Gość: FP IP: 77.88.172.* 10.05.07, 18:59 a czy Wy wiecie ??? .. bo ja wiem. Że w zarr'ze wypłat nie płaci się. Smutny koniec Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zbędny Re: ZARR SA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.07, 19:01 To niemożliwe ! Urządowa instytucyja nie wypłaca. Nie wierzę ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Don Giovanni Re: ZARR SA IP: *.chello.pl 10.05.07, 19:56 ZARR nie jest urzędową instytucją (cokolwiek by to miało być), tylko spółką prawa handlowego, jak sama nazwa wskazuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbędny Re: ZARR SA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.07, 19:59 .....a dla mnie (proszę o wybaczenie) spółka kapitałowa gdzie własność jest panstwowa, gminna czy innej instytucji publicznej jest zawsze urzędową instytucją. Odpowiedz Link Zgłoś
praszczur1 Re: ZARR SA 10.05.07, 20:14 Gość portalu: Zbędny napisał(a): > .....a dla mnie (proszę o wybaczenie) spółka kapitałowa gdzie własność jest > panstwowa, gminna czy innej instytucji publicznej jest zawsze urzędową > instytucją. ............................................................................ Mądrość przez Ciebie przemówiła. To chyba wynik polemik za mną ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FP Re: ZARR SA IP: 77.88.172.* 10.05.07, 21:54 czy to 'urzędnicza instytucja' czy spółka prawa handlowego... jak zwał tak zwał. Co nie zmienia faktu, że podczepiona pod urząd marszałkowski spółka, przędzie cięzko. ... kosztem swoich pracowników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZBędny Re: ZARR SA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.07, 21:57 W mojej wypowiedzi jest to bardzo istotne czy spółka czy urzędacka firma. Dlaczego ? Dlatego, że wyraziłem zdziwienie, że jakieś urzędasy nie mają pensji ? To niemożliwe ! Może jakaś dotacja się lekoo spózniła :-)) Macie tam tak wybitnych w czołówce fachowców jak np Grzebieluch- aktywista bankowy z SLD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Don Giovanni Re: ZARR SA IP: 83.168.111.* 14.05.07, 09:42 Bo ten ZARR to właśnie coś takiego - ni pies ni wydra, coś na kształt świdra. Niby to SA, ale podczepiona pod marszałka, niby to przedsiębiorstwo, ale instytucja non profit. Żeby umieć czymś takim zarządzać, trzeba chyba pochodzić z Marsa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbędny Re: ZARR SA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 10:22 Zhadzam się. To jest chyba twór załozony przez kosmitów :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Don Giovanni Re: ZARR SA IP: 83.168.111.* 14.05.07, 15:29 Agencja rozwoju regionalnego powinna istnieć, tylko że jako instytucja posiadająca własny budżet i łącząca różne działania (np. także planowanie przestrzenne). W Polsce jednak na nic nie ma pieniędzy, i dlatego zrobiono spółkę, dano jej nędzny ochłap w postaci nieruchomości, na których nie da się zarobić, a teraz martwcie się ludzie. Smutne to, bo wiem, że w ZARR SA pracuje naprawdę sporo inteligentnych, kompetentnych ludzi o bardzo szerokich horyzontach, robią ciekawe projekty międzynarodowe, nie są z żadnego nadania, ani czerwonego, ani POPiSowego. Widziałem też podobne instytucje na zachodzie, i wiem, że są bardzo prężne i robią dużo dobrego dla regionów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szkolony Re: ZARR SA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 15:34 Jakiż to nieruchomościowy ochłap dostastała ta biedniutka i pokrzywdzona agencja ZARR. Może Ordynacka tej agencji pomoże ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 125ml Re: ZARR SA IP: *.szczecin.mm.pl 10.05.07, 19:44 A to nowość. Agencja unijne pieniądze rozdaje dla innych a dla własnych ciężko pracujących w papierach nie ma. A to chyba dopiero początek, albo już koniec. Odpowiedz Link Zgłoś
z00ropa Re: ZARR SA 10.05.07, 22:08 oczywiście, że nie płaci. Koleżanka dostała wypowiedzenie w zw. z likwidacją jej działu w ZARR (czyt. nie widzieli innego sposobu jak zwolnić te kilkanaście osób), więc w związku z tym ZARR nie poczuł się do odpowiedzialności, by wypłacić jej ostatnią pensję. Bo po co. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki Re: ZARR SA IP: *.chello.pl 11.05.07, 00:40 Kto zlikwiduje tą ZARRopiałą ...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guest Re: ZARR SA IP: 83.168.90.* 11.05.07, 08:04 ja słyszałam, że płacą, ale z opóźnieniami..oczywiście nie wątpię, że pracują ciężko, szczególnie Ci co najmniej zarabiają i czarną robotę wykonują, a reszta to z układu..... zero kompetencji, żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zmęczony czemu mi nie żal?? otóż... IP: *.sysnet.pl 11.05.07, 09:22 czemu mi nie żal?? otóż... zatrudnienie w takich "instytucjach" za poprzedniego rządu dostawało się przede wszystkim z namaszczenia partyjno-towarzyskiego i teraz jest prawdopodobnie tak samo... ... to są zwykłe synekturki i nepotyzm. Tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Były Re: czemu mi nie żal?? otóż... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.07, 09:39 z nadania, to jest sama góra. no i może parenaście osób "po znajomości" - jak w wiekszości firm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misia Re: ZARR SA IP: 83.168.90.* 11.05.07, 14:41 ludzie, a taka na marginesie przy okazji pogawędki o ZARR SA, czy ktoś może polecić jakąś kompetentną instytucję, która udziela rzetelnych informacji nt. dotacji unijnych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niedoszły pracowni Re: ZARR SA IP: *.astro.net.pl 11.05.07, 15:17 Dobrze wiedziec. Własnie miałem składać tam swoją ofertę. NP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bez kasy Re: ZARR SA IP: *.szczecin.mm.pl 11.05.07, 17:44 no dobra... zostawiając temat zarru na boku. to teraz pytanie techniczne do tych co się znają. Co możę zrobić pracownik jak pracodawca zwleka z wypłaceniem wynagrodzenia? Co na ten temat mówi kodeks pracy. Jak pracownik może sie bronić. Mozna odmówić wykonywania pracy? Mozna wypowiedzieć umowę bez okresu wypowiedzenia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: ZARR SA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.07, 18:57 załóż sobie wątek i zapytaj. Albo poszukaj np. w googlach. Ten wątek jest o czymś innym, czytanie ze zrozumienieniem sprawia ci trudność, to nic dziwnego że masz kłopot z pracodawcą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FP Re: ZARR SA IP: 77.88.172.* 11.05.07, 22:17 a ja pojde za wątkiem "bez kasy" i zeby "kolo" czuł sie usatysfakcjonowany zapytam co mogą w tej sytuacji zrobić pracownicy zarru? te urzędasy i Ci z układu, Ci czerwnoni z przechowalni, Całe chyba -dziesiąt osob, którym należy się wynagrodzenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hojny przecież to SLD-owskie bagno! IP: *.chello.pl 11.05.07, 23:40 przecież to SLD-owskie bagno! najgorsze szkolenia w mieście! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stawros Re: przecież to SLD-owskie bagno! IP: *.chello.pl 14.05.07, 14:18 A czy te sale i pomieszczenia na Kolumba w byłej zajezdni ,co niby ktoś nazwał parkiem technologicznym, czy jakoś tak, to też jest utrzymywane z moich podatków? kto tam rządzi? . Raz tam wszedłem , a na końcu siedzi taka stara brunchilda w rudej peruce na głowie i z daleka rzęzi ,że nikogo nie ma . taki późny gierek, nawet nie zdążyłem tej esbeckiej bladzi powiedzieć , że sie grubo myli, co to za buda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbędny ostrzeżenie prawne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 14:41 >nawet nie zdążyłem tej esbeckiej bladzi powiedzieć , że sie >grubo myli, co to za buda? Ty uważaj, uważaj bo to może być matka, żona lub kochanka, któregoś z ważnych polityków i trafisz za kratki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stawros Re: ostrzeżenie prawne IP: *.chello.pl 14.05.07, 14:51 Jak to jest buda prywatna to mogą sobie tam zatrudniac nawet potwora z Loch Ness Ale jak ja do tego dokładam to może wypadało ,by wymienić monstum na bardziej przyjemnego dla ludzi.Czasy sie zmieniły podobno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbędny Re: ostrzeżenie prawne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 14:55 To tak nie do końca :-) Jak to buda prywatna a żyje ze zleceń publicznych to tak .... nie do końca:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oburzony Re: przecież to SLD-owskie bagno! IP: 83.168.90.* 17.05.07, 15:58 ta buda czy jak to tam nazywasz to instytucja prywatna, ktora stara sie pomagac przedsiebiorcom jak tylko potrafi, sam jestem przedsiębiorcą i często korzystam z ich BEZPŁATNYCH usług, są fachowi, rzetelni i przede wszystkim wykonują swoją pracę z oddaniem a nie odsyłają tak jak te wszystkie urzędasy!!! A co do portierki to wszędzie się taka może trafić.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FP Re: ZARR SA IP: 77.88.172.* 15.05.07, 22:15 parę dni później... bez większych zmian. jałmużny brak. Odpowiedz Link Zgłoś
hsps Re: Cos sie tam zmienilo ? 22.05.07, 18:11 Drgnelo z pieniedzmi ? Czy moze z prezesem ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbędny Re: Cos sie tam zmienilo ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.07, 18:18 To jakiś pewnie prezes cudotwórca. ZARR to instutucja dla zmyłki nazwana spółką, które marszałkowie mogą wstrzymać finansowanie a jak przyjdzie nowy prezes to dać finansowanie. Takie cuda i dziwy :-) Tylko po co męczyć pracowników ? Wygrali wybory ? Wygrali. Odwołują, powołują i wszystko. Tylko aby nie szewca czy piekarza lub kolejnego dziennikarza z radia As no i bez familiady :-) Odpowiedz Link Zgłoś
hsps Re: Jesli dobrze Cie zrozumialem, jak prezes 22.05.07, 20:34 dostanie kopa to ludzie dostana pieniadze ? A pozniej bedzie jak bylo i tak do nastepnych wyborow. Ale gdzies tu czytalem przypadkiem jakoby mieli zlikwidowac cala spolke ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbędny Re: Jesli dobrze Cie zrozumialem, jak prezes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.07, 20:38 Nie miałem na myśli, że tak właśnie w tym przypadku jest. Sądzę, że chora konstrukcja takich spółek kapitałowych a tak naprawdę agend publicznych może takie absurdy wywoływać i pracodawcą do którego należy mieć żale jest nie tylko prezes ale właściciel ( współwłaściciel) publiczny. W tym przypadku Marszałek Województwa Odpowiedz Link Zgłoś
hsps Re: Dzieki serdeczne za wyjasnienie. 23.05.07, 18:45 Ale to znaczy, ze w tym konkretnym przypadku moze tak byc, a nie musi. Pytam, bo niedawno wskazywalo co nieco na to, ze moze moglbym sie tam starac, w miedzyczasie wyszlo co innego, a tu gdzies przeczytalem troche krytycznych uwag i tak chialem sie upewnic czy dobrze zrobilem. Moze uda mi sie pogadac z kims kto ma troche wiecej wlasnych doswiadczen. W kazdym razie dziekuje za pomoc. Odpowiedz Link Zgłoś