edessa 15.01.02, 13:36 Hej, czy zagląda tu kto z "szóstki" z rocznika 1972? Bardzo chętnie znalazłabym dawnych znajomych z tej miłej szkoły (szczególnie z klasy 'c', co ją w ostatniej klasie przerobili na 'a'). Pozdrawiam wszystkich. E. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj