Gość: zenobiusz
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
11.04.03, 21:59
Od poniedzialku zaczely sie u mnie problemy z DSLem , najpierw krotkie
przerwy a teraz mam tak ograniczone pasmo ze np. czat onet wchodzi po 15
minutach a inne strony tez czolg. Wczesniej na downloadzie mialem 400-
500kbps a teraz 20-40, nie wiem co, ale cos namieszali, wyglada mi to na
jakies dlawiki ograniczajace. Dzwonilem i na pytanie co sie stalo ze tak
zwolnilo, oczywiscie jeszcze mnie opierdzielili, ze mam czelnosc im
przeszkadzac i ze umowe mam DO 512KB ,takze wg nich jest wszystko wporzadku.
Ma ktos podobne problemy??