stokrotki-biedronki
28.07.03, 11:03
Witam wszystkich!!!
Mam na imie Ania i jestem w 10 tyg. ciąży. Termin mam na 1 marca 2004.
Mieszkam w Szczecinie i mam już 11 mies. córeczkę. Rodziłam w szpitalu w
Zdrojach. Moze znajdą się jeszcze mamy, które mają termin w marcu??
Pozdrawiam wszystkie mamy ze Szczecina
biedronka