Dodaj do ulubionych

MARZEC 2004!!!!!

28.07.03, 11:03
Witam wszystkich!!!
Mam na imie Ania i jestem w 10 tyg. ciąży. Termin mam na 1 marca 2004.
Mieszkam w Szczecinie i mam już 11 mies. córeczkę. Rodziłam w szpitalu w
Zdrojach. Moze znajdą się jeszcze mamy, które mają termin w marcu??
Pozdrawiam wszystkie mamy ze Szczecina
biedronka
Obserwuj wątek
    • adaan Re: MARZEC 2004!!!!! 28.07.03, 15:25
      Witaj!
      Nie mam tarminu na marzec, ale mam 13-miesięczną córeczkę.
      Ja rodziłam na Pomorzanach.
      Chętnie nawiązałabym z Tobą korespondencję, a i dziewczynki chętnie nawiązałyby
      znajomośc!
      Do usłyszenia!


    • arleta161 Re: MARZEC 2004!!!!! 23.08.03, 02:49
      witam:))) ja mam termin na 29 marca:))) troche jeszcze daleko i do terminu i
      do szczecina, bo teraz jestesmy z mezem w usa, ale wracamy w grudniu do
      domciu:))) pozdrawiam wszystkie mamusie i brzuszki:)))
    • mailinka Re: MARZEC 2004!!!!! 06.10.03, 18:51
      Ja mam termin na 02.03.04, a wg ostatniego USG na 29 lutego. chciałabym rodzić
      na Pomorzanach, tylko nie wiem czy to tak naprawdę dobry szpital i czy nie
      lepiej np na Unii. Chętnie wsłucham opinii na ten temat;) Pozdrawiam wszystkie
      Mamy, nei tylko marcowe:)
    • cma Re: MARZEC 2004!!!!! 10.01.04, 11:41
      witam
      18 marzec,NIECH ZYJE WIOSNA!!! JUZ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ.
      chcę rodzić w miejskim
      pozd

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka