Dodaj do ulubionych

SP 6 rocznik 1972

15.01.02, 13:36
Hej,
czy zagląda tu kto z "szóstki" z rocznika 1972? Bardzo chętnie znalazłabym
dawnych znajomych z tej miłej szkoły (szczególnie z klasy 'c', co ją w
ostatniej klasie przerobili na 'a').
Pozdrawiam wszystkich. E.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka