Dodaj do ulubionych

Znowu kocham PiS

12.05.07, 08:17
Ustawa o spółdzielczości mieszkaniowej została zmieniona o pierwszej w nocy
z czwartku na piątek. Na jej podstawie ci, którzy mieszkają w lokalach
lokatorskich, będą je mogli (o ile nie wniesie sprzeciwów prezydent i senat)
kupić za kilkanaście do kilkuset złotych.
Źródło; Głos Szczeciński


Sobiepan
Obserwuj wątek
    • switonemsi Niesprawiedliwość! 12.05.07, 09:05
      A co z poczuciem sprawiedliwości społecznej? Jak wielu ludzi kupiło te
      mieszkania za kilkadziesiąt tysięcy złotych? Co z tymi pieniędzmi? Czy nie
      powinni ich dostać z powrotem?
      Ciekawe czy ludzie z PiS tak chętnie rozdają swój majątek jak to czynią z cudzym?!
      • Gość: kokot Re: Niesprawiedliwość! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 09:18
        Z cudzym to znaczy czim? Twoim?
    • Gość: real Re: Znowu kocham PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 09:19
      Brawo PIS. Od razu widać że dla PIS naważniejsza jest własność prywatna a nie
      ułuda spółdzielczo-komunistyczna.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka