Najwżniejsze jednak jest to, że ząb który robiłam kanałowo u p. Moniki nie bolał!!! Nawet po ustąpieniu znieczulenia !!! Byłam tak pozytywnie zaskoczona, że sama nie mogłam w to uwierzyc, że po zakończeniu kanałówki nic nie boli. Polecam p. Monikę Markiewicz
      • Gość: garinek Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.bredband.comhem.se 26.07.09, 13:56
        Ha ha swinoujscie spadlo na psy-mysli ten cezary ze my wEU-jestesmy
        glupale-my mamy taniej w szwecji niz w tym zasranym-cezarze .Powinni
        sie wstydzic -burkale tylko psuja nam polakom za granica OPINIE.Do
        roboty sie westa-a nie na czarno chodzicie-zebrzecie-tyle ludzi w
        swinoujsciu potrzebuje was-nie my.Tylko te dupki Niemcy sie tak
        ponizaja-fy med de.Niemiec zawsze sie spali w moscie .
        • Gość: rafdan50 Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.adsl.inetia.pl 09.05.11, 16:57
          Co to za bełkot?
        • Gość: Gość Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: 77.88.163.* 03.10.12, 19:27
          Najpierw to niech się Pan nauczy pisać po polsku, Panie Polak.
    • Gość: milenka Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 22.11.08, 22:02
      obawiam sie ze to prawda...ja rowniez mam przykre doswiadczenia z naszymi
      dentystami i nikogo nie polecam.
    • Gość: zbynio Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 23.11.08, 01:36
      pani Maciejewska jest ok na ul.Gdyńskiej ale polecam faktycznie
      Szczecin jest taniej i często lepiej np.pan Owczarek
      • Gość: gosc Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.xs4all.nl 23.11.08, 20:32
        zadnego a S-sciu, a uciekac jak od ognia oszusta Jaroslawa
        NIEDZIELCZYK!!!!
        • Gość: Ania Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 23.11.08, 21:47
          Dlaczego oszusta? Owszem najtańszy nie jest, ale mimo to kolejek do
          gabinetu inni dentyści mogą mu tylko pozazdrościć ...
          • Gość: milenka Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 23.11.08, 22:18
            no wlasnie...dostac sie do niego graniczy z cudem
            A jak juz jest wolny termin, to mimo wyznaczonej godziny trzeba czekac kolejna
            godzine, bo wiecznie sa u niego "nagle przypadki"
            No i musze niestety wspomniec o ostatnio nagminnych fochach i olewackim stosunku
            do klientow jego "asystenki".
            • Gość: Ania Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 23.11.08, 22:42
              Niestety muszę przyznać ci rację w kwestii kolejek i asystentki.
              Jednak sam fakt, że tyle jest chętnych na leczenie u niego świadczy
              o jakości jego usług.
              • Gość: na nie droga aniu prosze nie polecac partaczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 22:48
                i chamow jakim jest niedzielczyk.
            • Gość: Fy popsul mi 3 zeb Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.bredband.comhem.se 03.06.12, 09:47
              Tylko nie Kabacinski on zepsul mi 3 zeby-ostatni jest jeszcze do wyrwania-zolty smierdzi zglinizna/.Te zeby gnija po jego leczneniu-i to jest 3 zab.Noweczesna jego technika leczenia -dran!!.Dran wzial taka kase za ich popsucie.Nie wierzcie jemu ani jego tej zoneczce Ewci.Wzbogacaja sie na ludzkiej krzywdzie-zal kazdego pacjenata .Dzieki ze mozemy wyrazic opinie bo takich Partaczy nalezy opisywac,by nie skubali biednych ludzi .Fy w innym kraju to by mu tylek szybko umyli.W polsce to robia co chca .UWAZAJCIE NA TEGO PARTACZA OSZUSTE DENTYSTE.
              • Gość: Pacjent Cezardentu Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.adsl.inetia.pl 13.07.13, 15:33
                No cóż nie zgadzam się z tą opinią absolutnie.Osoba pisząca chyba nie wie o kim pisze(notabene pisze podszywając sie za trzy osoby)Lekarze pracujący w tym Gabinecie a właściwie Klinice,bo taki Gabinet można spokojnie nazwać Kliniką Stomatologiczną , są świetnie wyszkoleni ,posiadają liczne certyfikaty z Polskich i Zagranicznych Sympozjów i Kongresów.Posiadają specjalizacje i rekomendacje,rozpoczęte doktoraty.Lekarz C.Kabaciński już od wielu lat wykonuje jednowizytowe leczenia kanałowe pod mikroskopem,jest rekomendowanym endodontą,jest specjalistą od implantacji,wykonuje świetne prace protetyczne,usuwa bezbólowo zęby,nawet te najtrudniejsze(np.dolne ósemki).Córka doktora też od dobrych kilku lat leczy dzieci i dorosłych,zajmuje się ortodoncją.Najbardziej bojażliwych leczy w gazie rozweselającym .Dlatego cała moja rodzina i nie tylko ona leczy zęby w Cezardencie i nikt nie ma najmnieszego zamiaru zmienić Lekarza,..A zapomniałabym jeszcze dodać sprzęt ,czy diagnostyka jest też na wysokim poziomie.Po przyjściu do tych dentystów wielu ludzi zmienia zdanie o stomatologii i przestaje się bać dentysty.
          • krytyczny24 Re: dobry dentysta, kogo polecacie? 06.02.09, 20:16
            witam do cezardentu żeby sie dostać czekałem chyba 2 tyg.ale warto
            było,miły personel,sprzęt niespotykany nigdzie indziej w ś-ciu,i jet
            trzech lekarzy do dyspozycji prawie całą dobę,polecam
            • Gość: olga Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.bredband.comhem.se 26.07.09, 13:44
              ha ha nie polecam!!!
        • Gość: dr Dąbrowski Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 19.02.12, 01:17
          zawsze staramy się opiekować naszymi pacjentami,zawsze wszystkie uwagi przyjmujemy z pokorą i staramy się zadbać o naszych pacjentów najlepiej jak potrafimy.Proszę o więcej odwagi i szczerych rozmów,tylko wtedy powstanie zaufanie i bezpieczeństwo, na które tak Państwo liczą,jesteśmy do waszej dyspozycji,zawsze chętnie Państwa wysłuchamy i pomożemy
      • Gość: dd Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 24.11.08, 09:23
        wiem co robi p.Maciejewska i odradzam.nie doczyszcza kanałów,kilka
        lat chodzenia do niej, co roku te same zęby do zrobienia.dlaczego?
        dlatego ze źle robi.
        dla tych ktorzy nie wierza ze dentysci w świnoujściu niestety robia
        na odwal prosze sie wybrac na kontrole do szczecina.
        • Gość: tak Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 24.11.08, 09:26
          ale gdzie do Szczecina?do kliniki,zwyklej przychodni czy prywatnie?jakies
          namiary moze
          • Gość: . Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 24.11.08, 10:44
            w głowie się nie mieści aby na około 30 dentystów nie było dobrego fachowca w
            naszym mieście?
            • Gość: milenka Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 24.11.08, 11:21
              napisz jaki zabieg Cie intetesuje...bo jak zwykla plomba to w sumie faktycznie
              bez sensu specjalnie do sz-na jechach
              • Gość: pacjent dawno temu tan zasrany cezar do morza z nim? IP: *.bredband.comhem.se 16.11.09, 10:04
                Ten oszust Kabacinski popsul mi 3 zeby Dran a ta jego zoneczka lata po miescie i
                szuka Glupich ze szwecji.by sie wstydzili zlodzieje - lecza szybko by popsuc
                zeby ..Dranie zlodziej do roboty sie lepiej wescie wy zlodzieje.
                • cezardent Re: tan zasrany cezar do morza z nim? 19.03.12, 22:05
                  Rozumiem ,że wypowiedzi anonimowe są bardzo łatwo ,,wypowiadane". Osoby,które to robią myślą,że mogą wypisywać różne rzeczy posługując się niewybrednymi słowami ,bo są anonimowe-ale tak nie jest.Wypowiedzi świadczą o kulturze osoby piszącej.Chciałabym odnieść się do osób piszących anonimowe paszwile o mnie i moim mężu.Bzdurą jest jakobym biegała po mieście poszukując pacjentów do gabinetu,gdyż mamy pacjentów,którzy sami do niego trafiają.Ponieważ mój mąż od 1993 roku pracuje w Świnoujściu, dlatego ma wielu wiernych i nowych pacjentów.Jest Spec.Stom.Ogólnej,jest aktywnym członkiem PSI i ma== Rekomendację PTE jako jeden z 5 lekarzy stomatologów w Polsce,--czyżby Profesorowie Światowej i Polskiej klasy mylili się.Poza tym od wielu lat szkoli się na wielu Konferencjach i Kongresach w Polsce i Za granicą .Gabinet posiada Certyfikat Jakości Zachodniopomorskiej Izby Lekarskiej.Jeśli PACJENT MA PROBLEM to z chęcią pomożemy i rozwiążemy go w Gabinecie ,a nie na anonimowych forach.
                  • Gość: Dorota Re: tan zasrany cezar do morza z nim? IP: *.uznam.net.pl 13.09.12, 18:38
                    Raz skorzystałam z usług Państwa gabinetu robiąc tylko pantomogram. Oczywiście okazało się,że nie tylko jest droższy niż w Szczecinie to jakość zdjęcia pozostawiała wiele do życzenia- dlatego trzeba było wykonać drugi właśnie w Sznie. Co do Pani Recepcjonistki ( kimkolwiek jest) zbytnia poufałość wobec pacjenta zraża już na wejściu- nie mam ochoty na wysłuchiwanie prywatnych uwag pod moim adresem od Pani której nie znam- jest to brak kultury i podstawowych standardów obowiązujących w profesjonalnych gabinetach. O umiejętnościach dr.Kabacińskiego nie mogę się wypowiadać- nie korzystałam z Jego usług ale obsługa recepcji skutecznie mnie odstręcza.Niestety.
                    • Gość: gość Re: tan zasrany cezar do morza z nim? IP: *.rev.webside.pt 10.09.13, 01:11
                      To nie do końca prawda ,bo w Szczecinie zawsze powtarzają zdjęcia , bo lubią swoje . Ceny zdjęć podawane w tym Gabinecie są przed ich zrobieniem ,więc zawsze można z nich zrezygnować i ich po prostu nie robić . Personel Gabinetu no cóż takiego mógłby robić , nie narzuca się nikomu , poda kawę , pokaże szafę , czy zaprowadzi do odpowiedniego gabinetu ,lub po prostu kogoś zarejestruje.
            • Gość: olga Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.bredband.comhem.se 26.07.09, 13:45
              Oni sa dobrymizlodziejami na forse nie fachowcy.Napravde-szczegolnie
              Cezary!!
          • Gość: dd Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 24.11.08, 23:08
            to jest strona szpitala www.spsk2.pam.szczecin.pl/ znajduje
            sie tam budynek "zakłady stomatologiczne" nr budynku XVIII na
            stronie pokazany jest dojazd do szpitala.przyjmuja
            prywatnie.prześwietlenie wszystkich zębów kosztuje 40 zł - robione
            na miejscu.ceny leczenia zębów takie jak u nas. jest tam kilunastu
            dentystów.ja polecam panią dr Sygudę.to jest nr tel. na
            rejestrację : 091 4661752 powiem tak: nie widziałam w świnoujściu
            sprzetu jakim tam dysponują, nie robią taśmowo, nie są chamami,
            jesli w świnoujściu usłyszycie że ząb trzeba wyrwać nie róbcie tego,
            pojedzcie najpierw na kontrole do szczecina.
            • Gość: . Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 25.11.08, 07:59
              serdeczne dzięki za Wasze porady. Wybieram Szczecina. Przy okazji polecam
              stronkę www.znanylekarz.pl/
            • Gość: gość Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 05.02.09, 19:03
              www.cezardent.pl
              • Gość: olga Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.bredband.comhem.se 26.07.09, 13:48
                Ni tego drania!!nie nie uvwazajcie!!!!
              • marzenak8 Re: dobry dentysta, kogo polecacie? 06.09.12, 18:18
                Uważa się, że w Świnoujściu nie ma dobrych dentystów. Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Jestem stałym pacjentką Doktora Kabacińskiego od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Nie rozumiem nagonki na tego lekarza. Ponieważ widzę, że jest świetnym specjalistą, zarazem dobrym i rzetelnym lekarzem. Nie jeden raz widziałam jak przyjmuje " trudne przypadki ". Od innych lekarzy i kończy rozpoczęte zabiegi. Przychodzą pacjenci w trakcie usuwania zębów, bo innym lekarza się nie udało. Spotkałam się również z pacjentami, którzy przychodzili, bo dostali takie zlecenie od innych lekarzy, aby u doktora zrobić leczenie kanałowe czy implanty. Doktor zawsze rozmawia z pacjentami i poświęca im dużo czasu. Dlatego dziwię się, że jeśli ktoś ma problem to " obsmarowuje " lekarza, a nie przyjdzie z nim przedyskutować sprawę do gabinetu, doktor wykonuje dużo zajęć przy omawianiu spraw, oczywiście gdy są potrzebne rzetelnie je omawia z pacjentem. Doktor Kabaciński posiada wile certyfikatów, świadczących, że jest to lekarz, który cały czas doskonali warsztat pracy. Rozwija się a nowoczesny sprzęt jest mu potrzebny do pracy, a nie do pokazywania, że jest. Gorąco polecam tego lekarza.
              • anika1200 Re: dobry dentysta, kogo polecacie? 02.08.14, 18:34
                Serdecznie podziękowania dla gabinetu dentystycznego Cezardent za uzyskaną pomoc w skomplikowanej naprawie mojego ząbka . Gdyby nie to że w/w gabinet jako jedyny w Świnoujściu posiada tomograf komputerowy musiałabym udać się do Szczecina na kompleksową diagnostykę bez której niemożliwe było by leczenie.
                Jeszcze raz dziękuje za uzyskaną pomoc . Polecam wszystkim gabinet dentystyczny Cezardent.
    • donar44 Jak mu nogi nie smierdza i sloma z butow nie 24.11.08, 14:39
      wylazi to zaryzykowalbym !!!
      • Gość: pacjentka do Milenki i Ani i innych szukajacych dobrego dent IP: *.xs4all.nl 25.11.08, 14:16
        Takie same odczucia ja mam jak wymienione w poscie przedmowczynie,
        otoz asystentka ma prawo zachowywac sie jak ""prawie"" dentysta bo
        ma blizsze koligacje z swoim chlebodawca haha,oni oboje sa
        aroganccy,chamskie podejscie maja, olewaja szarych pacjentow,a na to
        ze jest kombinatorem/czytaj oszustem/ to placisz kase prywatnie ale
        po co mu potrzebny twoj,moj i inncyh nr peselu? ja doszlam do tego
        bo oszukuje NFZ i dostaje od nich tez kase za leczenie itp..A jakosc
        uslug to taka sama jak innych w S-sciu a nagle przypadki o czym
        piszecie to wiecie jakie?nawinal sie pacjent z EU i zaplaci mu w
        euro wiec ten za zlotowki nie swoje odsiedzi i to na tyle !
        Odradzam mimo kolejek tych osob niezorientowanych w sprawie!!!!!!
        • Gość: milenka Re: do Milenki i Ani i innych szukajacych dobrego IP: *.uznam.net.pl 25.11.08, 16:59
          o widzisz;) tego to nie wiedzialam, ze nfz mu doplaca ale dobrze wiedzec
          hyhyhy:))a co do niemcow to slyszalam ze bywaja u niego, ale jakos nie
          skojarzylam tego z "naglymi przypadkami"...a fee Panie Doktorze
          • Gość: hehe Re: do Milenki i Ani i innych szukajacych dobrego IP: 217.97.193.* 25.11.08, 17:28
            A fuj fuj fuj...
        • Gość: kubuś Re: do Milenki i Ani i innych szukajacych dobrego IP: 80.54.123.* 27.11.08, 13:06
          Przestańcie siać wrogą propagandę. Niedzielczyk przyjmuje Niemców,
          ale tak jak i innym robi terminy (nie poza kolejnością). Opłate
          przyjmuje tak jak i od Polaków w złotych polskich.Wiem, byłem ze
          znajomym. A pani asystentka faktycznie niezbyt miła.
        • krytyczny24 Re: do Milenki i Ani i innych szukajacych dobrego 06.02.09, 20:21
          moje zęby spieprzył na całej lini doktor N., trafiłem do cezardentu,
          już nie zmieniam...pomimo cen,ale jest sympatycznie,zwlaszcza pani
          doktor,podobno mężatka...
          • Gość: kasa Re: do Milenki i Ani i innych szukajacych dobrego IP: *.bredband.comhem.se 26.07.09, 13:51
            ha ha ale nie cezary!!!!
          • Gość: pacjent omijajcie Niedzielskiego!!!!!!!!!! IP: *.slowianin.pl 21.08.09, 10:13
            Niedzielski to juz przeszlosc, ceny z sufitu naciaga jak moze i
            pieprzy jak moze ,malo co kaze ci podac nr pesela aby dodatkowo
            skubnac z NFZ za ciebie kase oszust!!
      • Gość: dentysta Re: Jak mu nogi nie smierdza i sloma z butow nie IP: *.uznam.net.pl 26.11.08, 15:47
        daj spokoj dentystom - oni nie wylecza twego schorzenia
        • Gość: you Re: Jak mu nogi nie smierdza i sloma z butow nie IP: *.uznam.net.pl 27.11.08, 13:39
          a na Grodku tez zli?
    • Gość: pacjentka Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.fn.pl 07.08.09, 13:55
      a ja chodzę do pani doktor Koss. Przyjmuje w przychodzni na fundusz. Ciężko sie
      do niej dostac, to fakt, ale za to leczy rewelacyjnie i jest szalenie sympatyczna
      • Gość: jaka nie doktor koss albo ten dran kabacinski IP: *.bredband.comhem.se 16.11.09, 10:00
        ona popsula mi zeba dzieki nie do niej!!!!
    • Gość: kiu Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 20.08.09, 09:40
      tylko dr.Niedzielczyk,ewentualnie dr Grzela
      • Gość: Gosc Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 20.08.09, 12:54
        polecam dr.Chorzępę-Nowicką przychodnia na Dąbrowskiego
    • Gość: miki Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.piaseczno.robbo.pl 08.10.09, 14:41
      Szkoda pisać o dr K... Przyjmuje na NFz to prawda, byłem u niej ale robi
      fatalnie. Tylko się ładnie uśmiecha i próbuje zabawić, Zero profesjonalizmu...
      • Gość: pacjent www.znanylekarz.pl IP: *.uznam.net.pl 26.10.09, 21:13
        proponuje opiniować świnoujskie gabinety dentystyczne na tym portalu
        www.znanylekarz.pl jeżeli kogoś nie ma można samemu dopisać
        • Gość: Gosc Re: www.znanylekarz.pl IP: 77.255.179.* 27.10.09, 15:38
          No dobra zostawmy na chwile nasze miasto kogo polecacie w Szczecinie?
          • Gość: dd Re: www.znanylekarz.pl IP: *.uznam.net.pl 27.10.09, 19:49
            www.spsk2.pam.szczecin.pl/ znajduje
            się tam budynek "zakłady stomatologiczne" nr budynku XVIII na
            stronie pokazany jest dojazd do szpitala. przyjmują
            prywatnie.zdjęcie wszystkich zębów kosztuje 40 zł - robione
            na miejscu.
            albo:
            medentes.pl/ kierunek na kołbaskowo, nie trzeba wjeżdżać do szczecina.
    • Gość: gosik Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.fn.pl 16.11.09, 17:54
      Ja chodzę od chyba 5 lat do p. Borkowskiej-Hochór, przyjmuje tam gdzie kiedyś
      był urząd miasta (Boh. Września). Nie jest może super tania ale bardzo dokładna,
      cierpliwa, przesympatyczna i dbająca o komfort pacjenta podczas leczenia
      (bezboleśnie i delikatnie)
      • Gość: ccc Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 17.05.10, 22:12
        Czy ktos moze leczyl zeby u p.Borkowskiej-Hohor ? Slyszalam malo
        opinii,ale dobre?!
        • Gość: gość Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: 217.97.193.* 17.05.10, 22:41
          robiłam u niej dwie plomby, które po kimś innym wypadły, miło, bezbolesnie ...
          taki dentysta człowiek
          • jusytka Re: dobry dentysta, kogo polecacie? 17.05.10, 22:45
            To miałaś szczęście, bo mi tak zaplombowała zęba (leczenie kanałowe), że stał
            się tkliwy, a potem powstał tam taki stan zapalny, że z bólu omal nie zemdlałam.
            Dopiero pan Niedzielczyk doprowadził go "do ładu".
            • Gość: gość Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: 217.97.193.* 17.05.10, 23:17
              I nie poszłaś do niej znów? Ja bym poszła.
              osobiście to mam chyba dobry materiał genetyczny, bo od 15 lat tylko wymieniam
              plomby, bo stare wypadają
              • jusytka Re: dobry dentysta, kogo polecacie? 09.05.11, 18:23
                Nie poszłam, bo początkowo nie był to ból tylko nadwrażliwość zęba - przy zetknięciu z zimnym, gorącym itp. Nie byłam pewna, że jest to wynik spaprania leczenia kanałowego. Dopiero jak ból się nasilił tak, że był nie do wytrzymania, do tego stopnia, że nie byłam w stanie wskazać który to ząb - miałam bowiem wrażenie, że boli mnie cała szczęka. Po rozwierceniu go na nowo okazało się, że był to własnie ten ząb, który wcześniej "leczyła" mi pani Chochór.
                Ja generalnie mam słabe zęby i z wyjątkiem 1, 2 i 3 we wszystkich pozostałych mam plomby. Po leczeniu jak dotąd żadnych powikłań nie było (poza opisanym wcześniej przypadkiem).
    • Gość: Gość Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 26.05.10, 00:52
      Ja polecam Szczur-Warowny przyjmuje na Szkolnej (niestety już nie na NFZ, jak to
      dawniej bywało w gabinecie na Monte Cassino), kobitka dla "wrażliwców" co to jak
      zaboli, wyczuwa intuicyjnie, chociaz z tego co wiem z terminami ciężko.
      A propo Niedzielczyka to zaleczył mi tak "fachowo" zęba, że przeleczył 1 kanał,
      2 nie ruszył wogóle - co skończyło się masakrą bólową przedświąteczną... brrr...
      • Gość: ania Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 09.09.10, 18:26
        Tylko nie Toporowska !!!!
    • mama_pszczolki_zuzi Re: dobry dentysta, kogo polecacie? 23.09.10, 12:20
      Dr. Bazela - miła ,delikatna i jak dla mnie bardzo dobrze wykonuje swoją pracę za rozsądne pieniądze . Niedzielczyk też spoko choć cenyb wyższe . Nie polecam dr. Tromińską - Niesympatyczna. ... idąc na sam przegląd zaczęła mi robić bez mojej zgody zęba . Położyła paskudną algamatową plombę i na koniec wkładała paluchy bez rękawiczek ! Jak poszłam do Niedzielczyka i zobaczył tego zęba to powiedział mi ,że chyba robiłam go za granicą albo zrobił mi to lekarz ,który musiał mnie bardzo nie lubić ... fajnie co ?
    • Gość: Misiek Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.swinoujscie.vectranet.pl 25.09.10, 08:37
      Lek. Dorota Zawistowicz- solidnie i niedrogo!!!
    • Gość: czlowiek Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.chello.pl 10.11.10, 16:56
      To prawda,niedzielczyk cham
      kabacinski - oszust ,partacz i cham! (juz tak spartaczyc zebow jak on to nikt nie potrafi!)

Moim skromnym zdaniem naprawde swietnym i profesjonalnym dentysta jest dr Izotow.
      Swietnie i solidnie i profesjonalnie. U tej pani kazde pieniadze mozna wydac ale miec satysfakcje i spokoj ze wszystko jest Ok.
    • Gość: pacjent Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 10.11.10, 18:57
      Szczerze - polecam doktor Marlena Borkowska - Hochór.
      Sama słodycz.
    • Gość: gość Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.10, 11:12
      Polecam Nowy Impladent w Szczecinie na Stoisława.
      Chirurgia na super poziomie.
      Z tego co wiem mają sporo pacjentów ze Świnoujścia.
      W świnoujściu wyrwali mi zęba i nie goiło się przez miesiąc.
      Dopiero tam mnie wyleczyli i to bez głupich komentarzy w stylu "kto mi to spieprzył"
      Polecam, pełna profeska, tylko terminy długie
    • katarzyna69172 Re: dobry dentysta, kogo polecacie? 03.02.11, 21:55
      może dobrym pomysłem jest odwiedzenie portalu branżowego www.stomatolog365.pl tam znajdziesz informacje o najlepszych dentystach
      • Gość: pela44 Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.swinoujscie.vectranet.pl 05.02.11, 11:34
        Ja polecam w Świnoujściu dr Olgę Wasilewską - rewelacyjna. Wyleczyłam u niej wszystkie zęby i nie narzekam - cierpliwa i bardzo miła.
        Przyjmuje na Dąbrowskiego na NFZ, ale też niełatwo się do niej dostać.
        • Gość: beata Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 30.04.11, 16:02
          Ja polecam dr Jolantę Dykow miła sympatyczna i delikatna a przede wszystkim nie jest partaczką. Zdarzyło mi się trafić do innej dentystki(Burzyńska) tania ale partaczka tak mi zrobiła zęba ze jest do ponownego leczenia
      • Gość: gośc Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 22.04.14, 19:53
        może przeczytać informacje na na www.endodoncja.pl lub www.psi-icoi.pl ?
    • Gość: Autorka Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 03.05.11, 15:33
      Osobiście polecam doktor Marlena Borkowska - Hochór. Po wizycie i plombowaniu u tej Pani przestałam bać się dentystów. Za dziurę w zębie pomiędzy 4 i 5 zapłaciłam 300 zł.
      Pani doktor Szczur-Warowna - agalmatowa plomba trzyma się rewelacyjnie, niestety mało delikatna.
      Nie polecam dr Gmyrka - olewator!! Umawiać się z nim na wizyte to jak w totolotku - będzie albo nie będzie doktora w gabinecie.
      Pozdrawiam
      • Gość: Ania Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 03.05.11, 21:16
        Pani Marlena Borkowska - Hochór jest rzeczywiscie miła, ma nawet podejście do dzieci, ale niestety leczenie kanałowe, które przeprowadziła na jednym z moich zebów skończyło się katastrofą. Ząb bolał najpierw delikatnie, był tkliwy, a potem poczułam tak ból, ze nikomu takiego nie życzę!
        Oczywiście zab trzeba było otwierać, porzadnie oczyścic, wyleczyc i znów zaplombować, jednak tego zadania nie powierzyłam już pani Borkowskiej - Hochór. Teraz wszystko jest OK.
        • Gość: gość Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.polineo.pl 19.06.11, 13:34
          Pytanie;Jak może być dobrze i tanio?Ano nie może.Jeśli leczyć to raz i dobrze.Gdzie ?Są strony internetowe,np.www.endodoncja.pl,itp.
        • Gość: gość Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.fn.pl 19.06.11, 14:49
          Pani Marlena Borkowska - Hochór tak się rozbestwiła ;) , że nie przyjmuje w ogóle dzieci, bo jej się użerać nie chce .... to jej słowa wypowiedziane przez telefon kiedy chciałam umówić dziecko, na plus, że poleciła pana Łukasza Krzyżańca, który świetnie przeprowadził pierwszą wizytę, zobaczył problem z ząbkiem i zajął się jak należy. Córka na pewno chętnie się do niego wybierze.
    • Gość: XY Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.swinoujscie.vectranet.pl 21.03.12, 17:45
      jestem w trakcie leczenia u doktora Gmyrka,przesympatyczny pan,delikatny,dokładny i troskliwy,umawiałam sie telefonicznie i w ciagu 2-3 dni był w stanie przyjąc mnie,przyjmuje w ramach NFZ,jak zakoncze leczenie dam znać co i jak.
    • Gość: Popo Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 25.03.12, 18:38
      Ludzie co Wy z tymi dentystami.
      Zostawcie sobie po dwa,u góry i dwa na dole i spokój.
      A nie ciągle,tanio,drogo,źle nie tak,zły ,dobry.
      Jemy tyle świństwa i robimy takie głupoty że medycyna nie nadąża.
      Życzę potraw zgodnych z recepturą,odkręcanych kapsli
      i dobrych znieczuleń.
      Pozdrawiam.
      • Gość: Kasia Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.bredband.comhem.se 17.06.17, 01:40
        Kretyn!
        Prawdopodobnie palacz i bez zębów!
    • Gość: Kari Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 15.04.12, 03:23
      W Świnoujściu najlepszym dentystą/dentystką jest Nina Tromińska Bardzo ją polecam, miałam leczenie kanałowe i dorabianą jedynkę, jest naprawdę świetna w swoim fachu,...cóż może troche niecierpliwa i zbyt miła ale jestem z niej bardzo zadowolona.Polecam ją wszytkim którzy sie boją:)
      • Gość: niewiedza drogo ko Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.bredband.comhem.se 17.06.17, 01:45
        Od kiedy to leczenie kanalowe jest dobre! Robia to dla kasy! Ząb ratuje sie u dentysty biologicznego nie wolno leczyc kanalowo.Chyba,ze chcesz mieć raka i alchajmera.

• Gość: ewa Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.12, 13:17
      a, czy korzystał ktoś z kliniki "Morze uśmiechu" w Świnoujściu ? Jakie są wasze opinie ?
      • Gość: pacjent Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 21.08.12, 22:24
        NIE polecam! ceny z kosmosu, caly m-c przyjmowala mloda po studiach dziewczyna,
        potem reklamowane gebusie na iswinoujscie byly chore, potem na urlopie itp..a pikanteri calej moej wizyty bylo to:
        ze stwierdzila u mnie wyplukane 2 plomby, ktore nalezy od nowa zrobic!
        Poszlam do innej dentystki i mowie czy widzi 2 ""wyplukane"" plomby, na to ona:
        skad takie twierdzenie : ja tu zadnej wyplukanej plomby nie widze, widze jedynie ze kamien nazebny jest spory
        OT i wszytsko! moral z tego,ze chcieli mnie naciagnac na kase i zarobic na dwoch plombach!
        Obrzydliwe podejscie, zrazilo mnie na omijanie tej praktyki dentyst.
        • Gość: inka Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 22.08.12, 08:21
          Morze Usmiechu - może chcą być bardzo profesjonalni ale ze mna tez im nie wyszlo.
          na poczatek ankieta do wypelnienia o wszystkich chorobach,nastepnie rowniez młoda Pani dentystka zabrała sie za zeba rozwierciła i stwierdziła ze nie da rady,owszem zaproponowała innego dentyste tylko że termin był 2 tygodnie,ząb został usunięty.nie na taki obrot sprawy sie nastawiałam,ładny wygląd gabinetu i dużo gadania to nie tego oczekuje wymagajacy pacjent.
          jeżeli ma sie problemy z zebami to nie Świnoujście,proste nie skomplikowane zabiegi to i owszem.
          • Gość: Dorota Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 13.09.12, 18:49
            Morze Uśmiechu- nie polecam! Młoda Pani Doktor wybielała mi zęby. 2 godz na fotelu przy otwartym oknie i klimatyzacji- efekt: zapalenie krtani i kuracja antybiotykami na co dentystka rozłożyła ręce. W między czasie Pani radośnie serfowała po Facebooku i aukcjach z butami. Mało kompetentna. Słyszałam że właścicielka jest dobrym fachowcem ale nie miałam okazji aby to sprawdzić. Ankieta na dwie strony z podaniem wszystkich danych osobowych- nie wiem po co?
            • Gość: gość Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 24.09.13, 19:29
              KLINIKA:Specjalistyczny oddział szpitalny wchodzący w skład uczeni lub instytutu naukowego,który oprócz leczenia chorych prowadzi prace dydaktyczne oraz badawcze.Wyraz pochodzi z języka Greckiego i odnosi się do łóżka-klinika jest miejscem nauczania medycyny "Przy łóżku chorego" Słowa "klinika" mogą używać podmioty,które kształcą kadrę medyczną. Ustawa o działalności leczniczej z 2 kwietnia 2011r w ART 89 . Mówi ,że oznaczeń" KLINIKA" albo "kliniczny"oraz "uniwersytecki"mogą używać wyłącznie "podmioty lecznicze utworzone lub prowadzone przez uczelnie medyczną "i prowadzące "działalność polegająca na kształceniu przed-i podyplomowym w zawodach medycznych,w powiązaniu z udzielaniem świadczeń zdrowotnych i promocją zdrowia!
              • Gość: KLINIKA Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 07.10.13, 10:39
                To znaczy ,że w Świnoujściu i okolicach NIE MA Klinik,są tylko Gabinety dentystyczne.!!
          • Gość: kubaaaa Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 18.03.13, 15:53
            Znacie kogos dobrego co przyjmoje na nfz i najlepiej z protetyka.
      • Gość: tidel Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.swinoujscie.vectranet.pl 07.02.13, 09:11
        Ja u doktor Magdy wyrywałem zęba kilka miesięcy temu. Zero bólu w trakcie (znieczulenie miejscowe) jak i po zabiegu, a po 3h, jak zeszło znieczulenie, zjadłem normalnie kolację. Pełny profesjonalizm, porządna robota, bardzo kulturalne i miłe traktowanie pacjentów. Panią doktor mi polecono i się nie zawiodłem. Wrócę do niej na fotel z kolejnymi zębami, a za dużo nasłuchałem się o niechlujstwie i partactwie innych stomatologów.
        • Gość: paCJENT Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.adsl.xs4all.nl 07.02.13, 11:16
          nie polecam ""Morze usmiechu"" na Placu! zatrudnia wlascicielka mlodych dopiero po studiach z calej Polski dnetystek jedna co mi wybielala zeby to azzzzzzzzzzz z Bialegostoku,bez praktyki i rutyny, a ich ciagla reklama na iswinoujscie to juz swiadczy o tym jak wabia pacjentow!! Odradzam
          • Gość: do pacjenta? Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: 77.88.162.* 07.02.13, 17:32
            Jakie znaczenie mają te argumenty wobec profesjonalizmu? To nie są żadne argumenty, tylko głupia ludzka zawiść. Czekam na wpisy prawdziwych pacjentów.
          • Gość: oli32 Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.globalconnect.pl 10.02.13, 20:26
            Rzeczywiscie mloda i z Bialegostoku. Za to podejscie ma nowoczesne i umie nawiazac kontakt i wysluchac potrzeb. Mnie przekonala i wreszczcie sie poczulam tak jak powinno byc u dentysty. Dosyc juz mam starych dziadow i przestarzalych technologii. Skutek niedawnego leczenia bez rentgena - teraz musze powtornie leczyc kanalowo zeby! Przynajmniej bezbolesnie, w przyjaznej atmosferze i z gwarancja. Ja zaufalam i sie nie pomylilam!
      • Gość: magra Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 08.02.13, 17:15
        Jestem pacjentką Morza Uśmiechu i szczerze polecam. Nic mnie nigdy nie boli, doktor Magda jest sympatyczna i zawsze odpowiada na wszystkie pytania, pokazuje skutek zabiegu w powiększeniu na monitorze - co pozwala na dokładniejsze zrozumienie leczenia. Nigdy już nie pójdę nigdzie indziej! Polecam!
      • Gość: polshark Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 27.06.13, 17:20
        Mam bardzo przykre doświadczenie z kliniką Morze Uśmiechu, osoby niezadowolone które korzystały z usług w/w kliniki proszone są kontakt polshark@uznam.net.pl w celu sporządzenia zbiorowego pozwu do sądu.
      • Gość: wolinka Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.services.oktawave.com 18.04.17, 21:50
        Morze uśmiechu, korzystałem, młody personel, rwie się do pracy ale ceny to "OCEAN"
    • Gość: pacjent Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 21.02.13, 16:13
      Młoda osoba zaraz po studiach nie jest profesjonalistą, musi jeszcze długo pracować, żeby nią być. Jeśli chodzi o sprzęt i jego użytkowanie to też trzeba kilka lat poświęcić, ażeby znać się na tym. I nie piszczcie bzdur, że tak nie jest.
      • Gość: gosc Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.adsl.xs4all.nl 22.02.13, 18:57
        Popieram jasna wizje ostatniej wypowiedzi, madra i takie sa realia jak pisze.
        • Gość: pacjentka Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.swinoujscie.vectranet.pl 23.02.13, 17:07
          tylko dr Warowna Szczur. Kiedyś do niej dotarłam, wyleczyła mi wszystkie zęby i teraz już wiele lat chodzę tylko na kontrole, nawet mój mąż chodzi ze mną i się już dawno nie boi. Czysto, bezboleśnie. Plomby trzymają się juz kilka lat.
    • Gość: gość Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 28.02.13, 16:06
      Wydaje się że jest to bardzo proste wybrać dla siebie i swojej rodziny odpowiedniego lekarza. Czytasz stronę internetową o danym lekarzu, gabinecie i coś już wiesz, o ile są wiadomości o jego pracy, certyfikatach, a nie o hobby, które w niczym Ci nie pomoże. Ważne jest dla Ciebie kim jest ten dany lekarz: Jakie kursy ukończył, czy szkolił się nieustannie, jakie ma certyfikaty, czy gabinet jest licencjonowany, a może posiada rekomendacje? Jaki posiada sprzęt diagnostyczny? jakie usługi oferuje ? Czy wszystkie zabiegi wykonywane są na miejscu ? To jest ważne, a nie plotki i oszczerstwa anonimowych osób dopiero wtedy zastanawiasz się i ... idziesz . Niestety jeżeli ma być dobrze i fachowo nie zawsze jest tanio .
    • Gość: Iza Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.03.13, 13:52
      Mnie pomogła strona mylekarze.pl/s/stomatolog_%C5%9Awinouj%C5%9Bcie znalazłam tu dobrego dentystę w mojej okolicy.
      • Gość: Gośc Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 22.04.14, 20:00
        są też inne strony:www.endodoncja ,pl lub www.psi-icoi.pl
    • Gość: gosc Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: 77.88.191.* 07.03.13, 11:25
      Uwazajcie na Rezydent-Med na Kosciuszki !! Kompletny brak profesjonalizmu i aroganckie podejcie do klienta . Wizyta odbywala sie przy otwartych drzwiach gabinetu , tak ze kazdy mogl zobaczyc lezacego pacjenta i dyskusja recepcjonistki czy to sprzataczki z dentystka przez caly korytarz z pacjentem na fotelu. Brak informacji o mozliwosciach platnosci ,a przeciez nie kazdy ma przy sobie 400zl w gotowce . A jak Ci sie nie podoba to idz gdzie indziej z otwartym zebem . Zenada
      • Gość: pacjent Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 07.03.13, 21:23
        a ja dawno juz po pierwszej wizycie mam te samo zdanie, banda naciagaczy i partaczy !
        • Gość: kubaaaa Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 18.03.13, 15:55
          Znacie kogos dobrego co przyjmoje na nfz i najlepiej z protetyka.
          • Gość: Przemek Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.swinoujscie.vectranet.pl 25.03.13, 08:49
            Ja osobiście polecam dr Olgę Wasilewską - przyjmuje również na NFZ, jednak jak ostatnio (było to w styczniu) mi powiedziała - nie przyjmuje w tej chwili żadnych nowych pacjentów na fundusz zdrowia. Jest rewelacyjna - profesjonalna i bardzo miła. Leczyłem już u niej wiele zębów, na przestrzeni kilkunastu lat (najpierw pracowała na Grodku, później na ul. Dąbrowskiego a teraz ma prywatny gabinet przy skrzyżowaniu ulic Monte Cassino i Piastowskiej). Na prawdę bardzo polecam!
            • Gość: gość Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 24.04.13, 17:57
              Czy ktoś może leczy się u ortodonty w Rezydencie?
              • Gość: Przemek Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.uznam.net.pl 18.05.13, 00:18
                Pojechałem za wasza namową do Szczecina, ceny okrutne a i standard wielu gabinetów pozostawia wiele do życzenia i wróciłem do Świnoujścia. RAZ- cena za drogę ( w dwie strony) DWA-wyższe ceny TRZY- stracony cały dzień. A tu na miejscu można zrobić wszystko w CEZARDENCIE czysto, znajduje się nowoczesny sprzęt, przestronnie a przede wszystkim fachowo. I implanty i chirurgia - usunięcie ósemek to chwila (dolne najtrudniejsze zęby ósemki może nieco dłużej), i leczenie JEDNO WIZYTOWE, pod mikroskopem i leczenie dzieci pod gazem rozweselającym, i wiele innych, np. świetna protetyka. I to wszystko na miejscu. Złe opinie t tylko złośliwości i zawiść
                • Gość: EWA Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: 62.69.251.* 12.09.13, 12:05
                  i nie baleś się usuwać ósemki u niefachowca w tej dziedzinie? Ósemki powinien usuwać wyłącznie chirurg. Podziwiam i wspołczuję takiej "odwagi"
                • Gość: pacjent Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.free.aero2.net.pl 22.11.13, 09:34
                  A w szczecinie to śmiało mogę polecić: Heliodent. Ja i moja mama jesteśmy bardzo zadowolone. LIcówki robią szybko i tanio:-)
              • Gość: ja Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: 5.172.252.* 15.01.14, 05:45
                bo bez ozonowania przed zalozeniem plomby nie da sie doczyscic zeba ... usluga dostepna najblizej w Szczecinie. W Sciu dentysci maja sie za lepszych od reszty spolecznosci i dlatego pozwalaja sobie na fuszerki. Zobaczcie badania Zimbardo jak rola na zachowanie... Szczecin jest duzym miastem i renoma zdobywa klienta a w Sciu wystarczy miec dyplom aby ich miec... :///
              • Gość: artur Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.kalisz.mm.pl 01.04.14, 23:43
                ja polecam w 100% Monike Markiewicz - pracuje u Niedzielczyka, pełna profeska i miła atmosfera. super.
              • jusytka Re: dobry dentysta, kogo polecacie? 02.04.14, 06:58
                Tak, narazie jestem zadowolona Opinie innych też słyszałam same pozytywne
        • Gość: b Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.15, 19:51
          Pani Magda Styś,
          Empatyczna, mila, pomocna , do tego bardzo ladna ;-))
          Być może ze jest ze Szczecina, dlatego ma takie a nie inne podejście do pacjenta, bo pozostali dentyści stąd to NIEPOROZUMIENIE.
          Zero zrozumienia , brak pomocy.stare metody leczenia np.
          trucie zęba którego nie stosuje się w profesjonalnych gabinetach.
          --
          • filomena4 Re: dobry dentysta, kogo polecacie? 29.03.15, 21:06
            Ja polecam Unimedex. Chodzę do tej kliniki regularnie i nie mam żadnych zastrzeżeń.
      • Gość: Precz z Panią kier Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.adsl.inetia.pl 22.04.14, 09:13
        Zgadzam się w 100%. Nie polecam - jeżeli chodzi o Panią kierownik - pielęgniareczkę - zwykła naciągara - totalnie nie szanująca klienta, za wyrwanie zęba 8 dolnej skasowała z trzech pozycji w cenniku - 400zł, gdzie chirurg wykonał jedynie ekstrację bez dłutowania zęba. OOOSSZZZUUŚCIII i do tego idioci. Bo sam zostawiałbym tam sporo pieniędzy nie mówiąc o rodzinie i znajomych, których skutecznie odstraszę.
      • Gość: vbnm, Re: dobry dentysta, kogo polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.15, 11:33
        To nie tylko tu tak jest!
        Bezczelnosc i Arogancja !
        poza tym tu żaden matol -konował nie zrobi Ci
        kanalowki bez zatrucia.
        W sZczecinie masz kanalowke pod mocnym znieczuleniem z wyciagnieciem kanalow.
        Zatrucie to ostateczność i trzeba później korone zakldac z sztyftem bo zab się rozpadnie.
        Wszedzie to samo czy dentysta czy ginekolog .
        Nie polecam baby z 11 listopada ani cezar dentu KOSZMAR
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka